Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:52



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Скоро ще имам ли интернет? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 11 Юли 2014 18:26
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте! Засега съм с телевизия (като гледам май само с нея ще си остана) и вече реших да си прекарам оптичен интернет и на село. Понеже мобилния интернет не ми върши работа през лятото. И така, отидох в офиса и дадох заявка за прекарване и ми каза, че до 10 дни ще ми звъннат да уточним ден и час. Дотук ок, но днес е 13-тия ден!! Като не можете да спазвате сроковете, които сами си слагате, защо изобщо ги давате!? Според мен това, че е село няма никакво значение. И даже и това да има значение и трябва да чакам повече, да бяхте дали по дълъг срок! Освен таксата за монтиране, трябва да платя и бензина ли!? Ако трябва поне ми кажете, ще го платя! Скоро дали ще имам интернет?

П.П Радвам се, че в града съм на друг доставчик, но на село няма друг


15 Юли 2014 22:41
Профил

Регистриран на: 11 Юли 2014 18:26
Мнения: 3
Отговори с цитат
Вече станаха 15 дни. Вчера ходих в офиса за да питам, какво става, минаха 10 дни. Но момичето ми се накара "Ама вие какво искате, то става бавно! За телевизия става бързо, ама за интернет се чака!" И след проверка в някакъв списък ми се развика, че даже не съм бил дал заявка. Но след още търсене ме намери в списъка. Каза ми че трябва да чакам още седмица.
ОТ 10 ДНИ, МИНАХА 15 С ОБЕЩАНИЕ ЗА ОЩЕ СЕДМИЦА Ако изобщо ми прекарат нет, ще трябва да се моля нищо да не му стане, че 1 месец ще чакам да дойдат.


Кажете ми, зако обещават 10 дни след като става след 1 месец... Трябваше да поискам документ за този срок, защото бяха доста убедителни, че до МАКСИМУМ 10 дни ще имам нет.

П.П И още веднъж да кажа. РАДВАМ СЕ, ЧЕ В ГРАДА НЕ СЪМ НА БУЛСАТКОМ, А САМО НА СЕЛО!!!!!!!!!


17 Юли 2014 12:59
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®