Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Апр 2024 09:58



Отговори на тема  [ 76 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Никъде във Варна няма инет от Булсатком? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 11 Окт 2011 16:18
Мнения: 5
Отговори с цитат
Не знам за груповото посещение, но съм сигурен в груповото отказване от услугата. Добре ще им се отрази. Прекалиха...не за първи път.

Тази тема е много показателна за отношението на Булсатком към абонатите си.
- темата е отворена на 20.06;
- днес сме 26.06;
- 3 страници;
- 0 отговора от администратор/техник/някой отговорен!

:roll:


26 Юни 2014 16:40
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2012 13:13
Мнения: 7
Отговори с цитат
freebird написа:
Не знам за груповото посещение, но съм сигурен в груповото отказване от услугата. Добре ще им се отрази. Прекалиха...не за първи път.

Тази тема е много показателна за отношението на Булсатком към абонатите си.
- темата е отворена на 20.06;
- днес сме 26.06;
- 3 страници;
- 0 отговора от администратор/техник/някой отговорен!

:roll:

То не ме учудва.

Имам седмица да мисля ,и ако и тоя уикенд нямам нет,то има голяма вероятност и аз да съм сред отказалите се


26 Юни 2014 16:50
Профил

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
Отговори с цитат
7 дена за смяната на мрежовия комутатор но състезанието продължава да видим кога ще дойдат техниците да оправят и сигнала на телевизията


26 Юни 2014 18:29
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2012 13:13
Мнения: 7
Отговори с цитат
УРААААААААААААААА.
Вече имам интернет
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Цялата работа им отне около половин час максимум
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


26 Юни 2014 18:36
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2012 17:15
Мнения: 6
Отговори с цитат
neni4a написа:
УРААААААААААААААА.
Вече имам интернет
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Цялата работа им отне около половин час максимум
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


На коя улица живееш, колега? Ако не е проблем да споделиш.


26 Юни 2014 19:20
Профил

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
Отговори с цитат
към 15:00 ги засякох да подменят устройства по ул."Наум"


26 Юни 2014 19:55
Профил

Регистриран на: 28 Сеп 2012 22:13
Мнения: 42
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
Докато не си пуснат оптиката навсякъде така ще е за съжаление :(. 21-ви век все още опъват кабели по дъррветата! Докога?! А рекламата е за оптичен нет и то в целия град пише, че има, което не е вярно! При мен всички оператори пуснаха оптика, само Булсатком са стигнали до съседния блок и вече 2-ра година 100 метра трасе не могат да прекарат. По-скоро сигурно нямат оптични устройства, но както и да е. Моя нет се появи в неделя 22-ри, така че е по-добре положението, отколкото при вас, но искрено ви съчувствам и ако продължава така се махайте!


26 Юни 2014 20:02
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
neni4a написа:
inj
Вас ва знаем,сигурно си някой вътрешен човек
Инак съм се обаждал на *4800,защото няма други работещи телефони
Ходих им в офис
Е какво да правя ??????
Хората не им пука за клиентите и това е
Един преди мене ,нямал телевизия 5 дена и човека направо им каза,че се отказва от тях
И аз отивам натам
Ако при всяка буря ми спират нета за по седмица и повече,не ми трябва подобен оператор
И най-лошото е ,че никой не дава обяснения .
Явно или цари пълна анархия там или нагло крият нещо


Нито съм вътрешен човек, нито познавам някой от служителите на фирмата. Редови абонат съм. Явно съм имал късмет с интернета при положение, че съм на стандартен LAN и чакам оптиката вече 2 години. Предполагам, че много устройства са изпукали от бурята и затова е такова положението. Оптика явно има в малка част от града.


26 Юни 2014 21:53
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2012 14:31
Мнения: 10
Отговори с цитат
Така....... Ден осми, едвам имам нерви да пиша. Дано днес го пуснат тоя Интернет


27 Юни 2014 06:41
Профил

Регистриран на: 23 Яну 2013 10:49
Мнения: 8
Отговори с цитат
Потвърждавам, осми ден нямам интернет. Живея на Дубровник.
Една буря, две наводнени улици в квартал, който е извън града и цяла Варна без интернет. Вижте се колко струвате, нещастници...


27 Юни 2014 07:54
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2012 14:31
Мнения: 10
Отговори с цитат
Ден девети, след ходене до офис и няколко обаждания, ми казват днес до края на работния ден или утре късния следобед ще имате. Работата не е добре. Събота и неделя без нет. Два дена почивам и пак няма. А и забравих, ръководството обнисляло как да ни обещаят, в зависимост от интервала на прекъсването. Не ги сменям защото съм предплатил за няколко месеца. От днес обеца на ухото, месец за месец. Това е оправият.


28 Юни 2014 15:19
Профил

Регистриран на: 24 Юни 2014 19:33
Мнения: 7
Отговори с цитат
На Колхозния 5 дена ме държаха без интернет. Звънях им няколко пъти и получавах само заученото "запазете търпение, колегите работят". Последния път питах дали смятат да компенсират тая която вдигна телефона само ми измънка "колегите обмислят" и ми затвори телефона по средата на изречението ми :shock: Писах им и в чата на сайта, естествено никой не си направи труда да ми отговори. И наистина обмислям да си търся нов доставчик от другата седмица. Пълна аматьорщина от към обслужването на клиенти. Ние за тях не сме хора, а ходещи портфейли, така че изобщо не се очудвайте, че няма отговор от администратор в темата, та то им отне 3 дена да ме активират като потребител във форума...смятайте за какви мишоци става дума.

Решението е масово прекратяване на договори. Явно от друго не разбират. Обмислям дори да се обърна към Комисията за защита на потребителите, макар че в общите им условия пише, че не носят отговорност при "природния бедствия" като наводнение, заметресение и прочее, така че най-вероятно и това така ще го третират и ще си останем само с чакането на компенсации.


28 Юни 2014 16:54
Профил

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
Отговори с цитат
Към КРС трябва да се обърнеш поне така ми казаха от КЗП(пък и липсата на устройства не е "природно бедствие")


28 Юни 2014 16:58
Профил

Регистриран на: 24 Юни 2014 19:33
Мнения: 7
Отговори с цитат
Е, да, но предполагам ще ми кажат, че заради пороя (който вероятно ще причислят към природните бедствия) са имали технически проблеми. При всички положения съм убеден, че не трябва и сега минават "между капките". В крайна сметка аз не искам да ми дават нещо безплатно. Бих оценил и малък жест като например да ми увеличат скоростта за 5те дена в които нямах нет или да ми направят някаква отстъпка в цената. Не смятам, че е нормално да плащам за нещо, което не съм ползвал. Просто да покажат малко човечност. В крайна сметка, опитах се да им вляза в положението и бях търпелив първите 2-3 дена, но всичко си има граници. За това, колеги, търсете си правата, колкото и да си мислите, че няма смисъл.


28 Юни 2014 18:03
Профил

Регистриран на: 28 Сеп 2012 22:13
Мнения: 42
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
То може и природните бедствия да са виновни, ама каква е тази мрежа, че да се скапва при повече дъжд?! Нека си оправят мрежите, за да не се повтаря повече! Не са допустими кабели по дървета, суичове да висят от клони и т.н.! Така ще е докато не почнат яко глоби от общината и кълцане на кабели, което да доведе до масов отлив на абонати към операторите, които си оправиха мрежите!


28 Юни 2014 18:13
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 76 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®