Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Апр 2024 16:58



Отговори на тема  [ 76 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Никъде във Варна няма инет от Булсатком? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Юли 2012 14:38
Мнения: 2
Отговори с цитат
jd87 написа:
Не мисля, че е нормално да ползвам служебния и мобилния нет за да проверявам за информация до кога няма да имам заплатения до август интернет, а такава да липсва... Вече 4 дни нямам интернет на патриарх евтимий, а незнайно как в офиса им зад макдрайв имат... съвсем отделен въпрос е изключително неучтивото държание на служителките в кол центъра или откровеното незнание на тези в офиса... започвам да съжалявам, че избрах точно този доставчик. Поне едно изявление от ръководството за повредите или извършваните действия и евентуалните последствия към сметките да бяха пуснали...

Плюс смешните обеснения " че имало наводнение във Варна и затова били проблемите". И изключително нахални и обидно държание на съпорта им. Поне аз вече си реших проблемите и това е последното ми писане тук. Изглежда имат прекалено много клиенти и опитват всячески да изгонят повечето.


24 Юни 2014 22:55
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2012 14:31
Мнения: 10
Отговори с цитат
6 ти ден без нет. На 40 ще правим струване.
Пред офиса на макдрайв.


25 Юни 2014 06:25
Профил

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
Отговори с цитат
решение на проблема http://www.crc.bg/files/_bg/forma_za_jalba_do_KRS.doc

6 ден няма интернет за пореден път пълна липса на на каквото и да е обслужване и подръжка от страна на доставчика


25 Юни 2014 12:45
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2012 13:13
Мнения: 7
Отговори с цитат
И аз от миналия четвъртък нямам интернет.
Звънях им в техния център за клиенти вече 4 пъти
А другата седмица ще трябва да им плащам
Осрана работа,толкова незаинтересованост не съм очаквал.
Именно поради подобна причина се махнах от предишния си оператор
Но това не е първи случай на тяхна некомпетентност
Около Коледа миналата година пак нямах нет няколко дена и се оказало,че като правели нещо по суитча ,не са му включили захранването .
Друг път кабела за нета не му бяха включили
Съвсем им се осра обслужването и този случай потвърди това


25 Юни 2014 13:44
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Интернета при мен се оправи точно 24 часа след спирането. Имало е глобален проблем във Варна. Най вероятно някое сървърно се е наводнило. А обаждате ли се всеки ден да ги тормозите за проблема или просто си чакате?


25 Юни 2014 18:19
Профил

Регистриран на: 23 Юни 2010 18:32
Мнения: 4
Отговори с цитат
След като най безочливо се опитаха да ме излъжат, че нямам Интернет поради наводнени шахти.
Аз лично спрях
Защото по принцип в шахти активно оборудване НЕ СЕ МОНТИРА !!! защо за да не се случват такива грешки.


25 Юни 2014 22:40
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2012 14:31
Мнения: 10
Отговори с цитат
Ден седми. Мегабайтове на мобилния свършиха Работата стана тегава.
Надявам се до довечера да имам това чудо на природата.
Ще кажеш военно положение е.


26 Юни 2014 06:22
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2012 13:13
Мнения: 7
Отговори с цитат
inj
Вас ва знаем,сигурно си някой вътрешен човек
Инак съм се обаждал на *4800,защото няма други работещи телефони
Ходих им в офис
Е какво да правя ??????
Хората не им пука за клиентите и това е
Един преди мене ,нямал телевизия 5 дена и човека направо им каза,че се отказва от тях
И аз отивам натам
Ако при всяка буря ми спират нета за по седмица и повече,не ми трябва подобен оператор
И най-лошото е ,че никой не дава обяснения .
Явно или цари пълна анархия там или нагло крият нещо


26 Юни 2014 08:16
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2012 17:15
Мнения: 6
Отговори с цитат
"Булсатком Ви предлага високоскоростен оптичен интернет, гарантиращ надеждна, сигурна и постоянна връзка."

Това е първото изречение от сайта на Булсат, относно интернет услугата им. Предвид моята ситуация и тази на многото други, които седим без интернет вече седмица, това изявление е повече от смешно. Най-много се дразня от това, че няма и капка комуникация с клиентите - еди си кои райони са засегнати, работи се еди си къде. Мен лично ще ме загубите като клиент поради липсата на предоставена информация и комуникация. Ако бях се разписал на латиница съм сигурен, че някой щеше мигновенно да обърне внимание на постовете ми и съответно да ги премахне.


26 Юни 2014 11:01
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2012 13:13
Мнения: 7
Отговори с цитат
FlatOut написа:
"Булсатком Ви предлага високоскоростен оптичен интернет, гарантиращ надеждна, сигурна и постоянна връзка."

Това е първото изречение от сайта на Булсат, относно интернет услугата им. Предвид моята ситуация и тази на многото други, които седим без интернет вече седмица, това изявление е повече от смешно. Най-много се дразня от това, че няма и капка комуникация с клиентите - еди си кои райони са засегнати, работи се еди си къде. Мен лично ще ме загубите като клиент поради липсата на предоставена информация и комуникация. Ако бях се разписал на латиница съм сигурен, че някой щеше мигновенно да обърне внимание на постовете ми и съответно да ги премахне.

Техния оптичен нет във Варна,стана като извънземните.
Всички сме чували и чели за тях,ама не сме ги виждали
Просто като им знам техниците,дето забравят суичовете без захранване или мрежов кабел,тия ремонти може и години да им отнемат
Просто там вилнят такива некадърници,че почвам да си спомням с умиление,как предишния ми оператор ,снаждаха кабелите с усукване и изолирбанд ,но пък интернет имаше.
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?


26 Юни 2014 11:09
Профил

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
Отговори с цитат
петък инфото беше до 72 часа ще отстранят аварията. Недяля работим по проблема.Понеделник недостатъчно свичове.Вторник до 2 дни ще отсраним повредата вече имаме свичове.Чеъвъртък до два три дни ще имате интернет.

Извод:
........

Всеки сам да си го направи.Но преди да предприете каквито и да са действия звънете на *4800 да ви свържат с отдел жалби за парично обезщетение само като ги одарите в джоба може да си променят отношението.


7 двн без интернет и не се знае кога ще го възтановят


26 Юни 2014 13:09
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
malice написа:
...звънете на *4800...


Такъв телефон от няколко месеца няма.


26 Юни 2014 13:19
Профил

Регистриран на: 10 Юни 2012 13:13
Мнения: 7
Отговори с цитат
Предлагам да се организираме недоволните и в понеделник (а може и в събота) да се съберем и да им направим групово посещение на някой централен офис в работно време(ако дотогава не са го пуснали де)
Аз в понеделник съм на работа,но събота съм свободен цял ден.А понеделник след 5 слетобяд
Да ги попитаме групово,защо аджаба ,няма интернет седмица ,кога ще го пуснат и защо никой не дава някакво инфо по въпроса
Уговорете се помежду си и ако се съберем поне 20 човека,ще е по-добре отколкото да ходим поединично.
Като не могат да отговарят поотделно,да ги питаме заедно
Моя телефон е 0898233029
Аз трябва да им плащам другия четвъртък и как да го направя
Докато ходим поединично,ще ни правят на маймуни.
Крайно време е да им покажем ,че сме хора
Събираите се ,уточнете място и да деистваме.
Явно поотделно нищо няма да стане


26 Юни 2014 13:26
Профил

Регистриран на: 09 Яну 2013 18:37
Мнения: 52
Отговори с цитат
DJPlamen написа:
malice написа:
...звънете на *4800...


Такъв телефон от няколко месеца няма.


има има днес съм звънял там и успях да се свържа


26 Юни 2014 13:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
DJPlamen написа:
malice написа:
...звънете на *4800...


Такъв телефон от няколко месеца няма.


Ликвидираха 080013800, звездата си остана.


26 Юни 2014 15:50
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 76 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®