Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 19:33



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Отново проблеми с интернета 
Автор Съобщение

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Докога няма да се прави нищо по качеството на интернета във Варна, Трошево. В момента отново не само, че нищо не може да се отвори, но дори и един прост пинг не минава. От няколко часа е така. Звъненето на националните телефони не дава резултат, тъй като са в Стара Загора. Докога?????? Ясно ми е, че има някой абонат с повреден рутер или лан карта, но това мен не ме засяга, искам да имам интернет!!!! Не е чак толкова трудно да се установи кой е този абонат и да се спре, докато не си оправи проблема. Чесно казано ми омръзна вече само да се проверява и нищо да не се предприема. Или оправяйте проблема или прекратявам вече договора по ваша вина.


26 Апр 2013 17:34
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Доколкото знам услугата интернет , може да се спира когато поискаш. Можеш да не плащаш 1 месец 1 година или 5 години. Никой няма да ти иска пари или неустойки. Какви договори какви чудесии.
Ако не си доволен спираш да плащаш НЕТА и мини на друг оператор. Да чукна на дърво - моя интернет НИКОГА не е спирал 24 часа нонстоп. Не съм от Варна. Успех


26 Апр 2013 18:42
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Такива, че си имам договор. Това че мога да го спирам, не значи, че е анулиран. Просто се продължава във времето. Аз искам стабилен интернет, не постаянни проблеми.

Ето тази сутрин отново се получи същия ефект. Нищо не е оправено и продължават проблемите.


27 Апр 2013 09:14
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Ами дано ти оправят проблема скоро. А иначе договор, който е разтеглен във времето едва ли е договор.
По-скоро е договор, но ВРЕМЕТО не е главен фактор. Просто е една формалност за 2-те страни.

След като можеш 3 години да не плащаш - Е какъв договор е като не те задължават. Мини на Близу и 2 месеца недей плащай и веднага ти идва писмо за не спазване на договора.


27 Апр 2013 21:16
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
И отново проблемите продължават. Мислех, че някой е взел насериозна най-после проблема, но уви. Явно няма друг начин освен да си приказваме по-сериозно за анулиране на договора за интернет.


19 Май 2013 20:37
Профил

Регистриран на: 15 Май 2013 13:25
Мнения: 42
Отговори с цитат
Последно операторът к'во каза? Се тая е къде е принципно, важното е да пратят някой...


19 Май 2013 21:41
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Последно оператора вдиго рамене и нищо. Техниците минават сутринта, всичко е наред. Идва вечерта, определен клиент си пуска вирусясалия си компютър и всички 14-15 човека дето сме на клона умираме. Но проблема не може да се засече от техниците, защото те не работят вечер. Не знам защо не си пуснат мониторинг на мрежата и да засекат кой претоварва? Толкова е елементарно и се прави от другите доставчици постоянно.


20 Май 2013 11:55
Профил

Регистриран на: 15 Май 2013 13:25
Мнения: 42
Отговори с цитат
inj написа:
Последно оператора вдиго рамене и нищо. Техниците минават сутринта, всичко е наред. Идва вечерта, определен клиент си пуска вирусясалия си компютър и всички 14-15 човека дето сме на клона умираме. Но проблема не може да се засече от техниците, защото те не работят вечер. Не знам защо не си пуснат мониторинг на мрежата и да засекат кой претоварва? Толкова е елементарно и се прави от другите доставчици постоянно.

Прав си, странно е!


20 Май 2013 14:28
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
inj
прати ми данни за договора ти на лично.
ако е такъв проблема какъвто го описваш и друг път сме имали такива случаи но в други градове.


20 Май 2013 16:09
Профил

Регистриран на: 22 Окт 2012 11:37
Мнения: 30
Отговори с цитат
Пратих


20 Май 2013 18:20
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®