Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 14 Май 2024 17:22



Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Еее браво от сутринта ли сте спрели нета за неплатеин..... 
Автор Съобщение

Регистриран на: 16 Яну 2012 20:25
Мнения: 30
Отговори с цитат
Вчера нали беше неработен ден ? Преди малко ставам вашия интернет не е платен...Супер супер.....Поне да го бяхте спрели следобяда и без това днеска щях да го плащам,ама от сутринта да го спрете на 2ри.......Не е било.


02 Яну 2013 13:33
Профил

Регистриран на: 01 Сеп 2011 19:30
Мнения: 11
Отговори с цитат
Странно, преди до 4-5ти на новия месец е имало. Както и да е, като забравяме да плащаме на време :?


02 Яну 2013 14:47
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 10:12
Мнения: 8
Отговори с цитат
SPARC0 написа:
Вчера нали беше неработен ден ? Преди малко ставам вашия интернет не е платен...Супер супер.....Поне да го бяхте спрели следобяда и без това днеска щях да го плащам,ама от сутринта да го спрете на 2ри.......Не е било.

SPARCO и в Сливен същата работа. 8) Ставам в 7.30 пускам компютъра и ми излиза, че не съм си платил. Това никога не е било до сега. До 5-то 6-то число съм забавял плащането и не е спиран интернета!


02 Яну 2013 18:02
Профил

Регистриран на: 13 Авг 2010 10:05
Мнения: 2
Отговори с цитат
Разбирам да се учудваш, че ти е спряна услугата в случай, че е платена, но да недоволстваш, че са ти српели нещо, което не си платил - само тука може.


02 Яну 2013 18:32
Профил

Регистриран на: 01 Сеп 2011 19:30
Мнения: 11
Отговори с цитат
chiliev написа:
Разбирам да се учудваш, че ти е спряна услугата в случай, че е платена, но да недоволстваш, че са ти српели нещо, което не си платил - само тука може.


Ставаше въпрос, че до сега не е било така. Всичко се случва - забравил си да платиш или не си имал време. Още повече, че бяха празници и ситуацията беше допълнително напрегната.

Беше малко неприятна изненада, но в крайна сметка - на който му е трябвало, е отишъл и си го е платил днес. Хубавото е, че не се случи вчера, но предполагам са помислили за това.

Идеята беше да се отбележи тази нова политика или по-вероятно нови настройки в системата.


02 Яну 2013 19:23
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
Добре ,че платих последния ден на 31.12.2012 г.
Макар да имах известни съмнения дали трябва да плащам заради казуса с БТВ.
Не действа правилно в този случай Булсатком с това избързване за спиране на Нет-а.
Да попитам тогава ,тези като мен които са платили напред по какъв начин ще си възстановят вече платените суми за липсата на каналите на БТВ ?


02 Яну 2013 19:27
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Божков, пише си във форума, братче, ще има компенсации, свързани с месечните такси.


02 Яну 2013 19:33
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
d_bozhkov написа:
Добре ,че платих последния ден на 31.12.2012 г.
Да попитам тогава ,тези като мен които са платили напред по какъв начин ще си възстановят вече платените суми за липсата на каналите на БТВ ?


а този въпрос не му е мястото тук.


02 Яну 2013 23:22
Профил

Регистриран на: 16 Яну 2012 20:25
Мнения: 30
Отговори с цитат
Не нече недоволстрам,разбира се че като несъм платил,няма да имам но 1ви беше неработен ден 2ри от сутринта да няма нет е кофти,просто можеше малко толерантност до следобяда,както се процедира по принцип.Аз веднага го платих като излязах,но просто сутринта ми трябваше спешно нета.


03 Яну 2013 20:04
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
по-голяма коректност от това да работят офисите всеки ден от седмицата, дори на празници не знам какво повече.
няма да коментирам повече въпроса за коректност по отношение на автоматично спиране на неплатени сметки.
има офиси има онлайн разплащания не се спира услугата на първо число в 00:00 часа, от там нататък всякакви други искания малко започват да преминават приличните норми.


04 Яну 2013 00:21
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 10:12
Мнения: 8
Отговори с цитат
Rishko написа:
по-голяма коректност от това да работят офисите всеки ден от седмицата, дори на празници не знам какво повече.
няма да коментирам повече въпроса за коректност по отношение на автоматично спиране на неплатени сметки.
има офиси има онлайн разплащания не се спира услугата на първо число в 00:00 часа, от там нататък всякакви други искания малко започват да преминават приличните норми.

Ами ако ще издребняваме да ВИ напоня ли, че не съм си платил на 01.12 а поне на 04-05 а? Вие явно зорлян искате да се самофалирате!!!!! :?:


04 Яну 2013 18:30
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
g_gurkov написа:
Rishko написа:
по-голяма коректност от това да работят офисите всеки ден от седмицата, дори на празници не знам какво повече.
няма да коментирам повече въпроса за коректност по отношение на автоматично спиране на неплатени сметки.
има офиси има онлайн разплащания не се спира услугата на първо число в 00:00 часа, от там нататък всякакви други искания малко започват да преминават приличните норми.

Ами ако ще издребняваме да ВИ напоня ли, че не съм си платил на 01.12 а поне на 04-05 а? Вие явно зорлян искате да се самофалирате!!!!! :?:


Няма значение на коя дата си платил. Плаща се за текущия месец.


04 Яну 2013 22:52
Профил ICQ

Регистриран на: 02 Яну 2013 10:12
Мнения: 8
Отговори с цитат
flyman написа:
Няма значение на коя дата си платил. Плаща се за текущия месец.


Това ми е ясно обаче според мен не е нормално още първият работен ден за новата година в 8ч. сутринта да се спре интернета.
Може и да са работили касите през декември, но да отчетем и факта, че последния работен ден на банките беше 21.12 и не всеки е взел заплатата за декември! А и приоритетите през този период на годината са други. Мисля е ясно на всеки това. Можеше поне 2 дни да се изчака както друг път! Това като капак на всички останали проблеми не мисля, че беше много умно! До сега нямах регистрация тук, но четях форума редовно. Точно тази дребнавост ме принуди да се регистрирам за да изразя по някакъв начин разочарованието и възмущението си!


05 Яну 2013 20:23
Профил

Регистриран на: 19 Мар 2011 19:13
Мнения: 16
Отговори с цитат
g_gurkov написа:
flyman написа:
Няма значение на коя дата си платил. Плаща се за текущия месец.


Това ми е ясно обаче според мен не е нормално още първият работен ден за новата година в 8ч. сутринта да се спре интернета.
Може и да са работили касите през декември, но да отчетем и факта, че последния работен ден на банките беше 21.12 и не всеки е взел заплатата за декември! А и приоритетите през този период на годината са други. Мисля е ясно на всеки това. Можеше поне 2 дни да се изчака както друг път! Това като капак на всички останали проблеми не мисля, че беше много умно! До сега нямах регистрация тук, но четях форума редовно. Точно тази дребнавост ме принуди да се регистрирам за да изразя по някакъв начин разочарованието и възмущението си!


Ахам значи можеше да си купиш хубаво уиски хубава софра за нова година и т.н. а не можа да отделиш 5 лева да си платиш нета и после банките са ти виновни че спирали работа на 21-и


05 Яну 2013 21:24
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 10:12
Мнения: 8
Отговори с цитат
Cobrety написа:
Ахам значи можеше да си купиш хубаво уиски хубава софра за нова година и т.н. а не можа да отделиш 5 лева да си платиш нета и после банките са ти виновни че спирали работа на 21-и


А ти от къде знаеш какво съм си купувал за НГ? Може пък да съм се чудил как да купя нещо да сложа на масата за да посрещнем коледа със семейството ми. Със заплатата от ноември!!! Та интернета определено не ми е по-важен от семейството ми! Също така бях спокоен, че няма да бъде спрян, тъй като имах доверие на оператора си, който обаче ме подведе и не се отнесе лоялно към един от верните си клиенти. Все пак им ползвам услугите от 2005г. А относно софрата и уискито - не пия и нямам навика да се тъпча! Както и не си ти човека, който ще ми държи сметка де! И не са ми виновни банките. Ако знаех, че вече нещата са по този начин щях да го платя предварително! Просто това е прекалено издребняване, което не е в полза на никоя от двете страни! Най-малко дразни! Силно се надявам някой по-висшестоящ да следи темите във форума, защото за тях е възмущението ми, а не за разни накриво станали философи. И явно не съм единствения възмутен!


05 Яну 2013 23:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 15 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®