Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Апр 2024 11:01



Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Защо още нямам прекаран интернет? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
Така вече чакам може би месец за интернет и го нямам кажете защо е тая българщина да чакам по няколко седмици за интернет като имате в предвид че имам в мазата кутийка и пуснат ПОН вътре. Кажете някакво обяснение за забавянето. :!:


27 Сеп 2012 12:29
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
gesh123 направо ще ти ги задам всичките въпроси на веднъж за да не правим "чат канал" от темата.

ти заявка пуснал ли си?
като задаваш подобни въпроси, подаваш ли ни информация кой си или по някакъв начин да разберем че си наш клиент или си пуснал определена заявка с която да те свържем?

и от там нататък всички други въпроси ще ти задам са обвързани с тези два основни въпроса.
преди няколко месеца оглеждах кристалните топки в "и-бей", но за съжаление са прекалено скъпи и не мога да си позволя да инвестирам в този уред за гадаене.
за съжаление кандидатствахме за работа в компанията с опита си, технически познания и аналитични умения, а не с гадателски способности


27 Сеп 2012 12:42
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
Rishko написа:
gesh123 направо ще ти ги задам всичките въпроси на веднъж за да не правим "чат канал" от темата.

ти заявка пуснал ли си?
като задаваш подобни въпроси, подаваш ли ни информация кой си или по някакъв начин да разберем че си наш клиент или си пуснал определена заявка с която да те свържем?

и от там нататък всички други въпроси ще ти задам са обвързани с тези два основни въпроса.
преди няколко месеца оглеждах кристалните топки в "и-бей", но за съжаление са прекалено скъпи и не мога да си позволя да инвестирам в този уред за гадаене.
за съжаление кандидатствахме за работа в компанията с опита си, технически познания и аналитични умения, а не с гадателски способности

ок извинявам се за грешката така по темата, на 06.09.2012г. съм пуснал заявка за Интернет живея в гр. Варна ж.к. Младост бл.108 вх.7 ап. 79. Доколкото видях в началото на септември вашите колеги прекараха оптика във моя вход и долу в мазата има метална кутия с пуснат кабел вътре. Заявката е на Кичка Михайлова, а и съм ваш клиент от 2 години като ползвам телевизията ви.


29 Сеп 2012 00:38
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
Колегите от Варна очакват зареждане с крайни устройства. Явно интереса към услугата е много голям и бързо се изчерпват доставените количества. Ще възобновят включването на нови клиенти, веднага след като пристигне новата доставка на устройства.
Доставката се очаква, някъде около средата на месец октомври.


29 Сеп 2012 10:41
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
ок благодаря ти за отговора да се надявам, че до 20 октомври ще имам нет защото тогава ми свършва договора с другия нет. :D


29 Сеп 2012 10:47
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
Как върви с материалите дошли ли са, на път ли са. :roll:


13 Окт 2012 16:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2011 15:10
Мнения: 34
Отговори с цитат
Rishko написа:
Колегите от Варна очакват зареждане с крайни устройства. Явно интереса към услугата е много голям и бързо се изчерпват доставените количества. Ще възобновят включването на нови клиенти, веднага след като пристигне новата доставка на устройства.
Доставката се очаква, някъде около средата на месец октомври.


Ами като това е единствения свестен нет е нормално да има голям интерес.
Смешно е, обаче, че има недостик на ont-ета, повтаря се приказката със окончателното преминаване към bulcrypt и hd приемниците.


16 Окт 2012 00:22
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
klapa написа:
Ами като това е единствения свестен нет е нормално да има голям интерес.

Е хайде, хайде, точно пък във Варна да е единствения... :lol: Ако Булсат пуснат оптика в моя квартал, ще е четвъртата. Цената иначе е безспорна. За качеството ще видим.


16 Окт 2012 01:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2011 15:10
Мнения: 34
Отговори с цитат
Ъм, забележи, не единствения доставчик, а единствения свестен. Оптиката не гарантира хубав нет.
Във вл-вово конкурентен доставчик пусна в началото на годината оптиката си до домовете. Еми... в сравнение с lan-а, оптиката е доста по - зле.


16 Окт 2012 15:27
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
не знам може би не трябва да казвам нищо но все пак ще си изразя мнението. 5 пъти звъня на колегите ви през 1,2 седмици и ги питам какво става с заявката на нета ми кога ще ми го прикарат.Отговора който получавам е, че ще се обадим на колегите и ще ги попитаме какъв е проблема и ще ви се обадим щом си свържем с тях. Чакам никой не се обажда или другия отговор, че нямаме необходимите материали. 2 месеца чакам и това е. Колата на БСК ги гледам всеки ден в моя квартал, кутията в мазата стои с пуснат кабел вътре. Защо е това мъчение. кажете ми че не можете и това е да не се надявам и да си намеря друга алтернатива. Много тъпа работа да те лъжат и да се надяваш съжалявам но такава подлост е недопустима. Чакам още малко и край. И още нещо ако продължавате да взимате такива касиерки и оператори ще си загубите клиентите си. Изказах си мнението и дано да си подобрите обслужването и обективността към клиентите си. :|


16 Окт 2012 23:06
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
gesh123 написа:
не знам може би не трябва да казвам нищо но все пак ще си изразя мнението. 5 пъти звъня на колегите ви през 1,2 седмици и ги питам какво става с заявката на нета ми кога ще ми го прикарат.Отговора който получавам е, че ще се обадим на колегите и ще ги попитаме какъв е проблема и ще ви се обадим щом си свържем с тях. Чакам никой не се обажда или другия отговор, че нямаме необходимите материали. 2 месеца чакам и това е. Колата на БСК ги гледам всеки ден в моя квартал, кутията в мазата стои с пуснат кабел вътре. Защо е това мъчение. кажете ми че не можете и това е да не се надявам и да си намеря друга алтернатива. Много тъпа работа да те лъжат и да се надяваш съжалявам но такава подлост е недопустима. Чакам още малко и край. И още нещо ако продължавате да взимате такива касиерки и оператори ще си загубите клиентите си. Изказах си мнението и дано да си подобрите обслужването и обективността към клиентите си. :|

ари ве хора кво стана с тоз нет


25 Окт 2012 19:56
Профил

Регистриран на: 25 Юни 2011 10:26
Мнения: 4
Отговори с цитат
Това, че ще ти прекарат интернет, не означава, че ще имаш интернет.


25 Окт 2012 22:42
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
langel написа:
Това, че ще ти прекарат интернет, не означава, че ще имаш интернет.

И ся ко БСК не са добри за интернет


26 Окт 2012 15:04
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 13 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®