Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Апр 2024 23:13



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Нарязани кабели??? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 23:02
Мнения: 27
Отговори с цитат
От една седмица нямам интернет - оказа се че Общината (или не съм сигурен кой точно) са отрязали кабелите.
Казаха ми че след две седмици ще имам нет :twisted: :roll: А дали ще е след две... никой не знае ми се струва.
И сега смятам въобще да не плащам нета за следващия месец, лошото е че определено имам нужда от интернет в къщи.
Много неприятна ситуация - щяло да има компенсация с една такса, но.. какво ме топли това :evil: :(

Аз вчера в една друга тема питах дали има оптика в Трошево за 94МБ нет, а то даже нет няма вече !!


31 Авг 2012 11:14
Профил

Регистриран на: 24 Апр 2012 16:30
Мнения: 15
Отговори с цитат
Когато ми отрязаха кабелите на нета , тъкмо бях прекаран от 3 дни :)
Да получих компенсация 1 месец на максимална скорост :)
Спазват си на обещанията хората.
Пак ви казвам има си 2 телефона , има си офиси.
Не се занимавайте да пишете тука, първо не си дал номер на договор и тн... после ревеш, еми върви в офис задай си въпросите и ще ти отговорят.
Аз като ги отрязаха кабелите ми казаха до 2 месеца :lol: , отидох до офис казах за проблема обадиха се , бяха 100% любезни момичетата макар аз да не бях ( това на макдрайв офиса ) и всичко се нареди до 2 седмици ми пуснаха нета , след 1 месец си получих компенсацията за 2 седмици без нет от 1 месец.
Така че направи това , което ти казах и ако не го спазят плю тука .


31 Авг 2012 17:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 23:02
Мнения: 27
Отговори с цитат
@Crazy
Първо - Кой ти каза само и откъде разбра че не съм се обаждал на сервиза или не съм ходил до офис на БСК?? Как според теб разбрах че ще ми пуснат нета след две седмици!
Второ - не "рева", а по-скоро съм нервен и ядосан.
Трето - за това е този форум за да се изказват, споделят мнения и да се помагаме взаимно, както и оператора да събира мнения за услугите си (дали го прави е друг въпрос)!

Така че искрено се надявам да има по-малко хора като теб!


03 Сеп 2012 10:32
Профил

Регистриран на: 24 Апр 2012 16:30
Мнения: 15
Отговори с цитат
Ами Веско , не съм гадател да ти кажа :)
Незнаех че си ходил до офис , незнаех че си звънял , не си дал никакви данни и тн....
Щом не даваш координати значи се криеш от екипа на булсатком .
Мисля че заслужаваш покана за банановата плантация на змея , ама има си хора , който да решът това.
Аз не съм те убидил и нямам никакви лични отношения с теб , а да се заяждаш е много грубо.
Това е форум да си помагат хората не да се заяждат и да се плюят.
Такак както ти казах не съм врачка гадател и екстрасенс да зам , какво си направил преди да пишеш.
Мисля че бях доста конкретен , като съм описъл процедурата а твоето тролване трябва да бъде наказано .
Излез разходи се , стига виртуслка , няма ти навреди една разходка :shock:


03 Сеп 2012 20:46
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Crazy написа:
Мисля че заслужаваш покана за банановата плантация на змея , ама има си хора , който да решът това.

Crazy, покажи ми моля те конкретно с пръст, къде точно в поста си Becko е нарушил правилата на форума, че да заслужава БАН??? Това че Becko се е изказал критично към интернета на Булсатком, (а интернета им в повечето градове е направо отврат, за това и се отказах от него) не означава че човека трябва да се забанва. И кой си ти, какъв си, че ще даваш акъл кого да банят и кого не??? Becko ти отговори много меко, културно и теб лично не те е обидил с нищо. Ако той например те беше нарекъл подлизурко, ласкател и раболепен мазник пред Змея, тогава имаме лично оскърбление, тогава да - но да го обвиняваш без вина, само за да се слагаш пред Змея, не ти прави чест, не е по мъжки това.

Поздрави.

Петър


03 Сеп 2012 21:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 23:02
Мнения: 27
Отговори с цитат
Благодаря ти Петър, в общи линии почти същото щях да отговоря на Crazy.
Няма да коментирам това повече, защото въобще не е по темата.


04 Сеп 2012 17:28
Профил

Регистриран на: 24 Апр 2012 16:30
Мнения: 15
Отговори с цитат
Нито работя в булсата нито имам нещо общо с тях .
Просто си казвам че са много точни , ползвам интернет и телевизия на Варна и в Провадия , нямамл съм проблеми , даже да спре нета спира за 1 час но това е 1 път на 2-3 месеца , даже и не звъня те си го оправят .


04 Сеп 2012 17:58
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®