Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20 Апр 2024 06:45



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Не отваряне на страница 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Мар 2012 16:03
Мнения: 7
Отговори с цитат
Добър ден, бих искала да попитам дали някой друг има моя проблем, за да знам дали е от мен ...
Всички страници ми отваря само файсбук не иска, а всички мой познати нямат такъв проблем а при мен вече над седмица ако успея един път на ден да вляза за малко и пак забива ...
Как е при вас положението?
Дали проблема нещо е в моя компютър, някой ако има представа бих се радвала да сподели.
Поздрави


17 Юли 2012 17:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2011 17:22
Мнения: 13
Отговори с цитат
пробвай с друг бралзер
мозила,опера ...
или натисни Ф5 когато си на страницата на фейса 8)


18 Юли 2012 12:01
Профил

Регистриран на: 06 Мар 2012 16:03
Мнения: 7
Отговори с цитат
Е чак толкова да не съм пробвала ... три различни браузъра и нищо ... вече не виждам къде може да е проблема, за това питам за съвет ...


18 Юли 2012 13:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
В твоя рутер например някой може да е резнал феисбоклука. :D :D


18 Юли 2012 18:55
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
а бе със сигурност проблема е в твоя компютър.
щом други страници ти се отварят без проблем, провери си антивирусната, провери си другите настройки. потърси страницата по IP адрес. някъде нещо ти е бутнато като настройка на машината.
пък и да ти кажа можеш да го приемеш като знак това, че не ти се отваря фейсбука :lol:
по-добре избягвай подобни социални мрежи, ще си спестиш доста неприятности в бъдеще време.


19 Юли 2012 10:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Сеп 2009 18:33
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Поначало нещата поместени във Фейсбук имат много флаш анимации. Като се започнат от споделените клипове да се стигне до игрите там. А затова е виновен от доста време бъгавия Adobe Flash Player. Имах подобен проблем и то той бе доста подобен. Докато се разберат нещата имаше малко искри с моя интернет-доставчик. С взаимна помощ и разбиране проблема беше намерен и в последствие решен. За целта приятелю си инсталирай последната версия на Adobe Flash Player за съответния браузър защото има разлика в тях. Преди имаше някаква добавка към Firefox с чиято нещата се закърпваха. Проблема не е доставчика а в бъгясалия Adobe Flash Player. Споделям това от личен опит.


19 Юли 2012 11:10
Профил

Регистриран на: 06 Мар 2012 16:03
Мнения: 7
Отговори с цитат
Благодаря ви много! Ще опитам ...


19 Юли 2012 14:15
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®