Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Апр 2024 23:34



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Подръжката ви е пълен срам! 2 дена ме оставихте без нет 
Автор Съобщение

Регистриран на: 09 Апр 2010 22:03
Мнения: 2
Отговори с цитат
Бил съм клиент на интербилд и SSI в продължение на години и никоя от тях не си е позвлолила лукса да ме остави за нет повече от 24 часа. Единствено интербилд имаха проблеми в район Погреби преди години преди да пуснат оптиката,но после просто не си платих таксата.
А вие ''драги'' ми техници и ръководство имахте заявка в края на работния ден - какво ви пречеше да дойдете на другия не стана ясно. Заявката е била разпределена към техници на следващия ден - това го разбрах от колежка в софия ,която го видя във вашата система. бях принуден да звъня до там, защото цял ден вашите 2 телефона никой не поиска да ги пипне - ту единия е зает ту другия, но свободния си звънеше докато се разпадне връзката поне 6 пъти докато накрая ми писна... Определено никоя фирма незнам така безотговорно да действа по отношение на клиенти..
Ами аз както съм дежурен и вашия асансьор се повреди и заседнете в него ... кво ще кажете да ви дава свободно телефончето докато се пържете в някоя 1м2 кабина ?
И все пак след като вече един път са получили покана от офиса че на адреса има скъсан кабел и втори път сутринта на следващия ден пак са ги подканили от София някои господа все пак си размърдаха дупетата и решиха на обяд да дойдат и да свържат 2 кабела.
Само времето ме дели от това да мина на др фирма. Сефте ще ми е поради некадърна организация или липса на желание.
И ВЗЕМЕТЕ ДА ПОЧНЕТЕ ДА СИ ВДИГАТЕ ТЕЛЕФОНИТЕ ! СРАМНО Е ДА СЕ ЗВЪННЕ НА ПОДДРЪЖКА ПОВЕЧЕ ОТ 5 ПЪТИ ДОКАТО ВРЪЗКАТА СЕ РАЗПАДНЕ!

адреса на заявката е : ''Ивац'' 3


11 Юли 2012 10:51
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®