Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:17



Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
PON Във Варна 
Автор Съобщение

Регистриран на: 23 Юли 2012 15:46
Мнения: 2
Отговори с цитат
Видях миналата седмица ваши колеги да работят по шахтите с кабели на ул.Д-р Басанович/Левски вкл. и до нашия блок,
и в тази връзка пускам отново ?-са:ул.Д-р Басанович 108(блок),кв. Левски попада ли в покритието? за PON.
Ако да/не кога физически мога да очаквам да бъда свързан?


20 Авг 2012 15:55
Профил

Регистриран на: 23 Юни 2010 18:32
Мнения: 4
Отговори с цитат
Защо не направите една карта и да бележите там ?


25 Авг 2012 18:49
Профил

Регистриран на: 10 Юли 2012 17:46
Мнения: 1
Отговори с цитат
Аз имам едно питане към служителите на Булсат и ще съм любопитен, дали някой може да ми отговори:
в началото на юни си пуснах заявка за интернет, след като проверката им показа, че имат покритие на моя адрес (на ул. Ружа в Цветния), а и аз бях видял, месец-два по-рано от това, служители да пускат оптика в шахтата до блока, като ми казаха, че са за Булсатком. Вече 3-ти месец чакам, след като бяха ми казали миналия, че в средата на август трябва да могат да ми пуснат нета. Днес, леко изнервен вече, отидох в един офис на проверя на място как стоят нещата, защото пък така се случи, че си спрях нета от предния доставчик. И какво беше изумлението ми, като служителката (след разговор с някой по тел. ) ми каза, че те всъщност нямали още подземна комуникация там и до месец трябвало да пуснат на тази улица и да почакам още !?! А сега де - кой и за какво лъже? Как преди 3 месеца имаха покритие (и пак повтарям - видях техници да пускат оптиката), а сега изведнъж няма??
Ще ме извиняват, ама това минава всякакви граници!!
Бях решил да ползвам пакетните услуги, тъй като близо 10 г. съм абонат на телевизията, ама с тези номера ще ме откажат и от нея....
Въздържах се до сега да търся друг доставчик, но в тея 3 месеца и други влязоха вече във входа и зорлем ще ме накарат да се прехвърля...
Ще почакам още 3 дни за някакво положително развитие или поне смислено обяснение и ... ако няма - бай . Не може всеки месец различни неща да се говорят и аз да чакам като последния будала. Разбирам , че не е лесно и става бавно понякога, но аз просто искам яснота и точни отговори.
Това е засега от мен.


27 Авг 2012 17:52
Профил

Регистриран на: 22 Апр 2012 23:31
Мнения: 8
Отговори с цитат
Това ,че сте видели някой да работи по шахтите и да пуска оптика не значи ,че до 2 дена ще ти пуснат интернет.Интернета се пуска чак когато се вкара оптиката в блока.Не се знае обаче колко комшии имате които не разрешават, по една или друга причина.


06 Сеп 2012 19:56
Профил

Регистриран на: 30 Май 2012 23:28
Мнения: 21
Отговори с цитат
Kaio написа:
Това ,че сте видели някой да работи по шахтите и да пуска оптика не значи ,че до 2 дена ще ти пуснат интернет.Интернета се пуска чак когато се вкара оптиката в блока.Не се знае обаче колко комшии имате които не разрешават, по една или друга причина.

+1

Момчетата от Булсат дойдоха и почнаха да прекарват. По едно време казаха "дай да видим как е в мазата" и .... тотална греда!

Съседката, през чиято маза трасето влиза във входа, не иска да чуе! Категорично! Предния път като правели трасето от БТК, напълнили ѝ мазата с вода и с "ееейии такива плъхове".

Освен мен има и още няколко заявки, ама как да стане?!
Разбрах, че в съседния вход "Д" има прекарана оптика и можело оттам да се прекара през старото трасе на БТК към нашите мази (вход "Г").
Може ли малко съдействие?
Ако ми пуснете някак си тази оптика, ще си пусна и телевизия пакет "Премиум" и с удоволствие ще дам на БТК едномесечно предизвестие. Толкова са станали арогантни, че не се траят вече. Пък и договора ми е безсрочен и подкован с официален отговор на моя жалба.


Последна промяна klm на 07 Яну 2013 16:11, променена общо 1 път



08 Сеп 2012 03:41
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2012 20:59
Мнения: 14
Отговори с цитат
имам питане относно за ПОН видях колегите ви да прекарват оптика в хода ни сега долу мазата има празна кутия с пуснат кабел вътре та мисълта ми е възможно ли е ПОН до мен в апартамента или само ЛАН. Адреса е жк Младост бл.108 вх.7.


09 Сеп 2012 14:09
Профил

Регистриран на: 06 Сеп 2012 20:52
Мнения: 2
Отговори с цитат
искам да попитам кога ще има оптика в трошево ул елин пелин.


11 Сеп 2012 13:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2011 23:02
Мнения: 27
Отговори с цитат
Да и за Трошево на ул. Фантазия или по-точно бл.75 дали имате?


13 Сеп 2012 11:24
Профил
Модератор

Регистриран на: 12 Окт 2011 22:53
Мнения: 91
Отговори с цитат
gesh123 написа:
имам питане относно за ПОН видях колегите ви да прекарват оптика в хода ни сега долу мазата има празна кутия с пуснат кабел вътре та мисълта ми е възможно ли е ПОН до мен в апартамента или само ЛАН. Адреса е жк Младост бл.108 вх.7.

Пуснете си заявка в офис. И до седмица две ще имаш ПОН.


13 Сеп 2012 23:20
Профил
Модератор

Регистриран на: 12 Окт 2011 22:53
Мнения: 91
Отговори с цитат
За трошево месец два и привас ще има ПОН.


13 Сеп 2012 23:21
Профил

Регистриран на: 05 Окт 2010 22:29
Мнения: 8
Отговори с цитат
los4e написа:
los4e написа:
Има ли възможност за бул. Ген. Колев №88


14 Сеп 2012 09:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2011 17:22
Мнения: 13
Отговори с цитат
кога ще има оптика на Изгрев бл. 39
:roll: :cry:


16 Сеп 2012 16:04
Профил

Регистриран на: 13 Авг 2012 10:55
Мнения: 3
Отговори с цитат
A на улица Владимир Димитров Майстора скоро има ли шанс да видим PON ? Колегите Ви от Spnet и БТК вече прекараха кабелите. За моя номер лично мога да гарантирам, че няма да имате проблем с прекарването през мазите.


17 Сеп 2012 20:41
Профил
Модератор

Регистриран на: 12 Окт 2011 22:53
Мнения: 91
Отговори с цитат
KyKy написа:
кога ще има оптика на Изгрев бл. 39
:roll: :cry:

Октомври месец ще ви прехвърлим на ПОН.


19 Сеп 2012 12:09
Профил
Модератор

Регистриран на: 12 Окт 2011 22:53
Мнения: 91
Отговори с цитат
retro написа:
A на улица Владимир Димитров Майстора скоро има ли шанс да видим PON ? Колегите Ви от Spnet и БТК вече прекараха кабелите. За моя номер лично мога да гарантирам, че няма да имате проблем с прекарването през мазите.

До 3-4 месеца ще пуснем пон.


19 Сеп 2012 12:13
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®