Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 09 Май 2024 15:06



Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Срок за прекарване на интернет 
Автор Съобщение

Регистриран на: 18 Мар 2012 13:55
Мнения: 5
Отговори с цитат
Здравейте,преди месец подадох заявка за прекарване на нет и тв.На следващия ден дойдоха и монтираха антената за телевизията , но нета се губи вече повече от месец.Ще имаме ли скоро ?Адреса е Хан Кубрат52а


26 Апр 2012 12:08
Профил

Регистриран на: 24 Апр 2012 16:30
Мнения: 15
Отговори с цитат
Не се надявай скоро да има .
Има доста нарязани кабели , в момента немогат да смогнат да пуснат нета на прекараните абонати като мен , камо ли да прекарват интернет .
Моя съвет е да отидеш до офиса им и да ги накараш да ти определят ден и час иначе се зареди с търпение поне още известно време .


26 Апр 2012 12:31
Профил

Регистриран на: 08 Май 2012 14:27
Мнения: 1
Отговори с цитат
При мен е същата работа. Вече месец мина. Трябва ли да се пускат жалби, да се правят скандали, че някой да ти обърне внимание?!?!?!?!Щом са дали срок 20 работни дни да си го спазват!


09 Май 2012 22:10
Профил

Регистриран на: 18 Мар 2012 13:55
Мнения: 5
Отговори с цитат
Един ден след като си написах телефона на радо и ми се обадиха за да ме питат дали съм в къщи за да докарат нета.Беше неделя.В понеделник го пуснаха.Доволен съм


11 Юли 2012 18:07
Профил

Регистриран на: 09 Апр 2010 22:03
Мнения: 2
Отговори с цитат
е как няма да има нарязани кабели то откога изтече срока да си действат по наредба за подземна връзка/... сега не могат и да се оплачат защото реално те са в нарушение и конкуренцията даже с рязането реално прави услуга на приетото правило :)

на мен вече 2 пъти ми рязаха кабела..


15 Юли 2012 14:53
Профил

Регистриран на: 07 Юни 2012 07:49
Мнения: 2
Отговори с цитат
Имам един въпрос към "Булсатком", първо малко предистория.
Около 01-06-2012 си подадох заявлението и за интернет (малко преди това за TV). Питах служителката "Какъв е срока за инсталиране?" - "20 дена, ама има затруднения и да не ви плаша,но около два месеца" :shock:
Викам си да бе да, тя откъде да знае, че на четвъртия етаж в блока има прекаран нет. Колко му е от четвъртия до първия (или от кутията на партера до първия) те техниците си знаят и до 20 дена сме ОК :D .
А-а-а как беше слогана на рекламата?
"При нас нещата стават бързо" (Скъпи, бременна съм...момиченце е...) :D
Аз какво да чакам? Слонче? :D (2 години? :shock: ) Откакто подадох заявлението махленската котка забременя и роди, чакаме сега и съседката да роди (ама те си имат друг нет и нещата стават б-а-а-а-авно)
Та въпроса ми е: Трудно ли се опъва жица между два етажа? Мога да ви помагам. Безвъзмездно.
Адреса е ул. "Владимир Димитров-Майстора" № 2, ет. 1, ап. 3 - гр. Варна
Надявам се, че четете. След още десет дена и стават два месеца.
Лек и приятен ден и весел уикенд :)


20 Юли 2012 10:09
Профил

Регистриран на: 30 Май 2012 17:45
Мнения: 1
Отговори с цитат
Какви срокове, какви кабели, какви трасета...аз се чудя Булсат въобще имат ли интернет във Варна. Подадох заявка в края на април, а в началото началото на юли ми казаха, че нямат покритие на адреса. Какво да ги правиш?


22 Юли 2012 08:57
Профил

Регистриран на: 05 Дек 2009 12:43
Мнения: 4
Отговори с цитат
То затова няма да е лошо да се сложи по една карта на покритието на услугата в сайта за всеки град, за да се ориентира човек преди да пусне заявка. Аз се чудя в случая как са ти взели заявка без да проверят имат ли кабели там?!


22 Юли 2012 09:03
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 00:48
Мнения: 1
Отговори с цитат
Вие пак сте добре аз чакам от 3-4 месеца и никой не се обажда :shock:


24 Юли 2012 01:35
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2012 17:32
Мнения: 3
Отговори с цитат
Същата работа майка и най-тъпото е че Близу и Виваком чакат пред вратата да им свирна и са прекарали всичко а аз 3 месеца ви чакам,ше ви .... м***а бавна!!!!


27 Юли 2012 09:13
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
4o4ity написа:
ше ви .... м***а бавна!!!!

ако не ви е известно, за подобни изказвания се получава еднопосочен билет за банановата плантация на змея.


27 Юли 2012 16:53
Профил

Регистриран на: 24 Май 2012 18:40
Мнения: 3
Отговори с цитат
Само искам да ви кажа да не чакате нета скоро!Кабелите им стоят на пристанището,но познаите кой не ги пуска?!Властелинът във Варна-ТИМ!


27 Юли 2012 20:33
Профил

Регистриран на: 07 Юни 2012 07:49
Мнения: 2
Отговори с цитат
Имаме печеливш с познаване на срока. Служителката в офиса позна - два месеца :D
В четвъртък 26-07-2012 имах обаждане дали е удобно да ни посетят в неделя :shock: 29-07-2012. Уговорихме се за 16,00 ч. и екипа беше точен до минутата. За около 30-40 мин. си свършиха работата бързо, точно, чисто и вече имаме интернет.
Беше чакане, но стана.
Благодаря!


30 Юли 2012 13:52
Профил

Регистриран на: 24 Апр 2012 16:30
Мнения: 15
Отговори с цитат
Всички ревът кога кога кога ...
Защо се натискате толкова като имате друг избор за нет.
Или цената е определяща :)
Може да ги плюете и тн... но булсат си остават един стабилен интернет доставчик .
От 4 месеца съм абонат нета прекъсна заради отрязани кабели от общината за 2 седмици после ползвах компенсация 1 месец безплатен.
Стабилна фирма доволен съм , работят бързо , немогат да огреят на всякъде.
Просто кат няма нет не звъня да наливам масло в огъня чакам , оправят го за 2-3 часа.
Мога да кажа само едно БЛАГОДАРЯ на момчетата от екипа , трудят се потят се в тея жеги за да имате нет а вие само ги тровите .
Отивате в офис и си задавате въпросите там и ви отговарят .


30 Юли 2012 20:10
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Crazy написа:
Стабилна фирма доволен съм , работят бързо , немогат да огреят на всякъде.
Просто кат няма нет не звъня да наливам масло в огъня чакам , оправят го за 2-3 часа.
Мога да кажа само едно БЛАГОДАРЯ на момчетата от екипа , трудят се потят се в тея жеги за да имате нет а вие само ги тровите .
Отивате в офис и си задавате въпросите там и ви отговарят .

Браво на момчетата, евалла. Никой не отрича че в Булсата работят и много свестни хора. Кажи сега от кой град са ти момчетата, държавата трябва да знае своите герои.


30 Юли 2012 22:45
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 15 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®