Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25 Апр 2024 17:49



Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Рязането на кабели от Общината... 
Автор Съобщение

Регистриран на: 19 Окт 2011 23:05
Мнения: 42
Отговори с цитат
да не казжам, че и интербилд сега ще режат кабели понеже са спечелили от общината отново конкурс. Утре ще видите около Съборни какво ще става...
А булсат в момента си изграждат подземната мрежа, така че спокойно .... :)


24 Апр 2012 21:32
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2012 14:54
Мнения: 1
Отговори с цитат
Това до кога ще продължава така? Няма ли да сме като белите страни с хубави изграден мрежи? Имате пари да опъвате кабели отново, а нямате пари да си изградите подземна мрежа? Излагате се! Компенсация няма да ми възтанови загубите, които ще ми причините за тези 4-10 дена, без които ще съм без нет. Какво правим ако се повтори?


24 Апр 2012 22:01
Профил

Регистриран на: 20 Окт 2011 19:51
Мнения: 42
Отговори с цитат
sky написа:
Това до кога ще продължава така? Няма ли да сме като белите страни с хубави изграден мрежи? Имате пари да опъвате кабели отново, а нямате пари да си изградите подземна мрежа? Излагате се! Компенсация няма да ми възтанови загубите, които ще ми причините за тези 4-10 дена, без които ще съм без нет. Какво правим ако се повтори?

Sky не говори глупости за изграждането на подземна мрежа искат много кратно по-големи суми от колкото едни смешни lan кабели ...до колкото знам общината не разрешава туко-така да се копае из града ...
Иначе за компенсацията няма какво друго да ни отпуснат хората.Проблема беше там че бавничко ги възстановяват така като гледам ...
Ако се повтори обаче не знам ...


24 Апр 2012 23:59
Профил

Регистриран на: 19 Окт 2011 23:05
Мнения: 42
Отговори с цитат
До края на годината ще си изградят гпон мрежата във Варна поне така казват. В момента изграждат подземно, вие не сте ли ги виждали техниците им как излизат от шахтите из града и как бутат оптики, май не сте. Просто наблюдавайте. Не нужно да копаеш на ново когато едно нещо вече е изградено, а и където се ремонтират улици винаги има доставчици и докато е разкопано действат. Ама вие хора изобщо не сте наблюдателни. Където пък не може, ще наемат някое трасе или ще си разменят, то така се прави, иначе на всеки на който му се прави телекомуникационна фирма .... означава да сме все в руини.... Ако знаете Бтк колко въздушни кабели имат ...


25 Апр 2012 14:34
Профил

Регистриран на: 24 Апр 2012 16:30
Мнения: 15
Отговори с цитат
А аз се регистрирах нарочно да съобщя че спектрум нет рязаха кабели на булсат .
Това го видях на ул. Петко тодорв от малките номера докато си прекарваха оптиката подземята , прибирам се и нямам нет .
Мисля че са те .
Това става на 23.04 към 10:30 преди обяд.
Ако мога да бъда полезен с нещо пишете няма да откажа да помагам , седя без нет 3-ти ден заради тея ****** .
Кога се очертава да ми пуснете нета на Петко Тодоров съм ?
Всички си възтановиха трасетата само не и булсат .
Поздрави Crazy a.k.a Дидко™


25 Апр 2012 21:41
Профил

Регистриран на: 23 Апр 2012 13:34
Мнения: 1
Отговори с цитат
На улица Стоеннчо Хаджииванов 8 (Колохозен Пазар) също стоим без интернет вече една седмица звана на телефоните им но никои не ми дига или дава заето интересно ми кога ще си оправят вразката от булсата???


26 Апр 2012 14:53
Профил
Потребител
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2011 16:44
Мнения: 8
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
Crazy написа:
А аз се регистрирах нарочно да съобщя че спектрум нет рязаха кабели на булсат .
Това го видях на ул. Петко тодорв от малките номера докато си прекарваха оптиката подземята , прибирам се и нямам нет .
Мисля че са те .
Това става на 23.04 към 10:30 преди обяд.
Ако мога да бъда полезен с нещо пишете няма да откажа да помагам , седя без нет 3-ти ден заради тея ****** .
Кога се очертава да ми пуснете нета на Петко Тодоров съм ?
Всички си възтановиха трасетата само не и булсат .
Поздрави Crazy a.k.a Дидко™


Не са хубави тези приказки в този им вид .
Ти видял ли си човек на СП-нет да реже или само предполагаш ,че е бил някой от тях ?
А коли на ЕоН да видя в района ?

Да уточня за незнаещите - не съм служител на Спектър ;)


27 Апр 2012 17:41
Профил

Регистриран на: 24 Апр 2012 16:30
Мнения: 15
Отговори с цитат
Да видях на 2 стълба подред по 1 стълба и 1 с резачките кълцаше кабели а под стълбата мургави граждани ги навиваха .
Да уточня да видях но незнам дали са рязали на булсат на скай нета или на други в района или просто са си махали техните кабели , което ме съмнява :)


27 Апр 2012 18:00
Профил

Регистриран на: 28 Апр 2012 13:08
Мнения: 2
Отговори с цитат
хайде бе хора действайте по бързо срамота е вече трета седмица нямам интернет званх на посочените номера вдигнаха ми един път за 2 седмици и ми казаха че до края на месеца ще имам интернет ами днес е края на месеца и отидох да си плащам сметката към вас и какво госпожицата искаше да ми вземе и пари за интернет лол ама не става така да плащам и да нямам интернет званях също така и на *4800 там ме прехвърлят към някакъв техник който няма идея какво се случва тук отговорете кога ще имам интернет

когато отрязоха кабелите и се прибрах от работа гледам 4 коли на различни фирми да си опратят кабелаците още на същия ден а на булсат вече трета седмица няма и следа от екип

кога ще имам интернет ? :?:


30 Апр 2012 15:41
Профил

Регистриран на: 28 Апр 2012 13:08
Мнения: 2
Отговори с цитат
айде края на месеца дойде и си замина почна новия месец днес а аз още съм без интернет на телефоните не вдига никой отново :twisted:

малоумна работа

после се биле обиждали от това .......


01 Май 2012 09:48
Профил

Регистриран на: 24 Апр 2012 16:30
Мнения: 15
Отговори с цитат
Вече имам нет благодаря за вниманието , сроковете който ми бяха обещани са спазенни даже предварително благодаря момчета дано нямате повече проблеми


01 Май 2012 20:55
Профил

Регистриран на: 19 Окт 2011 11:17
Мнения: 1
Отговори с цитат
GKG написа:
айде края на месеца дойде и си замина почна новия месец днес а аз още съм без интернет на телефоните не вдига никой отново :twisted:

малоумна работа

после се биле обиждали от това .......


напълно подкрепям казаното
пълна помиярщина, тотално незачитане на клиентите и неспазване на договора.
утре съм в КЗП, да видим как ли ще реагират....глобата за това е от 1500лв за тях. това ако не ги стресне, значи не им пука за работата


07 Май 2012 20:57
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 13:44
Мнения: 330
Отговори с цитат
предупреждавам ви да се държите подобаващо и да внимавате какви изрази използвате.


08 Май 2012 17:01
Профил

Регистриран на: 19 Авг 2009 20:24
Мнения: 4
Отговори с цитат
Цитат:
утре съм в КЗП, да видим как ли ще реагират....глобата за това е от 1500лв за тях. това ако не ги стресне, значи не им пука за работата



И аз още нямам нет, пиши как е минало в КЗП, да знам дали си заслужава упражнението...


08 Май 2012 18:43
Профил

Регистриран на: 24 Апр 2012 16:30
Мнения: 15
Отговори с цитат
Защо ревете толкова много ?
1. Имате и други алтернативи за интернет , мигрирайте на тях .
2. КЗП хахах то ти си се съгласил да ти прекарат висящ кабел после се сърдиш като го отдрежат. Даже и на мен да ми пречи ще го отрежа.
3. Спазвайте добрият тон Момчетата са малко а мащаба на отрязаните кабели расте .
4. Ако толкова много искаш да разбереш срок отиваш в най-близкият офис и не мърдаш докато не ти кажат кога ще бъде отстранена повредата на трасето.
На мен по телефона ми казаха до месец попитах в офиса , защото исках да прекратявам договора и ми казаха до 2 седмици най-късно всичко се нареди на 9-тия ден имах нет лампите на рутера светнаха :)
Така че ако не ви отърва сменяйте ги гаранция няма да имате при другите .


08 Май 2012 22:09
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®