Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 07:37



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Оптичен интернет 
Автор Съобщение

Регистриран на: 18 Окт 2016 19:31
Мнения: 1
Отговори с цитат
Здравейте ! Искам да помоля за съдействие,съвет и помощ ,които не ми се отдава да получа по другите начини и затова реших да пиша тук ! Абонат съм на компанията от девет години и половина ! Досега ползвам телевизия чрез сателитна чиния и приемник ! Мога смело да кажа ,че съм доволен от услугата ! Желанието ми е да да добавя и интернет,само ,че дълго време нямаше тази възможност там където живея(Ж.к."Слатина" или "Хр.Смирненски" - едно и също е ! ) Плащайки си таксата на 25.07.2016г. в офиса на ул."Гео Милев" ме заговаря търговски представител на компанията пребиваващ там, питайки ме дали използвам или искам да използвам други услуги като интернет и т.н. Разбираме се да провери адреса и да ми се обади ,за да ми каже дали има възможност за свързване на интернет ! Минава около месец (28.08.2016г. - неделя) около 15ч. получавам обаждане от екип техници на компанията,които ми казват,че идват ,но не за справка,а при тях било подадена заявка за включване ! Обяснявам ,че има разминаване и съм искал само информация дали е захранен адреса и,че не съм подготвен за включване ! Момчетата идват,проверяват адреса,казват ми ,че мога да бъда включен ,когато пожелая и си тръгват ! Държат се безупречно ! След още един месец(26.09.2016г.) Подавам заявка включване в същия офис - дават ми този път и бележка за направената заявка ! На 13.10.2016г. получавам обаждане от компанията,с което ме информират ,че на адреса няма свободно "влакно" и не могат да ме включат ! Толкова съм изненадан,че забравям да попитам,кога ще могат да ме включат! Днес 18.10.2016г. звъня в кол центъра ,за да се информирам кога евентуално мога да бъда включен,като обяснявам какъв ми е случая - отговарят ми,че не могат да ми кажат, да проверявам през месец -два ! ! ! ! Оставам безмълвен ! Това е несериозно ! Какво трябва да направя за да се случат нещата ? Мога ли да бъда включен(кога) или не мога ? Предварително благодаря ! Поздрави!


18 Окт 2016 20:32
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®