Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 23:09



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
защо булсат (при мен) няма достъп до някои БГ хостинг 
Автор Съобщение

Регистриран на: 12 Окт 2011 12:35
Мнения: 16
Отговори с цитат
от няколко месеца нямам достъп до няколко сайта които наблюдавам, не му обръщах внимание, но почна доста дразнещо да става след като продължих да попадам на БГ сайтове, които не се отварят от домашния ми булсатски нет..
Погледнах и се оказа че се хостват от superhosting, neterra, lirex... защо така се чудя?


30 Мар 2016 01:13
Профил WWW

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
А от друг интернет отварят ли се? Сигурни ли сте, че не са забранени от защитна стена, някакъв ограничаващ софтуер на браузъра или операционната система или нещо друго? Какво точно виждате, при опит за влизане? Сигурни ли сте, че уеб сайтовете умишлено не са ограничили достъпа Ви до тях?


30 Мар 2016 06:13
Профил

Регистриран на: 12 Окт 2011 12:35
Мнения: 16
Отговори с цитат
да с друг интернет от същото PC няма никакви проблеми..с булсатския не става.

П.П.
Оказа се че от superhosting ми блокират IP-то заради подозрителни действия от време на време..нищо конкретно не можаха да ми кажат, не са атаки и сега ми го пуснаха та ще видя дали пак няма да го блокират..


30 Мар 2016 07:41
Профил WWW

Регистриран на: 18 Юли 2016 17:26
Мнения: 1
Отговори с цитат
Имам същия проблем. Живея в Младост 1 А и ползвам интернет услугите на булсатком.
От два дена не достигам важен за мен сайт от домашния си компютър.
Писах на админите на хоста и те ми отговориха, че причината е в доставчика, защото при тях всичко е наред и работи.
Проблемът се получи след обновяване на домейна на сайта.
Пробвах всичко - друг браузър, друг компютър, изчистих хисторито, но нищо не помага.


18 Юли 2016 17:34
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
А при другите потребители сайта отваря ли се? Питайте хора на същия доставчик, както и на друг. Почистихте ли DNS кеша си? От кога датира проблема? Опитахте ли да рестартирате всички мрежови устройства, както и компютъра си?


19 Юли 2016 06:58
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®