Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 22:55



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Проблемен интернет 
Автор Съобщение

Регистриран на: 16 Сеп 2012 14:06
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте,искам да ви попитам дали е нормално всяка седмица да нямаме интернет и да прекарвам по 20 минути в разговори с кол центрове и техници.Нормално ли е всяка събота и неделя да има аварии,проблемни днс центрове,проблемни рутери и не знам си още какво.Живеем в София на Янко Сакъзов 38 и в момента отново нямаме интернет.Лично аз нямам нерви повече да се обаждам и поради тази причина реших да пиша тук.И понеже съм редовен платец- искам всичко да е наред.Ако нещата продължават така-смятам да подам жалба и ако има начин да си прекратя договора поради неизпълнение на поетите от вас задължения.Приятен ден и дано проблемите се оправят в скоро време.


11 Май 2013 11:48
Профил

Регистриран на: 15 Апр 2013 21:09
Мнения: 11
Отговори с цитат
RobertDeMiro написа:
Здравейте,искам да ви попитам дали е нормално всяка седмица да нямаме интернет и да прекарвам по 20 минути в разговори с кол центрове и техници.Нормално ли е всяка събота и неделя да има аварии,проблемни днс центрове,проблемни рутери и не знам си още какво.Живеем в София на Янко Сакъзов 38 и в момента отново нямаме интернет.Лично аз нямам нерви повече да се обаждам и поради тази причина реших да пиша тук.И понеже съм редовен платец- искам всичко да е наред.Ако нещата продължават така-смятам да подам жалба и ако има начин да си прекратя договора поради неизпълнение на поетите от вас задължения.Приятен ден и дано проблемите се оправят в скоро време.


здр,ти какво трасе ползваш,оптично на булсат,или такова което е купено от местен доставчик за района ти


14 Май 2013 09:04
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
RobertDeMiro написа:
Здравейте,искам да ви попитам дали е нормално всяка седмица да нямаме интернет и да прекарвам по 20 минути в разговори с кол центрове и техници.Нормално ли е всяка събота и неделя да има аварии,проблемни днс центрове,проблемни рутери и не знам си още какво.Живеем в София на Янко Сакъзов 38 и в момента отново нямаме интернет.Лично аз нямам нерви повече да се обаждам и поради тази причина реших да пиша тук.И понеже съм редовен платец- искам всичко да е наред.Ако нещата продължават така-смятам да подам жалба и ако има начин да си прекратя договора поради неизпълнение на поетите от вас задължения.Приятен ден и дано проблемите се оправят в скоро време.



Колега, Булсат като съвестен доставчик на услуга се стараят да минимизират времето, в което клиентите им имат проблеми с преноса на трафик до тях, но понякога по различни причини това не се случва, принципно погледни в договора си и ще намериш клаузата,в която е регламентиран срока за отстраняване на проблем след надлежно подаден сигнал от клиента (ако проблема е индивидуален) и/или отстраняването на проблема при регистрирането му от мониторинг системата.


18 Май 2013 21:47
Профил ICQ

Регистриран на: 16 Сеп 2012 14:06
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте,ползвам интернет от орловмост.нет,които са сключили договор с булсат.Колеги,нямам проблем с времетраенето на отстраняване на повредата,а със самото качество на предоставената услуга.Не е нормално в наши дни през ден да се обаждаме за липсата на интернет.Преди бяхме клиенти на нет1 и не сме имали никакви проблеми с предоставяне на услугата.Приятен ден.


19 Май 2013 15:42
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2007 22:25
Мнения: 52
Отговори с цитат
RobertDeMiro написа:
Здравейте,ползвам интернет от орловмост.нет,които са сключили договор с булсат.Колеги,нямам проблем с времетраенето на отстраняване на повредата,а със самото качество на предоставената услуга.Не е нормално в наши дни през ден да се обаждаме за липсата на интернет.Преди бяхме клиенти на нет1 и не сме имали никакви проблеми с предоставяне на услугата.Приятен ден.



Предполагам Rishko, може да проследи случая ако се свържете с него и му изпратите на ЛС, телефон на абоната или номер на договора.


19 Май 2013 23:12
Профил ICQ

Регистриран на: 18 Ное 2008 10:33
Мнения: 1
Отговори с цитат
Здравейте. Споделям за проблемите ми с интернет услугата, която ми предоставяте:
1. Сутрин, вечер, събота, неделя е меко казано НИКАКЪВ! Но днес преля чашата на търпението ми "ОТВРАТИТИЛИН НЕТ" - ако това е нормално моля да ме уведомите и да се примиря.
2. Преди известно време записах в офиса в маг. ХИТ за посещение в къщи поради същата причина "отвратителен нет" /предполагам може да се провери но резултатът - нулев. Никаква заинтересованост от страна на фирмата. Нито обаждане нито посещение.
Моля за съвет какво да правя или към кого да се обърна за съдействие.


16 Ное 2013 10:09
Профил

Регистриран на: 28 Сеп 2011 09:42
Мнения: 4
Отговори с цитат
При мен всяка вечер след 22:00 изчезва нета след рестартирания се появява за 30 минути и после пак изчезва. През това време 15 минути разговори с техниците. На края на месеца сметката ми за телефон ще е по голяма от цената на нета. Ама ако не се оправи до края на месеца ще им благодаря за спомените. Хубаво беше когато бяха LULIN NET.


10 Дек 2013 15:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Ха хаха още един като мен. Провери ако можеш дали е като в тази тема. viewtopic.php?f=33&t=17364&start=45

Вчера съм пратил жалба по мейла на съпорта и писмена с изходяш номер в офис. Следжащото е до КЗП.


10 Дек 2013 16:22
Профил

Регистриран на: 28 Сеп 2011 09:42
Мнения: 4
Отговори с цитат
Тази вечер след поредни 30 минути разговори зареждането на сайта bulsat.com става между 3 и 7 минути. Ще направя клипчета и ще ги кача в Vbox да видят хората какво ги очаква.


11 Дек 2013 21:11
Профил

Регистриран на: 15 Юли 2014 08:53
Мнения: 1
Отговори с цитат
И аз да споделя... Щ'ото като гледам само си пишем и нито се отговаря, нито се променя нещо.

Проблем 1 - Няма връзка с поддръжката. Обикновено или заето или "В момента всички оператори са заети...". Съответно не може да се регистрира авария.
Проблем 2 - След всяка по-голяма буря нямам Интернет, сега всичко работи, но утре пак ще вали...
Проблем 3 - "Ремонтирането" трае около седмица...

НОВИТЕ АБОНАТИ ДА СЕ ВЪОРЪЖАТ С ТЪРПЕНИЕ.


21 Юли 2014 10:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®