Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 13:50



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Липса на интернет 
Автор Съобщение

Регистриран на: 21 Дек 2009 16:11
Мнения: 17
Местоположение: София
Отговори с цитат
Понеже ми омръзна да чакам да ми пуснете интернета реших да пиша тук. Ползвам услугите на булсата за интернет от около 14 години от времето когато Булсат купиха мрежата на стария ми доставчик. Да имало е прекъсвания но ги оправят сравнително бързо. Сега обаче няма услуга вече трети ден и то на празниците. Звънях на телефона за повреди 5 пъти вече и отговора от там е един и същ ще ви запишем заявката с приоритет и изчакайте да ви се обадят колегите и да дойдат на място и да ви пуснат интернета но никой не идва и интернета също не идва. Винаги плащам за по 6 месеца и сега съм платил до края на февруари но ще е последният път, в който ще платя и ще си сменя доставчика. Много несериозно отношение. Първо имаше централна авария после уж я отстраниха и проблема бил конкретно само при мен. Това е което искам да напиша. Взимате пари за последно.


25 Дек 2021 18:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Само че пишеш на неправилното място ако си мислиш че някой фактор от фирмата чете във форума :( Тука или сами си оправяме проблемите или само попържаме :lol: Иди в най близкия офис и строши нещо,белким ти обърнат внимание :evil:


26 Дек 2021 11:07
Профил

Регистриран на: 21 Дек 2009 16:11
Мнения: 17
Местоположение: София
Отговори с цитат
Интернет продължава да няма вече дните станаха 4. Тук рано или късно някой от Булсат ще го прочете и ще му стане ясно защо хората се отказват от услугите им. Иначе похвалното е, че телефона за повреди винаги се вдига и каките са отзивчиви и възпитани. Проблема им е, че явно не плащат на техниците по празниците и няма кой през почивните дни да ходи и да се занимава с отстраняването на неизправности. Спрях вече да ги търся то няма смисъл. Ако някой ден решат да ми пуснат нета, за който от години си плащам предварително добре дошло. Ако не го пуснат здраве да е вече съм си избрал друг доставчик. Другото което е смешно, е че през 2014 година съм подал заявка за оптичен кабел но така и не го дочаках. Отговора винаги е един и същ. Нямаме възможност за оптика на вашия адрес всички влакна са заети или липсват такива.


26 Дек 2021 13:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Аз се радвам че при нас няма интернет на Буля,но съм брал ядове като теб само че с Вивакомците а сега като са едно и също какво ли ще стане :(


27 Дек 2021 16:42
Профил

Регистриран на: 21 Дек 2009 16:11
Мнения: 17
Местоположение: София
Отговори с цитат
Само да докладвам, че и днес нямам интернет. Любопитно ми е кога ще се сетят да ми го пуснат. Вероятно ще да е на 29 ти тогава е работен ден и може да се сетят, че има сигнал.


27 Дек 2021 20:25
Профил

Регистриран на: 21 Дек 2009 16:11
Мнения: 17
Местоположение: София
Отговори с цитат
:D Смешна работа но още нямам интернет и няма и да имам вече от Булсат. След многогратни обаждания с кол центъра където хората определено нямат никаква координация с техниците, които обслужват адресите ми се обясни от една кака, че няма достъп до лан кабелите на мрежата на моя адрес и повече няма да получавам услугата интернет. Евентуално след време незнайно колко може би години, можело да ми прокарат оптичен кабел на адреса, като работели с външна фирма подизпълнител.

Аз днес вече си избрах нов доставчик на интернет по оптика и си уговорих дата за активация на услугата и какво да видя, цената наполовината на тази, която плащах на булсата.
Това е положението и отношението към абонат от 14 години, който винаги си е предплащал таксите.
Поздрави на булсат и успех им пожелавам дано някога се намерят хора които да дръпнат нещата напред при тях.


30 Дек 2021 12:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Честито :D Влязъл си в отбора/на напусналите :( / :D


30 Дек 2021 13:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Поддръжката верно е много зле. От 12-ти януари съм се обадил за проблеми с прекъсване - 10 минути има нет, 30 - няма, като скоростта е умопомрачителните 9 мегабита и едва вчера след 2-ро обаждане го оправиха поне да не прекъсва. Иначе мегабитите са си все така ниски колкото Фюжънът да не прекъсва. Не мисля да звъня трети път, защото очевидно толкова си могат. Държа да отбележа, че от години насам, периодично, на 2-3 месеца, се сблъсквам с този проблем и просто се чудя кога и аз ще им бия шута. Става въпрос за район Възраждане.


19 Яну 2022 13:46
Профил

Регистриран на: 21 Дек 2009 16:11
Мнения: 17
Местоположение: София
Отговори с цитат
Аз за да съм обективен искам да кажа, че вчера Булсаткома ми върнаха парите за месеците, за които бях предплатил и не съм ползвал услугата.
Иначе от новия доставчик към момента съм много доволен, нямам никакви прекъсвания и всичко е наред. Държи си скоростта, за която съм подписал договора :D


19 Яну 2022 19:04
Профил

Регистриран на: 29 Юли 2011 09:10
Мнения: 1
Отговори с цитат
Същото се случи и при мен. Бях им клиент от 11 години, също поради закупен от тях доставчик. На 6.02 ми спря интернета и това беше. От поддръжката първо повтаряха само за 72 часа, три дни така и не пратиха човек. На мен също ми върнаха предлатените пари за 5 месеца. Споделям, за да имат предвид тези, които работят от вкъщи или децата им учат от вкъщи. Ако имате нужда от непрекъсната вързка и бързо отстраняване на проблеми, сменяйте доставчика, докато не ви е изненадал неприятно.


16 Фев 2022 22:12
Профил

Регистриран на: 21 Дек 2009 16:11
Мнения: 17
Местоположение: София
Отговори с цитат
Ето това е некоректното отношение, вместо да кажат няма да получавате услугата интернет от нас търсете си друг доставчик, те те заблуждават по телефона, че отново ще тръгне услугата и те мотаят дни наред да чакаш от умрял писмо. И това е отношението към клиенти от години, които си плащат и предплащат за услугата. Какво остава за новите ако има такива изводите си правете сами.


23 Фев 2022 12:42
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®