Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 11:20



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Отвратителен Нет!!!!! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 26 Мар 2019 17:23
Мнения: 1
Отговори с цитат
Вече втори месец плащам за нет с 34mbps.а реално получавам не повече от 24,30mbps ,та дори и по-малка скорост.До кога ще увещават и обещават,че всичко ще се нормализира?Дори при опит да заредя страницата на Була,чакам няколко минути и направо ми се късат нервичките и търпението ми се изчерпва!!!!!!


26 Мар 2019 17:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Практика на всички оператори, без изключение, е да не гарантират договорената скорост за интернет! Това се прави с цел снемане на отговорност от тяхна страна. Причините са различни, от неподдържана мрежа, калпаво оборудване ... Обаче голяма част от от проблемите са при абоната, не казвам че в твоя случай е така. Аз също имам проблем в 2 от стаите на панелката в която живея, но проблема не е от доставчика или от оборудването/нито моето, нито тяхното/, а от 15 метровото разстояние и 3 железобетонни стени, които отслабват изключително много wi-fi сигнала. Аз също не съм съгласен с тази практика за интернет скоростите, но на този етап Майчето не е стигнала до там :D Мисля си, че ако в договорите записват ДО ... mbps, трябва и да пише ДО ...лв за да бъде справедливо плащането и получаването на услугата! Нямаш необходимата скорост, нямат исканата сума. Ама това е утопия!


27 Мар 2019 11:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Измерването с кабел ли го правиш или безжично(WiFi)?

Както Пепи е написал много често има отслабване на "скоросста" по wifi!
Обаждал ли си се на съпорта за проблема?


27 Мар 2019 12:18
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®