Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 13:05



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Павел баня 
Автор Съобщение

Регистриран на: 17 Ное 2015 19:21
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте !
Проблема е следния.
През последните 1-2 седмици в Павел баня забелязах че има проблем с скороста на интернета.
Тарифата ми е 15лв за 50 mbps. Максималната скорост която достига при теглене от замунда или другаде е 1.9 mb/s. А при тестовете за скорост към чуждестрани сайтове максималната скорост на сваляне достига до 4 mbps при положение че пакета е 50mbps.
Въпросите са ми следните.
Имали проблеми в района на Павел баня и дали се прави нещо по въпроса за да се достигне скороста, за която са платили хората?
И ако няма такъв проблем и в този район не могат да се достигнат скоростите, които са показани на сайта на булсат, защо се позволя на хората да заплащат тези пакети ?


17 Ное 2015 19:40
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2015 19:21
Мнения: 3
Отговори с цитат
Днеска ходих до офиса на булсатком и е имало присвояване на друг интернет доставчик към тяхната мрежа и затова е имало леки проблеми но днеска интернета си е добре !! Дано не съм създал проблеми на хората които отговарят за форума.


Ако е възможно някой от модераторите; админите на форума да направи или промени темата за да могат хората от павел баня ако имат проблеми да питат тука в тази тема !!


19 Ное 2015 16:35
Профил

Регистриран на: 15 Яну 2016 17:54
Мнения: 1
Отговори с цитат
От 4 дена съм включен а нет съм имал 4 часа. Става дума също за гр. Павел баня


15 Яну 2016 17:59
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2015 19:21
Мнения: 3
Отговори с цитат
Здравейте ! Причината поради която пиша тук е че няма никакво съдействие от вашите колеги по телефона или офисите.
От началото на септември месец булсат правеха някаква профилактика и нямаше интернет от 12 ди 6 следобяд. Та оправиха го към края на септември и от тогава интернета е под всякаква критика постояно дава request timed out. Вече навлизаме във втори месец в който вашия интернет доставчик не предлага качествени услуги .


11 Окт 2016 19:04
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®