Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 21:47



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Мобилен интернет (Казанлък) - първи впечатления 
Автор Съобщение

Регистриран на: 17 Авг 2015 11:27
Мнения: 4
Отговори с цитат
След доста чудене и разправии със теленорския нет, чиято първа работа е да си изхаби МБ-тите, реших да се сдобия с варианта за 4 мбит/с на булсат. Всъщност, оказах се първият клиент на тази услуга в града. Малко зор бе подкарването, искам да благодаря на служителката от местният офис и техника от кол центъра, които помогнаха да подкараме нета.
Та, за самият нет - изумен съм. Останах приятно изненадан, изключително стабилно се държи, никакви ядове :mrgreen:
Иначе, личи си, че още се гради мрежата, има участъци в града, в които сигналът е по-слаб. Тествах и до къде стига сигнала. Интересното е, че в Крън и Енина няма обхват, но на входа на Шипка има една-две черти обхват, разбира се, скоростта е ниска. Преди малко пък потвърдих и нещо, което следях с интерес - сигнала стига, макар и силно нестабилен, до връх Столетов, стигайки до два мегабита скорост. :D
Тепърва ще си играя още с обхвата, нещата засега са обещаващи, та ако някой казанлъчанин се чуди, то вече знае - има мобилен в рамките на града, с доста добро качество, идеален избор за хора, които често се мяткат из града


17 Авг 2015 11:50
Профил

Регистриран на: 29 Дек 2010 22:13
Мнения: 3
Отговори с цитат
И какъв трафик имаш? И колко плащаш за 4 мегабита?
На теленор аз си получавам 40 мегабита...


12 Сеп 2015 19:37
Профил

Регистриран на: 29 Авг 2015 01:26
Мнения: 21
Отговори с цитат
potrebitelq написа:
И какъв трафик имаш? И колко плащаш за 4 мегабита?
На теленор аз си получавам 40 мегабита...

Изображение
В къщи в стаята


12 Сеп 2015 20:45
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®