Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 12:08



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Промяна на ип 
Автор Съобщение

Регистриран на: 23 Апр 2014 00:09
Мнения: 1
Отговори с цитат
Искам да попитам как става да ми се промени ип-то понеже преди 1 месец някаде като имаше проблем на цялата мрежа ми се промени ип-то странното което открих е че имам в 1 сайт който ползвам редовно писах на администрацията да проверят че предния ден съм бил с друго ип отговора им беше че бана е наложен от разработчиците за многоброини заявки към сървара им и немогат да го махнат да се обърна към доставчика си звъннах на оператора сигурно 5 пъти едната вечер единия ми каза че ставало да се промени като си изключа устройството за 12 часа би трябвало да се промени ако не се е променило да звънна пак щели да ми го променят уви на другия ден след повече от 12 часа включвам устройството но съм пак с същото ип звъня на оператор този път ме свързват с друг който ми казва нямало как да се промени нз си какво било е какво е това вие ако не можете да ми го промените кой може помолих го да ми върнат старото как може така да получавам баннато ип попитах го заради 1то ип трябва да си променяме доставчика ли отговора му беше доста нагал "еми свободен сте да го смените" искам да попитам може ли да се направи нещо по въпроса или найстина трябва да се обръщам към друг доставчик заради такава смешна причина от повече от 5 години съм ви абонат не мисля че съм длъжен да понасям такова нагло поведение при условие че нямам вина за този бан благодаря за разбирането лека вечер.


25 Апр 2014 23:09
Профил

Регистриран на: 12 Окт 2011 13:34
Мнения: 1
Отговори с цитат
to kolkoto znam az ip-to na dostavchika nemoje da se promenia to e stacionarno ti edinstveno mojesh da si promeniash ip-to na kompa


22 Фев 2015 00:34
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®