Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 12:09



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Скин, енджин, съдържание. 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Аз пък предлагам, най сетне да се заеме някой и да изчисти излишните теми от форума, напр. TV7 - такава ТВ няма или промоции, то и такива вече няма. Говорим си за HD приемници, в раздела такива изобщо липсват. Същота така да се прегледат, изтрият или обединят десетките дублирани или припокриващи се теми и темички. Би било много добре да се смени платформата, да се въведе рейтингова система, както и избор на кожи, поне една тъмна и една светла. Има и други благинки, но на първо време и това стига.


03 Фев 2017 18:04
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
Системата и използвания дизайн, наистина са доста старички, но какво може да се прави по този въпрос, тъй като така и тук член на екипа на Булсатком не влиза и никой не отговаря за него? Сериозно ли смяташ, че някой ще се занимава с това? То хубаво, че въобще все още са го оставили този форум. Иначе триенето на "дублираните темички" не съм съгласен! Има толкова много теми, които наистина се дублират с други, но във всяка някой е вметнал по нещо уникално. Така, ако някой има подобен проблем и потърси за него във форума, ще открие цялата тази информация, тъй като идеята на един форум не е в това да се помогне само на автора на темата, а последната да е полезна в цялата си същност. :) :wink:


03 Фев 2017 19:21
Профил

Регистриран на: 24 Дек 2011 22:08
Мнения: 22
Отговори с цитат
Между другото май си прав че никои не влиза , поразгледах групите на модератори и администратори само еди беше влизал наскоро ,наистина те нямат интерес тук даже махнаха , ФОРУМ и от официалния им саит
пък даже има и геи memberlist.php?mode=viewprofile&u=3 :lol:


03 Фев 2017 21:31
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
Познаваш ли този модератор? :mrgreen:


03 Фев 2017 22:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Аз го познавам. Не знам какво точно е "геи", но със сигурност не е това.


04 Фев 2017 02:45
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
jjjoo написа:
Между другото май си прав че никои не влиза , поразгледах групите на модератори и администратори само еди беше влизал наскоро ,наистина те нямат интерес тук даже махнаха , ФОРУМ и от официалния им саит
пък даже има и геи memberlist.php?mode=viewprofile&u=3 :lol:

Аватара му обаче "кърти". :D и
Иначе то е пределно ясно и видно, че тук администрация на влиза. Може да влизат някои служители, но и те нямат официална информация конкретно за въпросите на потребителите, отговарят от добра воля и свое жеаление, което е похвално, тъй като това е работа за благотворителност.


04 Фев 2017 09:36
Профил

Регистриран на: 24 Дек 2011 22:08
Мнения: 22
Отговори с цитат
Не че искам го обидя ,но аватара наистина "кърти" , а за web саит е препратка към тубата и точно тя ме накара да мисля така.
Относно влизането на служители да похвално е влизането ,но не мога да похваля ревнивата защита , всяка фирма има слабости, е при Була малко повечко ,но пък за тез цени..толкоз. в този ред на мисли дори и служител понякога трябва да признава и грешките на фирмата


04 Фев 2017 10:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Какво защитавам тук, в тази тема, че така се присети изведнъж?
Моите наблюдения са, че неинформирани хора много по-ревностно нападат фирмата, с изкривяване на факти. Чакам да ми отговориш в другата тема кой канал е без права в мрежата на Булсатком.


04 Фев 2017 11:53
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Аз го познавам. Не знам какво точно е "геи", но със сигурност не е това.


Не се съмнявам, питам келешчето което пише за нещо си "геи" без да знае но, продължава да плямпа глупости?


04 Фев 2017 12:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Donic е реномирана марка в тениса на маса. Прочее, въпросният Доник може да ви спука шушоните на пинг-понг, нищо че е жена.


04 Фев 2017 12:29
Профил

Регистриран на: 24 Дек 2011 22:08
Мнения: 22
Отговори с цитат
Viktor Pavlov написа:
Atom Heart написа:
Аз го познавам. Не знам какво точно е "геи", но със сигурност не е това.


Не се съмнявам, питам келешчето което пише за нещо си "геи" без да знае но, продължава да плямпа глупости?


Не познавам и не ме интересува въпросния модератор ,сега разбирам че е жена , добрее няма лошо .
Благодаря че ме подмлади с думите "келешчето" мноогооо ми се ще да съм такъв сега... :roll:


04 Фев 2017 13:32
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®