Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 21:43



Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Поддръжка на Chromecast за мобилните приложения и компютър 
Автор Съобщение

Регистриран на: 23 Яну 2016 18:41
Мнения: 22
Отговори с цитат
Здравейте,
Според мен би било добре да се добави поддръжка за Chromecast в приложенията за Android, iOS и компютър.
Това би било много добра алтернаива на SmartTv приложението (което в момента го има само за Samsung).
Знам че всяко Android устройтво може да стиймва към Chromecast, а също така и Chrome браузъра за компютър, но качеството да е наистина добро - стрийминга трябва да е директно от сървъра към Chromecast, а телефона/таблета или десктоп браузъра да се ползва само като дистанионно, както работят Youtube, Vbox7, Netflix и т.н.
Доколкото виждам приложението за компютър ползва JW Player, който има поддръжка за Chromecast. Предполагам не би било трудно да се добави.
Поздрави


23 Яну 2016 19:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
Подкрепям на 100%,но дали някой в Була въобще следи какво ги вълнува абонатите...


24 Яну 2016 17:29
Профил

Регистриран на: 28 Окт 2016 15:34
Мнения: 19
Отговори с цитат
Определено следят какво се случва със форумат имам две предложения за fuzion mobile приложението ако можете да го направите да може и от там да се връща назат телевизията до 24 часа VIVACOM го иат но за сажаление работи само в тяхната мрежа докато bulsatcom е е така и другото за Windows phone 10 направете приложение и за тях ако знаете само колко хора напоследак в българия ползват windows phone ас сам един от тях имат много хейтари но мога да кажа че е наи стабилната платформа ЕФТИНА ппри това дано успеете да направите приложение и за него


27 Яну 2017 11:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
huzinka написа:
Определено следят какво се случва със форумат имам две предложения за fuzion mobile приложението ако можете да го направите да може и от там да се връща назат телевизията до 24 часа VIVACOM го иат но за сажаление работи само в тяхната мрежа докато bulsatcom е е така и другото за Windows phone 10 направете приложение и за тях ако знаете само колко хора напоследак в българия ползват windows phone ас сам един от тях имат много хейтари но мога да кажа че е наи стабилната платформа ЕФТИНА ппри това дано успеете да направите приложение и за него


Направо изби рибата и всяка останала фауна с този ярък пример на българската образователна сиситема. Наложи се да го прочета втори път за да разбера какво пишеш.


27 Яну 2017 15:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2012 18:29
Мнения: 110
Отговори с цитат
huzinka написа:
Определено следят какво се случва със форумат имам две предложения за fuzion mobile приложението ако можете да го направите да може и от там да се връща назат телевизията до 24 часа VIVACOM го иат но за сажаление работи само в тяхната мрежа докато bulsatcom е е така и другото за Windows phone 10 направете приложение и за тях ако знаете само колко хора напоследак в българия ползват windows phone ас сам един от тях имат много хейтари но мога да кажа че е наи стабилната платформа ЕФТИНА ппри това дано успеете да направите приложение и за него

Прикачени файлове:
Laughing-chimp-gif-animation.gif
Laughing-chimp-gif-animation.gif [ 49.43 KiB | Прегледано 22160 пъти ]


27 Яну 2017 15:16
Профил

Регистриран на: 28 Окт 2016 15:34
Мнения: 19
Отговори с цитат
Малко със краката личиси че не съм го мислил много като съм го писал :D


28 Яну 2017 11:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
huzinka написа:
Малко със краката личиси че не съм го мислил много като съм го писал :D


Извинявам се ако изглежда като лична нападка. Наистина. Извинявам се и за следващия съвет който ще ти дам.
Избягвай да пишеш. Особенно в обществени форуми, в които хората които четат са на възраст над 16 г.
Избягвай и да мислиш. Освен ако не е за правопис. За съжаление не е твоя вината.
Но да се върнем на темата. Колкото и странно да звучи...младежът е прав. Въпросът му, макар и нескопосано написан, е абсолютно валиден.


28 Яну 2017 13:47
Профил

Регистриран на: 23 Яну 2016 18:41
Мнения: 22
Отговори с цитат
1. Никой от булсат няма да се трогне и да направи нещо заради една тема във форума (ако въобще някой я прочете)
2. Не само превъртане назад ами и VOD и синхронизация с Fusion box-а трябва, за да е напълно функционално едно OTT приложение
3. Windows mobile има по-малко от 2% пазарен дял при смартфони и таблети, за да почнат масово да се правят приложения за тази платформа - трябва да станат над 5 или дори 10 %


28 Яну 2017 14:18
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®