Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 10:47



Отговори на тема  [ 145 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
Примера сезон 2015-2016 ТВ-права 
Автор Съобщение

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Какво става с правата за Ла Лига? Булсатком мълчат и нищо не казват. Купили ли са правата за новия сезон или НЕ?
Пускам темата заради всички фенове на испанския футбол. Някой ако научи нещо, нека пише тук. Въобще има ли търгове за правата и ако има кога са датите?


17 Юни 2015 15:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
като с формулата - като почне новия сезон ще разберем :mrgreen:


17 Юни 2015 15:35
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Според слуховете, правата ще са поделени между бТВ и Ф+ (през седмица всяка ТВ ще има право на първи избор).


17 Юни 2015 16:49
Профил

Регистриран на: 14 Апр 2015 15:45
Мнения: 55
Отговори с цитат
Ръководствата на bTV и TV+ водят съвместни преговори за мачовете от Премиера Дивисион. Идеята е обединени двете медии да вземат прават.

-----.com обаче има информация,че първенството ще бъде върви от новия сезон основно по каналите на bTV, което пък означава,че напрактика те взимят основните права. До сега най-силното първенство се изъчваше само за абонатите на Булсатком, което бе и голям коз в ръцете на оператора за привличане на нови абонати. Компанията от Стара Загора обаче е готова да на договорка с bTV само и само някои мачове да се излъчват по TV+. Според договорката Ел класико например ще върви по някои от каналите на bTV. Другият кандидат за правата Диема Спорт за момента може би не са готови и за това първенство. За това bTV остават първи за правата.

Очаква се през следващата седмица да бъде финализиран и договора за правата за сезон 2015/2016 , като вероятно към тях ще бъдат добавени и правата за купата на краля в Испания.

Очаквайте подробности по темата през другата седмица.


17 Юни 2015 17:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
Стреснаха се БСК, че ще загубят напълно правата и сега се молят за мачове иначе ще стане страшно :mrgreen:


17 Юни 2015 20:39
Профил

Регистриран на: 08 Яну 2011 17:04
Мнения: 56
Местоположение: Генерал Тошево (Добрич)
Отговори с цитат
Аз мисля, че ще си стиснат ръцете и мисля Барселона и Реал Мадрид ще ги предават Тв+ или Ф+ а другите отбори ще ги предават Бтв Екшън и Ринг БГ :)


18 Юни 2015 10:02
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
Ако изпуснат и Испанското кои ли ще остане.


18 Юни 2015 11:22
Профил

Регистриран на: 25 Яну 2015 10:47
Мнения: 33
Отговори с цитат
MuTaKa-GT написа:
Аз мисля, че ще си стиснат ръцете и мисля Барселона и Реал Мадрид ще ги предават Тв+ или Ф+ а другите отбори ще ги предават Бтв Екшън и Ринг БГ :)

Аз предпочитам обратното, за да може спокойно да изберем оператор, който предава всичкия спорт в HD. При Булсатком имаме само един спортен HD канал - F+HD, чието качество си е далеч от HD.
При друг оператор, може да се гледа Eurosport HD, Europosrt 2 HD, Ring HD, BTV Action HD, Diema Extra HD, BNT HD, Nova Sport HD и т.н.
Силно се надявам да не ни вържат пак ръцете като вземат мачовете на Барселона и Реал.

Иначе до къде стигнаха тези хора от Булсатком в безсилието си. До вчера спираха каналите на БТВ и ги обвиняваха в какви ли не неща, а сега им го поемат, само и само, за да може да вземат някоя хапка от Примера. Made in BG :wink:


18 Юни 2015 13:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
Ако и испанското замиине оставаме без никакви мачове в HD...ще гледаме голф до втръсване по F+HD,докато другите ще гледат ВСИЧКО в HD


18 Юни 2015 14:39
Профил

Регистриран на: 14 Апр 2015 15:45
Мнения: 55
Отговори с цитат
И да не забравяме, че се гаврят с абонатите си много от тях ги подкрепиха тогава и сега за благодарност понеже нямат пари плюят на принципите си и са в комбина с БТВ :lol: :lol: :lol:


18 Юни 2015 14:42
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
adidas77 написа:
Ако и испанското замиине оставаме без никакви мачове в HD...ще гледаме голф до втръсване по F+HD,докато другите ще гледат ВСИЧКО в HD

Ами сменяш оператора и готово.


18 Юни 2015 14:50
Профил

Регистриран на: 25 Яну 2015 10:47
Мнения: 33
Отговори с цитат
edinicata написа:
adidas77 написа:
Ако и испанското замиине оставаме без никакви мачове в HD...ще гледаме голф до втръсване по F+HD,докато другите ще гледат ВСИЧКО в HD

Ами сменяш оператора и готово.

Това е идеалният вариант, обаче как да стане, ако Булсат си вържат гащите с Барселона и Реал по Ф+HD? Просто сега изчакваме да видим дали Була може да го поеме до толкова на БТВ, че да им оставят двата гранда. Ще е епично да се проследи тази драма до финала :D


18 Юни 2015 15:14
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
Ако Бтв купят пакета с Реал,Барса и другите грандове пак ли ще останете на Булсат.


18 Юни 2015 15:39
Профил

Регистриран на: 25 Яну 2015 10:47
Мнения: 33
Отговори с цитат
edinicata написа:
Ако Бтв купят пакета с Реал,Барса и другите грандове пак ли ще останете на Булсат.

Защо да оставам на Булсатком, когато вече Примера не е при тях и ще мога да гледам всичкия спорт накуп в HD? Сега гледам само Примера в HD. Шампионска Лига, Лига Европа, Англия, Германия, Италия, Формула 1, А-група, Мачовете от Примера извън Реал и Барселона - качество за кинескоп.
Вероятно ще останат само тези, които имат като единствена опция в населеното си място Булсатком.


18 Юни 2015 15:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
MuTaKa-GT написа:
Аз мисля, че ще си стиснат ръцете и мисля Барселона и Реал Мадрид ще ги предават Тв+ или Ф+ а другите отбори ще ги предават Бтв Екшън и Ринг БГ :)


Що за глупост и защо искаш да се излъчва Реал и Барселона само тук? :roll:
Да не говорим, че Бтв няма как да се съгласи на подобно нещо, защото малко или много испанското се взима само заради тези два отбора, а те събират голяма маса зрители особено при Ел Класико. Бтв не са глупави, а и БСК са тези в момента, които ще се молят за някой мач, а не обратното т.е. няма как БСК в това положение да получи цялата баница, а Бтв да обира трохите ;)


18 Юни 2015 23:17
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 145 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®