Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 30 Апр 2024 14:32



Отговори на тема  [ 145 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Следваща
Примера сезон 2015-2016 ТВ-права 
Автор Съобщение

Регистриран на: 14 Апр 2015 15:45
Мнения: 55
Отговори с цитат
Бтв ако го купят и е платено срещу 4лв. цяла България може да го гледа, а Булсатком е монополист не пуска мачовете никъде другаде нямат и важни HD канали, а само един канал боклук F+HD, който предава само тенис и голф. Без Формула1 няма никога да дам 4лв. На Булсатком


19 Юни 2015 20:21
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Ок, явно не съм те разбрал. Съгласен съм. БТВ може и 4 лв да иска, но всеки ще има шанс и възможност да ги гледа. Докато була си играеха с хората с това си монополно положение, с което и привличаха абонати.


19 Юни 2015 20:40
Профил

Регистриран на: 23 Юни 2013 11:24
Мнения: 19
Отговори с цитат
Да обаче сега само феновете на испанския футбол са "изнудвани" да са на булсатком. Ако БТВ вземе и тези права могат да изнудват мн по-голяма аудитория и нека не се заблуждаваме, че и те ще искат само 4 лв при положение че държат най-гледаната ШЛ и Лига Европа.


19 Юни 2015 20:48
Профил

Регистриран на: 25 Яну 2015 10:47
Мнения: 33
Отговори с цитат
Бабо Яго, куца ти логиката. БТВ никой не може да изнудва, защото каналите на БТВ ги има всеки, а от почти десетилетие, частните канали на Булсатком, никой не може да ги има или поне е направено всичко възможно условията да са невъзможни за изпълнение. БТВ може най-много да ги отдели в пакет като Diema Extra.
Виж приложението на Булсатком за Андроид. Има към 10на техни канала, може и повече да са вече. Представи си, сега никой не може да се докопа до Ф+HD, а ако Булсатком решат тези 10 и повече канала да вървят в пакет какво ще стане - още поне десетилетие без достъп до техните канали на когото и да било :wink: Явно сметките са им били точно такива, но ги натисна безпаричието и малко по малко изтърват всичките си козове за изнудване. Последната им и най-важна сламка е Примера..
В момента работата им е такава - Дупе за Примера, или К*р без нея :mrgreen:


19 Юни 2015 22:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
MuTaKa-GT написа:
Защото ако Реал и Барса не ги излъчват БСК, а повечето фенове гледат точно заради тези два отбора. И ако не е така както казах, Булсат ще изгубят много клиенти.


Аз много добре знам, че повечето абонати в последните години са именно заради Ла Лига и аз съм един от тях, но пак ти казвам, че в момента БСК не са в позиция да избират и каквото се разберат с БТВ това ще е. Те са главният кандидат за правата и не се натискат за това първенство, за да излъчват само мачове на Атлетико, Валенсия, Севиля и т.н., а се прави за да лапнат аудитория покрай Реал и Барселона и покрай класиките. Ще се разберат да си менкат през седмица техните мачове както и Ел Класико и това ще е. То не се знае и дали ще се стигне до общ договор или само Бтв ще ги вземе, а като утеха може БСК да вземе само Купата на Испания.

Тази седмица, която идва би трябвало да стане ясно всичко. :)

Съмнявам се Бтв да се затворят в отделен канал, защото така ще имат шанса да покажат на съперниците си, че може да предлагат качествен спорт и без да се налага да се плаща месечна такса за един канал. Все пак излъчват ШЛ, ЛЕ, Серия А и сега Ла Лига, което води до голяма аудитория през събота и неделя и тя ще се увеличи драстично сега с едни мачове на Реал и Барселона пък било то и срещу Хихон, Хетафе и т.н., а за Ел Класико да не говорим, че ще се гледа от милиони и ще се доближи до рейтингите за финал в ШЛ, с който се похвалиха наскоро. Просто ще избият рибата, а и имат не малко HD канали, където да ги пуснат - Бтв Екшън и Ринг, а тук има само един и той не е много в HD качество като картина, но пак е по-добре от другите HD канали, които се предлагат.


20 Юни 2015 02:04
Профил

Регистриран на: 23 Юни 2013 11:24
Мнения: 19
Отговори с цитат
Еми дори и БТВ да вземат, се надявам БСК да се принудят да им пуснат вече ХД вариантите, че си е много "яко" да се гледат СД-та на телевизори над 40 инча


20 Юни 2015 09:30
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
Ще се оправдаят че нямат място и пак няма да пуснат ХД каналите на Бтв.


20 Юни 2015 09:52
Профил

Регистриран на: 23 Юни 2013 11:24
Мнения: 19
Отговори с цитат
Нз дали ако загубят пълните права, ще има вече прошка за оправданията им...


20 Юни 2015 11:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
edinicata написа:
Ще се оправдаят че нямат място и пак няма да пуснат ХД каналите на Бтв.


И да ги пуснат ще са далеч от HD качество, защото тук обичат да си играят с компресия на сигнала и най-вече се прави заради място за други канали.


20 Юни 2015 21:57
Профил

Регистриран на: 10 Апр 2012 11:22
Мнения: 79
Отговори с цитат
Темата е интересна,но не очаквам,че от Булсат ще си помислят по въпроса за спорта в хд.Каквото и да става!Аз лично вече не им плащам за 6 месеца или година да видя точно как ще се решат правата за примера.Не мога обаче да си обясня защо служители на Булсат продължават да се заяждат с клиентите.Ходи където си искаш са го казвали не знам колко над 100 пъти.Не знам колко ще струва на Булсат да пуснат исканите хд канали и дали ще са на загуба от това.Но е очевидно,че трябва да си калкулират парите които плащат на служители да пишат по форуми,защото ако имаха друга работа...


26 Юни 2015 13:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Много е важно човек да си изкарва парите с честен труд. Писането във форума ми докарва добър доход. Понеже съм един от тримата, които открито се идентифицират като служители на фирмата и разбирам, че имаш и мен предвид, се чувствам длъжен да уточня, че никога не съм пропагандирал някой да се отказва от Булсатком, а само защитавам правото на избор. Благодарение на това право и Булсатком, подобно на други оператори, привлича абонати. Аман от жертви, роби, васали и угнетени.


26 Юни 2015 14:18
Профил

Регистриран на: 10 Апр 2012 11:22
Мнения: 79
Отговори с цитат
''not momentary lapse of reason''.
Да точно тебе имах впредвид.Кои са другите двама ако не е тайна.А пък жертви роби... и ....благодаря,че за поредн път се вижда кой кого обижда.Само,че ако аз се изразя така модератора ще се погрижи да не повтарям.Всички тука сме равни,ама някои са по-равни от нас.


26 Юни 2015 15:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
С какво съм те обидил, любопитно? С всеки твой отговор доказваш, че четеш много трудно. Обяснил съм отлично позицията си нееднократно, а ти го тълкуваш, че казвам на някого да се маха - чудна логика. С последното си изречение пък съм показал отвращението си към удобната позиция на привидна безпомощност, която някои припознават като робство. Повече няма да превеждам постовете си.


26 Юни 2015 15:44
Профил

Регистриран на: 10 Апр 2012 11:22
Мнения: 79
Отговори с цитат
Кой кого с какво обижда всеки да си преценя сам.А за паричките дали са с честен или друг труд не е моя работа.Вероятно в Булсат си имате шефове ,те да му мислят.Само исках да им напомня,че тези пари са парите на КЛИЕНТИТЕ,ако са го забравили де,защото в ''нормалните държви'' това е ясно за всеки.
А пък и със здраве да си ги ползваш,дали тука се заяждаме е друг въпрос ,но ти си единственния който винаги и открито си признава,че е служител на Булсат,което е достойно поведение.


27 Юни 2015 12:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
Програмата за новият сезон трябва да излезе след около месец т.е. след 20-ти юли. До тогава би трябвало да има повече яснота къде ще се излъчва първенството.


27 Юни 2015 23:57
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 145 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®