Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 26 Апр 2024 11:19



Отговори на тема  [ 145 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
Примера сезон 2015-2016 ТВ-права 
Автор Съобщение

Регистриран на: 08 Яну 2011 17:04
Мнения: 56
Местоположение: Генерал Тошево (Добрич)
Отговори с цитат
Защото ако Реал и Барса не ги излъчват БСК, а повечето фенове гледат точно заради тези два отбора. И ако не е така както казах, Булсат ще изгубят много клиенти.


19 Юни 2015 09:47
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
На тебе кво ти дреме за Булсат.


19 Юни 2015 10:41
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
Истината е че Булсат привлякоха много абонати с спорта сега като постепено го губят защо да стоите при тях.Те нямат нито един ХД канал който да предава футбол и спорт.


19 Юни 2015 10:50
Профил

Регистриран на: 25 Яну 2015 10:47
Мнения: 33
Отговори с цитат
За това става въпрос. До сега направо се гавреха и се присмиваха на клиента, като бяха заграбили Примера и Ф1. Клиента ги пита защо са единствените на планетата Земя, които не предлагат спорт в HD, а те знаейки, че държат споменатите Примера и Ф1, най-спокойно си ни гавреха, включително служителите им тук с фразата - ами махай се тогава от Булсатком, знаейки че това няма как да стане без фена да остане без любимите си първенства.
Искам да видя при положение, че БТВ вземат мачовете на Барселона и Реал, а Ф1 вече е при Нова, дали ще ми кажат пак - ами махай се като не ти отърва, когато ги попитам за HD спортните канали.. Сигурно и таксите ще вземат да ми плащат само и само да остана, ама да видим дали са готови да го поемат на БТВ до край, за да продължи гаврата с клиентите.
Аз лично не знам в друга държава на планетата, да има оператор, който да няма в пакета си HD спортни канали. Доста брутално се възползват(ха) Булсатком от Примера и Ф1 до сега (може би и тениса от скоро).


19 Юни 2015 11:33
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Аз също искам Бтв да купи цялото испанско за да се махна от тия некадърници. Няма за 4та поредна година да гледам футбол в мазньоч, като останалите оператори излъчват целия европейски футбол в хд.
Дано бтв или нова купят ла лига, за да ме освободят от робството на булсат.


19 Юни 2015 13:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Каква поредна футболна драма...

Абонаментът не е ли твърде доброволен акт за повечето от вас за да се нарече робство?


19 Юни 2015 14:02
Профил

Регистриран на: 25 Яну 2015 10:47
Мнения: 33
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Абонаментът не е ли твърде доброволен акт за повечето от вас за да се нарече робство?

В България и конкретно в този случай, няма нищо доброволно. Доброволно имам право да се откажа да гледам Примера по телевизията като не съм абонат на Булсатком.
Не знам каква е причината, явно изключително завишени изисквания, но от както Примера е при Булсатком (не ми говорете, че нямат нищо общо с Ф+, Ф+HD и т.н.), никой голям оператор не е изпълнил явно условията или да се е договорил да излъчва в мрежата си тези канали.
Малките квартални доставчици си "гепат" с позволението на Булсатком, но стане ли въпрос за голям конкурент, нещата не се получават. Случайност? Едва ли.. Вива бяха направили за 1 година някакъв мини пробив, но и на тях им намериха цаката .... просто преместиха мачовете на Реал и Барселона по F+HD, случайност... ? Едва ли...
Аз съм принуден, ако искам да гледам Примера да бъда абонат на един единствен голям доставчик, който възползвайки се от това пък, ме лишава и самия той си спестява разходи за 100% от останалия HD Спорт.
Схема на схемите. F+HD го няма нито при М*тел, нито при Бли*у, нито при Вива. Какъв доброволен акт е това, като не мога да гледам Примера при останалите големи доставчици, които предлагат всичкия останал спорт в HD? Сигурно е и случайност, че точно тези големи играчи, които са лишени по една или друга причина от F+HD, предлагат пакетни услуги, каквито Булсатком не могат.

Продължавате служителите на компанията да наглеете, но както казах, силно се надявам БТВ да вземат Реал и Барселона и да гледам тогава как дори ще ми плащат таксите, за да остана абонат. Не са малко случаите, когато даден абонат се отказва от услугата на Булсатком и след 3-4 месеца получава обаждане, че ако заплати 3-4 такси ще гледа телевизия цяла година. Доста по усложнена ще им е обстановката, при положение, че не го поемат достатъчно на БТВ.

Мани другото, ами Булсатком явно са решили, че една неограничена откъм възможности услуга като IPTV, също трябва да предоставя HD каналите в 360p качество. Дано поне тук инвестират малко повече и да пуснат HD. Какво доживяхме, 2015-та година, хората минават на 4к, а абонатите на Булсатком, поради това, че имаме само един избор, ако искаме да гледаме Примера, да не може да видим какво представлява HD качество, дори и на IPTV (може да уточним тук, че от половин година, все още е бета стадии).


19 Юни 2015 14:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Така описана ситуацията показва, че си роб на испанския футбол, не на Булсатком. При такива зависимости наистина става трудно.


19 Юни 2015 15:25
Профил

Регистриран на: 25 Яну 2015 10:47
Мнения: 33
Отговори с цитат
Както роби са всички пунктове на Евроф*тбол, много заведения и още маса хора. Това се случва при срастването на политическите и икономическите интереси както може сам да се досетиш - единственият вариант, при който един оператор може да си върши своеволията вече десетилетие.


19 Юни 2015 16:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Какви роби са Еврофутбол :) Имаш ли представа в една нормална държава колко щеше да им струва излъчването на мачове с бизнес цели? Докато се регулира този въпрос бих иззел всички приемници от пунктовете на Еврофутбол. А политическите интереси ги търси при един друг оператор, когото съжаляваме, че е така прецакан с Ф + SD.


19 Юни 2015 16:27
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Каква поредна футболна драма...

Абонаментът не е ли твърде доброволен акт за повечето от вас за да се нарече робство?

Ами не е доброволен. Аз искам да съм на друг оператор. но заради испанското ме принуждават да съм на тях. Никога не съм искал да съм абонат на буля. Просто така се налагаше и дано тази година се наложи да се махна заедно с испанското


19 Юни 2015 16:28
Профил

Регистриран на: 14 Апр 2015 15:45
Мнения: 55
Отговори с цитат
Качеството в нета е поносимо гледайте там не е перфектно, но достатъчно добро. Аз никога повече няма да платя на тия бездарници 4лв. за боклука F+HD


19 Юни 2015 16:46
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
Какво общо има нета в случая.


19 Юни 2015 16:50
Профил

Регистриран на: 23 Юни 2013 11:24
Мнения: 19
Отговори с цитат
И какво ако БТВ вземат правата? Накрая да вземат и те да си повярват и да си отделят каналите както диемата. Булсата може да не са стока ама монополизъм да има съвсем не е добре.


19 Юни 2015 20:00
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
BabaQga написа:
И какво ако БТВ вземат правата? Накрая да вземат и те да си повярват и да си отделят каналите както диемата. Булсата може да не са стока ама монополизъм да има съвсем не е добре.

Ти какво каза, че не разбрах. Ами то това на булсата е монополизъм, защото само те даваха испанското.


19 Юни 2015 20:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 145 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®