Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Апр 2024 02:47



Отговори на тема  [ 147 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Следваща
Мастърсите по TV+ 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
zmei написа:
Бъркаш по офицялна информация събота телевизонното излъчване стартира в 21 часа бг време неделя се сменя времето в щатите и старта се измества в 20:00 бг време понеделник съшо 1 сесия е от 20:00 а 2 сесия от 6 сутринта. Повече информация как ще се излъчва и по кой канал скоро .....

ОК, забравих, че те местят часовника 2 седмици по-рано пролетта, но при това положение разликата ни вместо 10 часа става 9. Така че, във всички дни, освен неделя, мачовете на централния корт ще започват в 21 ч., а в неделя в 20 ч. Вечерната сесия ще е от 4 ч. наше. На външните кортове ще започват в 20ч. от понеделник. От тях ще има ли картина?
И къде стартира телевизионното предаване в събота в 21 ч., защото не е по ТВ+? Според програмата ви ще стартирате чак в неделя в 1 ч. сутринта.


10 Мар 2010 19:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
Благодаря за инфото. Много се радвам, че ще излъчвате и благотворителния мач за Хаити, защо първата част, която организираха в Австралия беше голямо шоу.


11 Мар 2010 02:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2010 23:37
Мнения: 4
Отговори с цитат
Браво!Изключително съм доволен,че ще предавате турнирите от мастърс сериите!


11 Мар 2010 02:37
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
zmei написа:
Ето и последната информация събота от 21 до 1 по филм+ от 1 до края на срещите по тв+ неделя от 20 до 00 по филм + и понеделник от 20 до 00 по филм+ освен това ще се излъчи и
Benefit for the American Red Cross Haitian Relief Effort Event Overview
Friday, March 12, 2010 Event Facts:

Women’s Field: Graf, Navratilova, Davenport, Henin (50 GS Singles Titles)
Men’s Field: Sampras, Agassi, Federer, Nadal (44 GS Singles Titles)
Women’s Coin Flip: Oracle Representative
Men’s Coin Flip: Rod Laver (11 GS Singles Titles)
Presenting Sponsor: Oracle
Charitable Entity: American Red Cross Haitian Relief Effort
Fundraising: $1.0M raised as of 2/25/10
Oracle to provide match up to $500,000 against all incremental funds raised above the $1.0M base commitment
на живо по тв+ в съботната сутрин от 5:30 часа


Браво на вас :D това се казва бърза реакция :thumbs up: Особено благотворителния мач ще го гледам непременно.


11 Мар 2010 10:35
Профил

Регистриран на: 30 Дек 2007 19:49
Мнения: 13
Отговори с цитат
По ТВ+ футбол, по Филм+ бокс, а в момента се играе вторият полуфинал в Индиан Уелс и няма как да се гледа :? Явно тенис и занапред ще се излъчва, само когато няма какво друго да дават.


21 Мар 2010 01:26
Профил

Регистриран на: 30 Дек 2007 19:49
Мнения: 13
Отговори с цитат
Именно, и аз това казвах.
Впрочем, боксът още вървеше, а първият сет на мача беше приключил. На всичкото отгоре после даваха и интервюта с победителя и не знам какво, докато накрая успяха да ме приспят и така и не видях нищо от този мач :lol:


21 Мар 2010 15:50
Профил

Регистриран на: 30 Дек 2007 19:49
Мнения: 13
Отговори с цитат
Аз не казвам, че е чужд проблемът - мой си е. Но фактът е, че мачът, свършил в 2, в 1 часа още не се предаваше, затова и писах тук. Не го смятам за нормално, особено когато турнирът е във фазата на полуфиналите.


21 Мар 2010 17:31
Профил

Регистриран на: 21 Авг 2009 23:19
Мнения: 2
Отговори с цитат
Абе кажете му най-накрая, ако обичате, на този Кирил Владимиров, че на финала между Бердих и Любичич в Париж '05 не Любичич, а БЕРДИХ водеше с 2-0 сета! По принцип не бих обърнал внимание на такава сравнително дребна грешка, но откакто гледам тенис по ТВ Плюс просто няма мач на Любичич, в който Кирчо да коментира и да не го изръси това. Освен това вчера коментарът му на първия полуфинал беше изключително дразнещ, имах чувството, че слушам някой хард фен на Надал! А Тодор Алексиев вместо да се ослушва непрекъснато в слушалките и да ми прави лайв превод на коментара на англичаните от тенис чанъла, да се научи как и кога се използват предлозите! Това са ми единствените критики, иначе доста добро отразяване на турнира, браво!


21 Мар 2010 19:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 20:11
Мнения: 74
Отговори с цитат
+1
По добре без тея коментатори, изхвърлете ги или поне пуснете и оригиналния аудио поток за да може да си ги спираме ние.


21 Мар 2010 19:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
Втори кръг на Мастърса в Маями ще се играе в петък и събота и дневната сесия ще започва в 16 ч. наше, а в програмата на ТВ+ тази седмица не е обявен тенис. Кога ще започнете да предавате турнира?

a_barros написа:
Освен това вчера коментарът му на първия полуфинал беше изключително дразнещ, имах чувството, че слушам някой хард фен на Надал!

Кирето е отявлен фен на Федерер, онази вечер беше някакво изключение, че каза 1-2 добри думи за Надал. :wink:


23 Мар 2010 00:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
Помисли си още веднъж кой не е в час.

Изображение
http://www.sonyericssonopen.com/Schedul ... edule.aspx

Първа ще играе долната половина на схемата.

В момента разликата ни с Маями е 6 часа, от неделя става 7.
http://www.horlogeparlante.com/spanish/ ... mi_713.php


23 Мар 2010 01:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
Естествено и за часовете не съм в час, нали? :roll:
А това, което ти си пуснал вероятно е програмата на телевизионното излъчване, а не на самия турнир. Има разлика. Тъпанарите явно няма да предават петъчните мачове и затова са сложили половината на Федерер да играе в събота. :twisted:


24 Мар 2010 12:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
Всички по-големи турнири започват да излъчват от втори кръг, а някои и от първи (като тези от ГШ, например, а това че ти не си видял не е мой проблем). В случая в петък ще се играе втори кръг, така че това вече ще е трети ден, днес е първия ден.
За часовете, в които започват мачовете съм права, въпросът беше ироничен. За самите турнири съм много повече "в час" от теб. Телевизионото предаване е друго. :wink:


24 Мар 2010 14:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2009 16:53
Мнения: 15
Отговори с цитат
Това, че си админ не означава, че имаш право да нарушаваш добрия тон, но пък и не гарантира първите седем години и грамотността, за съжаление. За комплекси първо погледни себе си, защото явно не търпиш някой да знае повече от теб, което предполагам, че се случва много често, и тогава започваш да беснееш. :lol:
Колкото до самолетчето и Маями - благодаря, но не ми допадат Щатите, предпочитам европейските турнири на клей. :wink:


24 Мар 2010 15:23
Профил

Регистриран на: 21 Авг 2009 23:19
Мнения: 2
Отговори с цитат
Айде стига сте спорили за глупости. В Маями винаги тв излъчванията започват в събота, въпреки че вторият кръг на турнира започва в петък, така е за всички телевизии излъчващи турнира, не само за тв плюс. Даже си спомням как преди 4 години Моя победи Надал в нетелевизионен мач. :D


24 Мар 2010 23:07
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 147 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®