Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 23:25



Отговори на тема  [ 147 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Мастърсите по TV+ 
Автор Съобщение

Регистриран на: 14 Май 2010 21:19
Мнения: 4
Отговори с цитат
Подкрепям горното мнение !


10 Ное 2010 23:39
Профил

Регистриран на: 15 Май 2010 11:14
Мнения: 3
Отговори с цитат
Днес мача на Федерер пак е по същото време като вчера,а по програма ще излъчвате тенис до 21 часа,което означава,че пак няма да го догледаме,а за мача на Мъри изобщо трябва да забравим.Върхът е,че няма да предавате мачове на живо,а ще пускате повторение на NHL !Това е безобразие!И аз като колегата по-горе съм на Булсат,само заради тениса и доброто му отразяване досега,за съжаление май не ви пука особено за феновете на тениса,които за доста,мога да ви уверя.Има ли начин да изгледаме вечерната сесия на турнира и да ни спестите повторенията?


11 Ное 2010 09:43
Профил

Регистриран на: 30 Дек 2007 19:49
Мнения: 13
Отговори с цитат
Страшна глупост, нямам думи вече. Поне да се откажат да ги излъчват и някоя друга ТВ да вземе правата, въпреки че вече ги видяхме и другите що за стока са. Остават ни скапаните интернет стриймове.


11 Ное 2010 13:19
Профил

Регистриран на: 02 Окт 2008 21:19
Мнения: 6
Отговори с цитат
Здравейте,

Ако имате възможност можете да си направите регистрация в официалият сайт на ATP за видео http://www.tennistv.com.
Може да изберете своя абонамент за месец или за година.Качеството на предаването е много добро и лично аз съм много доволен.Мога да гледам който мач си поискам.Съветвам ви да разгледате сайта

Поздрави,


11 Ное 2010 20:26
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
Tenisista написа:
Здравейте,

Ако имате възможност можете да си направите регистрация в официалият сайт на ATP за видео http://www.tennistv.com.
Може да изберете своя абонамент за месец или за година.Качеството на предаването е много добро и лично аз съм много доволен.Мога да гледам който мач си поискам.Съветвам ви да разгледате сайта

Поздрави,


Аз преди време тук посъветвах същото една абонатка и тенис фенка и те ми изтриха поста.


11 Ное 2010 20:57
Профил

Регистриран на: 02 Окт 2008 21:19
Мнения: 6
Отговори с цитат
Според мен хората от Булсатком никак на сериозно не приемат нещата със мастърс турнирите.Като искат да излъчват нещо поне да го правят както трябва,не само да се казва,че се излъчва нещо.


11 Ное 2010 21:12
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
Пичове, не мога да ви разбера защо мрънкате като някоя незаводолена стара мома за този тенис?
Защо го били спрели, заради мач от Италия.... Ами много ясно защо. Инвестицията в това първенство е многократно по-голяма от инвестицията в тениса и е нормално хората да търсят възвращаемостта и. А и недоволните от това, че няма да се дава мач на Интер, например, ще бъдат стотици пъти повече от същите тенис фенове. Пълно щастие на този свят за съжаление няма. Вие изобщо се радвайте, че все пак Булсат купуват правата за Мастърс сериите и като за БГ телевизия предават изключително много тенис. Поне аз не си спомням наш канал, било то в миналото или сега, който да предава толкова много от този спорт. Единствено Евроспорт може да е някаква алтернатива, но те са много далеч назад като преки предавания на такива квалитетни и силни мъжки турнири. Или греша? :mrgreen:


11 Ное 2010 21:27
Профил

Регистриран на: 02 Окт 2008 21:19
Мнения: 6
Отговори с цитат
Уважам твоето мнение и го приемам,но според мен един мач на Роджър Федерер по нищо не отстъпва на футболен мач(в случая мач на Интер).Ако не предават мачовете на тенисист като Роджър то на кого,а и все пак тенис сезона е към края си и мисля,че трябва да се отделя повече време на този спорт.Мисля,че хората от отдел "Програма" не разпределят правилно графика при положение,че се излъчва спорт на 2 канала.


11 Ное 2010 21:52
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
Абе келеш, ти кой си за да ми казваш къде да пиша и къде да не пиша?????????????


11 Ное 2010 21:58
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
tzvetann написа:
Абе келеш, ти кой си за да ми казваш къде да пиша и къде да не пиша?????????????

Неслучайно до днес ми беше на игнор. Виждам, че правилно е било решението ми.


11 Ное 2010 22:00
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
cel написа:
tzvetann написа:
Абе келеш, ти кой си за да ми казваш къде да пиша и къде да не пиша?????????????

Неслучайно до днес ми беше на игнор. Виждам, че правилно е било решението ми.
Знаеш ли как ми пука къде съм бил? Който има желание да гледа нещо намира начин, а не мрънка като латерна по форумите.

georgejetson написа:
Това пък що за нагло и неадекватно изказване беше? Рекламират турнири, а не ги дават като хората. Ще си "мрънкаме", колкото си искаме, и то с пълно право. И благодаря за просветелението, че в БГ футболът е по-гледан от тениса. Радвам се, че ни отвори очите, въпреки че не схващам какво общо има това с темата.
БГ футбол ли съм говорил? Ти май нещо или си изперкал или ако смяташ, че Интер играе в БГ първенството, то ще се съглася с теб.... Мрънкайте си, освен да ядете банани от Змея то друго няма да постигнете. Любим спорт се гледа с мерак, а не с мрънкане.


11 Ное 2010 22:05
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
Човека каза " в БГ футбола" а не "БГ футбол" обаче кой да чете :lol:

Ами как пищяха футболните фенове, когато кодираха мачовете не е истина просто :lol: обаче сега за няколко тенис фенове че се оплакват каква дандания :lol:
А за бананите ми то в тоя форум освен да банват хората, друго не могат. Помощ нещо така да се окаже, не, само подигравки, нападки и обиди.


11 Ное 2010 22:11
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
Ае не си искал да се заяждаш обаче първия ти пост точно така прозвуча. Не стига, че сме ядосани, че отново ни лишават от 2 интересни мача на топ тенисисти ми ти идваш тука да ни четеш конско и да ни правиш някакви определения. Не мога или по-точно мога да си представя какви псувни щях да отнеса, ако точно по времето на цялата врява с кодирани мачове влезех в темата им и почнех да им чета конско.
От следващата година просто минавам на друг оператор, не е като да няма други, и си правя абонамент за телевизията на ATP и проблема ми е решен. Спряха филмите, няма вече тенис - чао на Булсата от мен. Загубиха си всички предимства, които имаха пред другите оператори за мен поне.


11 Ное 2010 22:32
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
Интересно ми е кой е този оператор в България, който дава повече тенис? Такъв просто няма, а и едва ли скоро ще се появи.


11 Ное 2010 22:35
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 23:36
Мнения: 94
Отговори с цитат
Ще направиш от трън, та на глог. Лично аз никога вече в съзнателния си живот няма да се върна на кабеларка, защото другите 2 БГ сателитни недоразумения изобщо няма смисъл да се коментират.


11 Ное 2010 22:57
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 147 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®