Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:43



Отговори на тема  [ 147 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Мастърсите по TV+ 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
така малко е разчистена темата ама идеята остава тъпо е да се реже тениса заради мачове дано поне после да пуснат запис ама няма да си направя труда да проверя. :D


12 Ное 2010 01:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 26 Авг 2008 18:29
Мнения: 59
Отговори с цитат
zmei написа:
така малко е разчистена темата ама идеята остава тъпо е да се реже тениса заради мачове дано поне после да пуснат запис ама няма да си направя труда да проверя. :D

Футболната аудитория е в пъти по-голяма така че е нормално.Едва ли е нужно да се спори колко абонати са спечелили заради тениса и колко заради футбола.


13 Ное 2010 14:17
Профил

Регистриран на: 30 Дек 2007 19:49
Мнения: 13
Отговори с цитат
Такова мислене е много елементарно и опасно, защото днес махат тениса заради футбол, утре ще махнат филми заради футбол, вдругиден ще е нещо друго, и накрая само футболните фенове ще са доволни, а техните такси едва ли ще са достатъчни, за да продължат да купуват промишлени количества футбол. Така че, по-леко с арогантните изказвания от типа на "ние сме повече и всички ще се съобразявате с нас".
И, между другото, как така никой не прочете, че проблемът не е само във футбола, а и в NHL повторенията, които пускат, докато в същото време се играят интересни тенис мачове?


13 Ное 2010 15:12
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
georgejetson написа:
Такова мислене е много елементарно и опасно, защото днес махат тениса заради футбол, утре ще махнат филми заради футбол, вдругиден ще е нещо друго, и накрая само футболните фенове ще са доволни, а техните такси едва ли ще са достатъчни, за да продължат да купуват промишлени количества футбол. Така че, по-леко с арогантните изказвания от типа на "ние сме повече и всички ще се съобразявате с нас".
И, между другото, как така никой не прочете, че проблемът не е само във футбола, а и в NHL повторенията, които пускат, докато в същото време се играят интересни тенис мачове?

Браво за първия абзац.
А за NHL повторенията - коментирахме го това, но тези постове бяха изтрити.


13 Ное 2010 19:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
не съм трил такива постове само заяждането с Цветан замина ако трябва напиши го наново.


13 Ное 2010 22:13
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
Разбира се, че имаше коментар за това, че по време на преки предавания на тенис се излъчват записи на хокей от предишната нощ и аз питах дали биха прекъснали директно предаване на хокеен мач, за да дават запис на тенис мач игран предишния ден.
И тази вечер абонатите на Булсат бяха лишени от един наистина страхотен мач между Федерер и Монфис. Може би ще го покажат утре на запис, но кой въобще гледа спорт на запис? Аз поне - никога. Ще трябва още от сега да си търсим алтернативи за WTF.


13 Ное 2010 23:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
а какво даваха по време на тениса че ми е интресно?


13 Ное 2010 23:49
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
на кой тенис? Ако питаш за втория полуфинал - някакъв футболен мач от италианското първенство. Аз когато превключих там - това вървеше.


14 Ное 2010 00:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Гадно и тъпо ама за съжаление интреса към мача е бил по голям. Аз от като спрях да се занимавам с излъчването на тениса вече и не гледам защото се дразня.


14 Ное 2010 01:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2009 01:14
Мнения: 31
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
cel написа:
на кой тенис? Ако питаш за втория полуфинал - някакъв футболен мач от италианското първенство. Аз когато превключих там - това вървеше.



Мача вървеше по тв+ - тениса по филм+. Италианското не пречеше на тениса!!!
Прекъснаха тениса и излъчиха повторение на хокейна среща. Никаква логика няма в решението им...абсолтно пълно малоумие!


14 Ное 2010 01:36
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
Около 7 часа превключих на Филм+ и там вървеше футболен мач на живо. Със сигурност не е било на ТВ+ тъй като аз този канал отдавна го изтрих от менюто си. Така че мача беше по Филм+.


14 Ное 2010 02:17
Профил

Регистриран на: 15 Май 2010 11:14
Мнения: 3
Отговори с цитат
Имам въпрос,ще предавате ли финалният мастърс?Започва в неделя а не го виждам в програмата нито на филм+,нито на тв+.За сметка на това има доволно футбол.Ако предавате нещо,кога ще бъде,и вечерните сесии ще присъстват ли в програмата?Все пак това е черешката на тортата,турнирът на 8те най-добри и краят на сезона,нито един мач не е за изпускане.Моля за по-отговорно отразяване,все пак е последният турнир и един от най-атрактивните!


18 Ное 2010 15:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2009 01:14
Мнения: 31
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
Точно в неделя е невъзможно да бъде вмъкнат тенис. От следобед почват най-интересните срещи от Серия А и рано надвечер до късно вечер Примера Дивисион.
В полунощ почва НБА. Няма място в неделя къде да вмъкнат тенис гледаем от 16 човека. И въпреки всичко през седмицата: пон - петък излъчваха по 17 часа на ден на живо!
Хоби тв не излъчва спорт на живо все още. Само тя е шанса неделния тенис да бъде излъчван по нея.

В понеделник от 16:00 до 18:00 и от 22:00 до 0:00 ч. филм+ ще излъчва на живо финалния турнир.


18 Ное 2010 16:10
Профил

Регистриран на: 15 Май 2010 11:14
Мнения: 3
Отговори с цитат
Благодаря за отговора,но тениса не се гледа от "16 човека",ако беше така едва ли някой щеше да хвърля средства,да закупува излъчването му!Тениса е един от най-популярните спортове,не омаловажавайте феновете му и желанието им да следят любимия си спорт.Разбирам,че футбола е по-гледаем,но доста време течеше рекламата,че няма да изпуснем нищо от мастърс турнирите,а след това закупиха футбол от две първенства,НБА,НХЛ и други,за които не се сещам в момента.В следствие се оказва,че тениса вече е на заден план.Логично е при това положение,да се подсигурят повече канали,за да могат феновете са следят любимия си спорт.При сегашните обстоятелства,все ще има недоволни.Искам да кажа,че като се купува повече спорт,да не се ощетяват фенове за сметка на други.Идеята за Хоби тв е добра,но едва ли ще се осъществи.


18 Ное 2010 17:07
Профил

Регистриран на: 26 Сеп 2008 20:00
Мнения: 38
Отговори с цитат
Dosev написа:
Точно в неделя е невъзможно да бъде вмъкнат тенис. От следобед почват най-интересните срещи от Серия А и рано надвечер до късно вечер Примера Дивисион.
В полунощ почва НБА. Няма място в неделя къде да вмъкнат тенис гледаем от 16 човека. И въпреки всичко през седмицата: пон - петък излъчваха по 17 часа на ден на живо! Хоби тв не излъчва спорт на живо все още. Само тя е шанса неделния тенис да бъде излъчван по нея.

В понеделник от 16:00 до 18:00 и от 22:00 до 0:00 ч. филм+ ще излъчва на живо финалния турнир.


От 12 на обяд до 19.30 вечерта наистина са 17 часа, да, и аз така ги сметнах :mrgreen:
Dosev, като не гледаш тенис и не знаеш какво и кога излъчва Филм+ защо въобще пишеш в тази тема?


18 Ное 2010 17:22
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 147 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®