Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Апр 2024 00:25



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
,,Техници и телефони,, 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
Добър ден на всички. Кажете моля, някой телефон на булсат техници. Три дни звъня на националните, до тук съм платил над 15 лв. за да слушам музика.
Има скъсан кабел за нета, виси по улицата и няма на кого да се обадя. Ходих в офис. Казаха, обадете се за повреда. Как, по дяволите да съобщя за повреда, като никой не ги вдига тези телефони. Не знам какви проблеми имат Булсат, но това е най лесния начин да загубят и малкото останали клиенти. И без това, се носят легенди за техниците им. Извинявам се за афектираното писане, но това минава всвкакви граници. Забраеих да кажа, за Добричка област става дума.Лек ден


07 Юни 2023 11:16
Профил

Регистриран на: 11 Фев 2011 18:41
Мнения: 19
Отговори с цитат
И аз съм с проблеми с интернета от месец и половина насам. Скоростта от 100 падна на 5-6, тук там стига до 10.
Успях да пусна две заявки по телефона. На първата дойдоха двама и естествено се хванаха за рутера, да ама рутера работи без проблем. Просто потребителите сме много на линията или боксовете станаха много, или глобално не им стига нета за download за upload колкото искаш. И това беше. За втората заявка за повреда още ги чакам от 29 миналия месец. Днес е 10-ти ден ... тишина.

Не четат форума!
Не им пука изобщо за хората от които си изкарват заплатите!
Изключват си телефоните!
Техниците за никакъв чеп не стават!
Боксовете не стават! Трябва да се навра в телевизора да видя какво пише (добре че е голям) и като се почне едно цъкане и м***а ...
Сат приемниците не стават (ако въобще имат) и те с едни менюта и настройки!
Сат антените малки, като мине облак и ... пък не дай боже да завали дъжд!
Конверторите пълна скръб!
Явно и новия собственик за нищо не става!
Нищо за нищо не става!

Хайде вивакомци да си влизат във владението вече. Не че при тях ще вържем и цъфнем ама ...
Ще чакам до края на месеца и Курви сбогом от Радо Шишарката ...


07 Юни 2023 16:08
Профил

Регистриран на: 11 Фев 2011 18:41
Мнения: 19
Отговори с цитат
И аз съм с проблеми с интернета от месец и половина насам. Скоростта от 100 падна на 5-6, тук там стига до 10.
Успях да пусна две заявки по телефона. На първата дойдоха двама и естествено се хванаха за рутера, да ама рутера работи без проблем. Просто потребителите сме много на линията или боксовете станаха много, или глобално не им стига нета за download за upload колкото искаш. И това беше. За втората заявка за повреда още ги чакам от 29 миналия месец. Днес е 10-ти ден ... тишина.

Не четат форума!
Не им пука изобщо за хората от които си изкарват заплатите!
Изключват си телефоните!
Техниците за никакъв чеп не стават!
Боксовете не стават! Трябва да се навра в телевизора да видя какво пише (добре че е голям) и като се почне едно цъкане и м***а ...
Сат приемниците не стават (ако въобще имат) и те с едни менюта и настройки!
Сат антените малки, като мине облак и ... пък не дай боже да завали дъжд!
Конверторите пълна скръб!
Явно и новия собственик за нищо не става!
Нищо за нищо не става!

Хайде вивакомци да си влизат във владението вече. Не че при тях ще вържем и цъфнем ама ...
Ще чакам до края на месеца и Курви сбогом от Радо Шишарката ...

Телефон на техници за Сливен: +359 88 207 9295
Координатор за Сливен: +359 89 306 0818 - Милен (на тоя му звъннах около 20 пъти и не ми вдигна)


07 Юни 2023 16:14
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 107 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®