Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Апр 2024 15:58



Отговори на тема  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Следваща
NO CERT 
Автор Съобщение

Регистриран на: 09 Мар 2007 01:04
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
vanderel написа:
Нещо което изтича, обикновено се продължава. Интересното тук е дали Була се правят на "умници" и не подновяват лиценза, или ония ги изнудват нещо... Най-вероятно и двете, от което съответно губят. Някой обаче губи повече...

Като краен потребител абсолютно ми е безинтересно дали Булсат са умни или са красиви и дали ги изнудва Зайо Байо или Баба Меца. Интересува ме защо нямам телевизия след като съм предплатил. Останалото си е тяхна работа - нито зависи от мен, нито им се бъркам.

А иначе ако ги одумваме просто за да си говорим на мен ми е интересно как така аджаба са допуснали някой да ги рекетира. Този мениджмънт за какво е там, за чеп за зеле ли ? Ти що не изнудиш някоя банка да ти даде 1 милион. Ще кажеш не става. Банката си е опекла нещата. Ами Зайо Байо що може тогава. Булсата що не са си опекли нещата ? Ще кажат, ми той не бил Зайо Байо, ми била Баба Меца. Ами и тя да е ти що не си и занесъл мед преди това, ами си се правил на Кумчо Вълчо, пък всъщност си Червена Шапчица. Така де тази теза издиша и идваме до умните и красивите. Ако оставят клиентите на Булсатком без телевизия, май не са нито умни, нито красиви.


09 Май 2023 22:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
vanderel написа:
"NO CERT" /Няма сертификат/ е краят на HD тунерите :arrow: ZHD 100 и 200. А вероятно и на 210. Тези тунери на БСК работят с кодировката "БУЛКРИПТ". По една или друга причина, за която ние можем само да се досещаме, а и самото съобщение го доказва, фирмата явно не може да разчита повече на това криптиране. В БГ приемниците се сменят засега безпроблемно. За чужбинците обаче, за които този форум винаги се е грижил, NO CERT е нерешим от разстояние проблем. Приемници с въпросния анонс как-как трябва да се сменят.

Предлагам на ръководството на Була, незабавно да вземат решения за облекчаване на размяната на приемници, като напр. НЕ ИЗИСКВАНЕ на стария тунер. КОНПЕСАЦИИ и пр.

Това е. Надявам се на разум от Г-н Ризов и навременна реакция, за да не губи фирмата абонати. Форумът си върши/все още/ работата и ще информира сънародниците ни в чужбина за всички новости и начините на замяна...
Прочетете горния пост, за да си изясните проблема - "NO CERT" За съжаление от днес поголовно започват да отказват освен приемниците 100 и 200 и "железните" 210.
И за да може проблемът на БСК да е пълен, отказват и СД тунерите.На старите сиви приемници с карта отпред, излиза сигнал индикатора/две ленти с чертички/ и приемникът остава да работи само на Канал1,без команди от дистанционното.

Лошото не свършва до тук - в създалата се ситуация приемниците свършват.

За ЧУЖБИНЦИТЕ :arrow: Обмислят се облекчени условия за подмяната на приемниците с карта. Като напр. да ви се изпратят приемници в чужбина на оказан от вас адрес. Ваши близки да вземат нови тунери от офис на БСК и да ви ги изпратят, срещу фиктивен депозит/завеждат ви се 20 лв. към задълженията към Була. След връщането на стария приемник това задължение ще бъде изтрито/. Как точно ще става всичко, се решава днес. Форумът ще Ви информира за повече подробности.

:!: Моят призив е да не бързате да търсите алтернатива във Виваком или А1, защото пък там проблемите са други. Булсатком колкото и да са неадекватни и мудни, за сега са по-доброто решение. :!:


РР: В момента цяла България звъни на телефоните на БСК. Естествено е да не получавате достъп до оператор.


10 Май 2023 11:43
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Chinchilla написа:
vanderel написа:
Нещо което изтича, обикновено се продължава. Интересното тук е дали Була се правят на "умници" и не подновяват лиценза, или ония ги изнудват нещо... Най-вероятно и двете, от което съответно губят. Някой обаче губи повече...

Като краен потребител абсолютно ми е безинтересно дали Булсат са умни или са красиви и дали ги изнудва Зайо Байо или Баба Меца. Интересува ме защо нямам телевизия след като съм предплатил. Останалото си е тяхна работа - нито зависи от мен, нито им се бъркам.

А иначе ако ги одумваме просто за да си говорим на мен ми е интересно как така аджаба са допуснали някой да ги рекетира. Този мениджмънт за какво е там, за чеп за зеле ли ? Ти що не изнудиш някоя банка да ти даде 1 милион. Ще кажеш не става. Банката си е опекла нещата. Ами Зайо Байо що може тогава. Булсата що не са си опекли нещата ? Ще кажат, ми той не бил Зайо Байо, ми била Баба Меца. Ами и тя да е ти що не си и занесъл мед преди това, ами си се правил на Кумчо Вълчо, пък всъщност си Червена Шапчица. Така де тази теза издиша и идваме до умните и красивите. Ако оставят клиентите на Булсатком без телевизия, май не са нито умни, нито красиви.
Като става въпрос за изнудване. ЗАЩО от 1 октомври 2020 съм засякъл 1вият приемник със Награ ??? И за повече от 2г. и половина неможаха да си сменят приемниците ??? Аз затова съм на Неосат ,цени ,качество и.т.н .......


10 Май 2023 13:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Даскале, защо мислиш че заяка има пръст в това по темата. Поразмисли се малко и пиши какво ти е родил акъла.
Пък аз после ще ти разкажа теория на конспирацията. Може и филма да ти пусна.


10 Май 2023 18:23
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
Ето какво пишат от була https://www.mediapool.bg/bulsatkom-obyavi-che-tselenasochena-ataka-blokira-satelitnata-mu-televiziya-news347586.html


10 Май 2023 20:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Честито, имам 2 от сивите с картата отпред. Тамън мислех да го нося на вилата, явно ще го сменям първо :D . Ама ще чета тук за решението на "умните глави" как ще става работата!


10 Май 2023 20:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Цитат:
Компанията отбелязва, че атаката срещу телевизията ѝ идва в момент, в който тя отчита положително развитие и надгражда портфолиото си с ексклузивно съдържание, гъвкави и модерни услуги.

Тва кърти мивки :lol:


10 Май 2023 20:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Честито, имам 2 от сивите с картата отпред. Тамън мислех да го нося на вилата, явно ще го сменям първо :D . Ама ще чета тук за решението на "умните глави" как ще става работата!


Днес един от 2-та ми допълнителни приемници зацепи на Канал1 с индикатора и ми стана ясно к'во трябва да правя...Аз очаквах 210 (който ми е основния) да бъде първият под ножа. Бабата беше изненадана неприятно, горката неможеше да си гледа турските сериали :D . Изгубих 2 часа и половина да се редя на опашка за смяна на приемник. Е в крайна сметка успях да се добера до иначе силно нямаляващи от към брой приемнци. Бяха само от един вид Бейкън. Зеха ми 9лв за смяната. А сега чета в страницата на булсат във фейсбук, че ще правели смяна безплатно. Ха сега де? А това за "атака" -та няма да го коментирам. Тоя новия шеф...май и той незнае какви ги върши.


10 Май 2023 20:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
linkinpark87 написа:
Тоя новия шеф...май и той незнае какви ги върши.

Той много добре знае какво прави. Все пак е с кредит под масата.


10 Май 2023 20:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Пак повтарям в Самоков смяна без тия 9лв,а за атаката ми ко пречи да фраснат и Бейкъна. Смех-като прочетох паднах от кревата :D


10 Май 2023 20:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
А бре 3кг. Ц4 окосява само тревата край Самоков.


10 Май 2023 20:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Така е Гена при нас и бомбите гърмят по слабо срещу смешници,ама не мога да си кривя душата Косьо с 15кг а каскета общо около 500 стин грама има разлика нали,а за серта ми казаха че е изтекъл а аз чета атака. Айде пиратка и по Буля белким се стреснат :lol: А и другия сеир-активацията на корейчето със синия бутон,дано нямате като мен останало само онова измисленото дистанционно дето нема бутони :lol:


10 Май 2023 21:05
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
Регистрирахме целенасочена атака към услугата си за Сателитна телевизия и работим денонощно за отстраняването на проблема.
Поднасяме извиненията си на всички наши клиенти и благодарим за търпението и разбирането.
✅ извършваме безплатна замяна на приемниците, която може да се направи в най-близкия Бизнес център на „Булсатком“ или чрез заявяване на нов приемник с куриер на телефон *4800 или на мейл customerservice@bulsat.com

да разбирам ли че е хакерска атака но церт и би се оправил? :roll:

спряха си ги безплатните бонус спортни канали. явно просто грешка. все пак само диемите са 13 лв/м.


10 Май 2023 21:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Честито, имам 2 от сивите с картата отпред. Тамън мислех да го нося на вилата, явно ще го сменям първо :D . Ама ще чета тук за решението на "умните глави" как ще става работата!

Ако не са работили по великденските празници, когато объчваха по на булсат транспондерите, няма да имаш драми с тях ;)


10 Май 2023 22:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
Wayne написа:
Регистрирахме целенасочена атака към услугата си за Сателитна телевизия и работим денонощно за отстраняването на проблема.
Поднасяме извиненията си на всички наши клиенти и благодарим за търпението и разбирането.
✅ извършваме безплатна замяна на приемниците, която може да се направи в най-близкия Бизнес център на „Булсатком“ или чрез заявяване на нов приемник с куриер на телефон *4800 или на мейл customerservice@bulsat.com

да разбирам ли че е хакерска атака но церт и би се оправил? :roll:

спряха си ги безплатните бонус спортни канали. явно просто грешка. все пак само диемите са 13 лв/м.


Може да се досетиш и кои са "хакерите" :).

Новите боксове имат 7 дни преентайтълмент период и работи всичко, след това си влиза плана ти.


10 Май 2023 22:46
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®