Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25 Апр 2024 14:05



Отговори на тема  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Следваща
NO CERT 
Автор Съобщение

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
ЕТО И ОЩЕ НЕЩО ............ :arrow:
https://offnews.bg/ikonomika/lipsa-na-l ... 01018.html 8)


18 Май 2023 08:32
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2012 23:40
Мнения: 27
Отговори с цитат
XaMaB написа:
dkmi написа:
Смених два приемника, ама и за двата си ме таксуваха.
3. Може да го push-не към спътника / към приемниците...

За това не ти трябва вътрешен човек. Трябва ти антена излъчваща, мултиплексър, и софтуер, който да преебе боксовете. Ако ги навържеш ще разбереш и кой и как го е направил. Но поне като облъчват да си бяха сменили Network name на мултиплексъра, та да не ги хванат толкова лесно :). Те дори и някои SD приемници го прихванаха това....



И просто така ще изпратя сигнал към спътника, и той ще го пусне към приемниците?????
То ако всеки можеше да излъчва към спътника щеше да стане доста мазало :)
Или ще обикалям из България и чужбина да облъчвам антените една по една?
Това не звучи сериозно.

Цитат:
Ако ги навържеш ще разбереш и кой и как го е направил.

Конкуренцията?
Те биха имали възможност да пуснат сигнал към спътника.... ама пък към кой точно спътник?
Едва ли всеки доставчик на подобен род услуги може да пуска сигнал към Хела-та....

И... още не са ми начислили единия безплатен месец, както имаше обявление че ще правят.


18 Май 2023 11:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Писах го в абонамента-на основния и допълнителния вече има по един месец отгоре,а спортните само на основния за три четири дни. Това беше гювеча макар че им подарих една торба нехакнати приемници да зарадват някоя баба и дядо :D


18 Май 2023 11:55
Профил

Регистриран на: 01 Ное 2019 18:22
Мнения: 51
Отговори с цитат
Преди около час и другия 210 замина.Явно всичко ще мине под ножа.Добре че не блокират в един ден и час да не останем накуп всички без тв.


18 Май 2023 18:24
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
естествено че всичко ще замине.


18 Май 2023 20:26
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2012 23:40
Мнения: 27
Отговори с цитат
Нямам приемник да пробвам какво ще стане, ако го врътна към bulgariasat, и после го върна към хала-та?
Т.е. ако има изтекъл сертификат не би трябвало да работи и там, а доколкото знам - на булгариасат работи?


18 Май 2023 21:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
dkmi написа:
Нямам приемник да пробвам какво ще стане, ако го врътна към bulgariasat, и после го върна към хала-та?
Т.е. ако има изтекъл сертификат не би трябвало да работи и там, а доколкото знам - на булгариасат работи?


До колкото знам, врътнеш ли го към БС1 после няма да работи, като го върнеш обратно. Може и да бъркам, но е факт, че работят на БС1. Пълна каша, от която страдаме само ние, пак зарад нечии **************!! :evil:


18 Май 2023 23:34
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2012 23:40
Мнения: 27
Отговори с цитат
Вярно, има СА модул ама само за телевизори със саелитен тунер.
Лошото е, че в момента няма друг вариант освен ИП приемниците...
А те меко казано са ужас. Особено подредбата на каналите.
Как да обясня на 87 годишна баба, че вече няма "1, 2, 3", а има 101, 305, 508... пълна каша е.
И с това самостоятелно гасене през 3 часа.... таман си леда сериалките и баааам - "натиснете бутон" дрън дрън... нямам никаква идея тази абсолютно ненужна и безполезна опция за чий е вкарана в софтуера????

Иначе, и ИП приемниците ми правят номера - през няколко дни като го включа - забива и излиза съобщение, че сметката не е платена, което за да се оправи - трябва да се изключи приемника от тока, и пак да се включи.
Прави го само на двата приемника за сега.


19 Май 2023 16:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Конкуренцията не спи, веднага се възползват от слабото място на Була, въпреки това, аз ще си остана с Була заради безсрочния ми договор който отлично ме устройва.

https://m.dir.bg/it/tehnologii/satelitna-televiziya-sas-100-kanala-i-dostap-ot-tsyala-balgariya-za-7-99-na-mesets


19 Май 2023 18:36
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
да. и звучи като много добра оферта по принцип. след 2 г. явно става на цената на която сега се дава на Булсат. 2 г. на 2 пъти по-ниска цена.


19 Май 2023 19:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2008 15:41
Мнения: 80
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
Вижте това май е контраатака:
https://www.dailymotion.com/video/x8l2mlq

Павел Василев написа:
Конкуренцията не спи, веднага се възползват от слабото място на Була, въпреки това, аз ще си остана с Була заради безсрочния ми договор който отлично ме устройва.

https://m.dir.bg/it/tehnologii/satelitna-televiziya-sas-100-kanala-i-dostap-ot-tsyala-balgariya-za-7-99-na-mesets


19 Май 2023 20:11
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2015 22:06
Мнения: 43
Местоположение: Барбадос
Отговори с цитат
Тия червените да не са направили те белята с хакването, че спътника е същия. А и веднага скочиха като лешояди. Тия 8 лева като нищо може да станат 15 лева - инфлация, + 2 лева за тази услуга, 2 за онази, 3 за тази, ала бала. Както стана наскоро.


19 Май 2023 21:55
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2012 23:40
Мнения: 27
Отговори с цитат
rrr написа:
Тия червените да не са направили те белята с хакването, че спътника е същия. А и веднага скочиха като лешояди. Тия 8 лева като нищо може да станат 15 лева - инфлация, + 2 лева за тази услуга, 2 за онази, 3 за тази, ала бала. Както стана наскоро.


МЕНТЕЛ без пари да искат да ми пуснат телевизия - аз не ги искам :)
Колкото може по-далече от тия.


19 Май 2023 22:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
linkinpark87 написа:
dkmi написа:
Нямам приемник да пробвам какво ще стане, ако го врътна към bulgariasat, и после го върна към хала-та?
Т.е. ако има изтекъл сертификат не би трябвало да работи и там, а доколкото знам - на булгариасат работи?


До колкото знам, врътнеш ли го към БС1 после няма да работи, като го върнеш обратно. Може и да бъркам, но е факт, че работят на БС1. Пълна каша, от която страдаме само ние, пак зарад нечии **************!! :evil:
Eто още един пример как собственика, създателя на БСК Максим Заяков е меко казано некомпетентен. От 17.май той е освободил от кодировка БНТ1, бТВ и НОВА ТВ и приканва хората да си преместят антените към БС1 с приемниците които имат. Ако говори за здрави приемници, то хората с такива още не са усетили кризата и не им е сега това на главата, да си сменят доставчика. Явно трябва да става дума за блокираните тунери и той Заяка да ги спаси.
Да, ама - не ! Тези приемници няма как да прехванат неговия спътник, защото на тях няма нито една запаметена честота от БС1. А и след като им е блокирано менюто, няма как да се въведе ръчно такава. СД тунерите пък хептен не могат да бъдат излекувани от Д-р Заяков, защото на неговия спътник няма активна СД честота. Така че действията на този човек могат да се сравнят само с мародерство. Ако той все пак има пръст в случващото се и се е надявал на някакви дивиденти, много се е излъгал. Така както се излъга да изстреля спътника 30 гр. на запад.
Най-много само да затвърди приказката за шопа, че той не иска да е добре, а Була да са зле.


20 Май 2023 14:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
vanderel написа:
linkinpark87 написа:
dkmi написа:
Нямам приемник да пробвам какво ще стане, ако го врътна към bulgariasat, и после го върна към хала-та?
Т.е. ако има изтекъл сертификат не би трябвало да работи и там, а доколкото знам - на булгариасат работи?


До колкото знам, врътнеш ли го към БС1 после няма да работи, като го върнеш обратно. Може и да бъркам, но е факт, че работят на БС1. Пълна каша, от която страдаме само ние, пак зарад нечии **************!! :evil:
Eто още един пример как собственика, създателя на БСК Максим Заяков е меко казано некомпетентен. От 17.май той е освободил от кодировка БНТ1, бТВ и НОВА ТВ и приканва хората да си преместят антените към БС1 с приемниците които имат. Ако говори за здрави приемници, то хората с такива още не са усетили кризата и не им е сега това на главата, да си сменят доставчика. Явно трябва да става дума за блокираните тунери и той Заяка да ги спаси.
Да, ама - не ! Тези приемници няма как да прехванат неговия спътник, защото на тях няма нито една запаметена честота от БС1. А и след като им е блокирано менюто, няма как да се въведе ръчно такава. СД тунерите пък хептен не могат да бъдат излекувани от Д-р Заяков, защото на неговия спътник няма активна СД честота. Така че действията на този човек могат да се сравнят само с мародерство. Ако той все пак има пръст в случващото се и се е надявал на някакви дивиденти, много се е излъгал. Така както се излъга да изстреля спътника 30 гр. на запад.
Най-много само да затвърди приказката за шопа, че той не иска да е добре, а Була да са зле.



Снощи по новините на NOVA, казаха за не регламентирано разпространение на програмите им от Неосат! Май ще излезе, че Була не са толкова за плюене в крайна сметка?


20 Май 2023 15:23
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 27  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 119 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®