Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18 Апр 2024 14:59



Отговори на тема  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 27  Следваща
NO CERT 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2008 15:41
Мнения: 80
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
linkinpark87 написа:
Снощи по новините на NOVA, казаха за не регламентирано разпространение на програмите им от Неосат! Май ще излезе, че Була не са толкова за плюене в крайна сметка?


Ето:
https://www.dailymotion.com/video/x8l2mlq


20 Май 2023 15:32
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 10:54
Мнения: 41
Отговори с цитат
Искам да отговоря на Vanderel:
Всички ХД приемници не случайно блокират на БНТ. Честотата на Булсат му е 12271 H.
А Заяков е наточил транспондер за ъпдейт на ХД приемниците на 12265 H , който си е DVB-S траспондер и насочвайки на 1.9 Е с блокирал на бнт1 приемник ти излиза там ТВ1 свободно и ъпдейта си влиза моментално.
12265/12271 - 6 Mhz, дефакто е един и същ транспондер.
Отделно си суична един DVB-S2 транспондер на DVB-S, на който са свободни няколко канала начело с бнт,бтв и нова 12380 H.
Там може да си тества ъпдейт за старите делти, това още не е ясно.
Изображение


Изображение


20 Май 2023 15:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Благодаря ти plevel! Преди 3 дни е станало всичко това. Интересно! 12265 е S2, но 12380 S, явно не е случаен. Заека се шири на цял спътник, а си е и негов. Не може обаче да накара кандидат абонатите му да си преместят антените от терасите на хола, на терасите на кухнята и да опънат нови кабели през целия апартамент. На фона на последното, А1 само сменят тунерчето. Кой кого ще избере ... ??? Вкл. и чужбинците. Хората ако са правилно информирани технически, ще изберат... хайде да ни им правя реклама. И пак казвам - и при онези измекяри има проблеми и то не малки.


Последна промяна vanderel на 20 Май 2023 23:14, променена общо 1 път



20 Май 2023 18:22
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 10:54
Мнения: 41
Отговори с цитат
12265 е DVB-S не е S2, булсатския 12271 също е DVB-S.


20 Май 2023 19:28
Профил
Online

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 475
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
mitko_vesi написа:
linkinpark87 написа:
Снощи по новините на NOVA, казаха за не регламентирано разпространение на програмите им от Неосат! Май ще излезе, че Була не са толкова за плюене в крайна сметка?


Ето:
https://www.dailymotion.com/video/x8l2mlq

Нова най клюкарската телевизия . Като са незаконни защо още не са спрени ??? Или само Юнаитет груп се опитват да замазват положението !? А БУЛСАТ го създадоха и забележете над половин милион клиенти са на Пламен и Максим . Видяха .че купиха честоти и изстрелаха спътник ,намесиха се във водите на Вива и А1 И ГИ СЪСИПАХА . Даже Пламен е ауит . Добре , че Максим се усети и се махна навреме . И от 2018 приемниците на Булсат който са със карти НЯМАТ ЪПДЕЙТ !!! Като са платили на Максим за 10 години за крипта защо не са ъпвали от 5 години ??? Абе под ВОЛА ТЕЛЕ ................ И сега съсипват Була за да го прикрепят към знаите кой ! Последните години ДЪРЖАВАТА Е ГОЛЯМ ЦИРК И ТУК Е СЪЩОТО !!!


20 Май 2023 19:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
mitko_vesi написа:
linkinpark87 написа:
Снощи по новините на NOVA, казаха за не регламентирано разпространение на програмите им от Неосат! Май ще излезе, че Була не са толкова за плюене в крайна сметка?


Ето:
https://www.dailymotion.com/video/x8l2mlq

Нова най клюкарската телевизия . Като са незаконни защо още не са спрени ??? Или само Юнаитет груп се опитват да замазват положението !? А БУЛСАТ го създадоха и забележете над половин милион клиенти са на Пламен и Максим . Видяха .че купиха честоти и изстрелаха спътник ,намесиха се във водите на Вива и А1 И ГИ СЪСИПАХА . Даже Пламен е ауит . Добре , че Максим се усети и се махна навреме . И от 2018 приемниците на Булсат който са със карти НЯМАТ ЪПДЕЙТ !!! Като са платили на Максим за 10 години за крипта защо не са ъпвали от 5 години ??? Абе под ВОЛА ТЕЛЕ ................ И сега съсипват Була за да го прикрепят към знаите кой ! Последните години ДЪРЖАВАТА Е ГОЛЯМ ЦИРК И ТУК Е СЪЩОТО !!!


Аз не мога да я разбера тая стратегия, която се мъчат да правят. Те губят абонати. Хората нямат нерви да търпят всичката тая каша. И за добро или за лошо, се отказват/местят на други. Нали сега разбирам една компания да поиска да купи друга, която има голям дял на пазара с абонати, може да не е много правилно (създава се монопол) но го разбирам като идея/желание. Но да правиш некви схеми, като сегашните и да искаш да получиш същия резултат ...аз не го виждам как ще стане. Те хората не са глупави (или поне не всики) те се местят, отиват другаде. И какво накрая? ще постигнат своята цел да придобият/прилапат компанията само че тя ще бъде драстично осакатена. WHY?


20 Май 2023 20:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
linkinpark87 написа:
Kamen eM Tech написа:
Нова най клюкарската телевизия . Като са незаконни защо още не са спрени ??? Или само Юнаитет груп се опитват да замазват положението !? А БУЛСАТ го създадоха и забележете над половин милион клиенти са на Пламен и Максим . Видяха .че купиха честоти и изстрелаха спътник ,намесиха се във водите на Вива и А1 И ГИ СЪСИПАХА . Даже Пламен е ауит . Добре , че Максим се усети и се махна навреме . И от 2018 приемниците на Булсат който са със карти НЯМАТ ЪПДЕЙТ !!! Като са платили на Максим за 10 години за крипта защо не са ъпвали от 5 години ??? Абе под ВОЛА ТЕЛЕ ................ И сега съсипват Була за да го прикрепят към знаите кой ! Последните години ДЪРЖАВАТА Е ГОЛЯМ ЦИРК И ТУК Е СЪЩОТО !!!


Аз не мога да я разбера тая стратегия, която се мъчат да правят. Те губят абонати. Хората нямат нерви да търпят всичката тая каша. И за добро или за лошо, се отказват/местят на други. Нали сега разбирам една компания да поиска да купи друга, която има голям дял на пазара с абонати, може да не е много правилно (създава се монопол) но го разбирам като идея/желание. Но да правиш некви схеми, като сегашните и да искаш да получиш същия резултат ...аз не го виждам как ще стане. Те хората не са глупави (или поне не всики) те се местят, отиват другаде. И какво накрая? ще постигнат своята цел да придобият/прилапат компанията само че тя ще бъде драстично осакатена. WHY?

Kamen eM Tech е твърдо заблуден :)
Точно Макс от няколко години се опитва всячески да прецака булсатком. А булсатком са абонатите му. Едно за пари, защото няма, друго мислейки си, че ще минат към него.
Мениджмънта на булсат и всякакви нови-стари собственици имат за цел да задържът абонати. Ако на Макс тъпотиите ги нямаше, и на Пламен до скоро, нямаше да има никакви сътресения за абонатите.
В случая обаче Макс и компания направиха историческа тъпотия, бриквайки толкова боксове на булсат, с идеята, че някакъв сертификат бил изтекъл :D, но пък ако бокса не е работил по великденските празници, не му изтича сертификата :roll:
Неосат не са си плащат на телевизиите, не само на Нова. Ширят се на цял спътник, а той не на финансова институция, за който не си плащат кредита и тя скоро ще го разкара. И к'во правим тогава?


20 Май 2023 23:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Лошото е че направи услуга на другите. Аз не съм чул, дори не знам ако някой ме попита как да го упътя да стане абонат на Заяка, ако не владее мрежата.
Ако привлича абонати към себе си ок, тогава ще кажем че всичко му е позволено, но дълбоко се съмнявам че е така. Ако А1 и Виваком са му платили - да, но в това още повече се съмнявам. Остава едно - използва безхаберието на Русев и Ризов и им прилага принципа на шопа :(

РР: Камен си гледа качествена и евтина телевизия/за сега/, и понеже ми е приятел, съм го предупредил да внимава с предплащанията :D


20 Май 2023 23:43
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
Уважаеми клиенти,
Свидетели сме на безпрецедентна атака от нелоялна конкуренция в опит да бъдат подведени клиентите на Булсатком.
Всички посещения от технически екипи, които не се легитимират, че са служители на Булсатком, са представители на конкурентни фирми.
Булсатком не прехвърля клиентите си към други доставчици. Булсатком изпълнява активно търговската си дейност както винаги.
За да гледате ТВ каналите, предоставяни посредством Булсатком, сателитната антена не трябва да се завърта в друга посока.
Всички услуги на конкурентни фирми, предоставяни посредством оборудване на Булсатком, е форма на нелоялна конкуренция.
Благодарим Ви за търпението и разбирането.


22 Май 2023 15:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
Днес през деня се почна с атаката по телефона от конкуренти за включване към сателитна тв! Не стига, че онзи ден ми званяха за техните глупости пак по телефона ами сега почнаха и с това. Аз ги соля по телефона те не спират братче...нагли до безбожие! Аз съм млад с акъл и няма да им се вържа, но възрастните, ще се излъжат и ще бъдат прилапани. Зе да ми писва от всичко това и то много. Почнах да блоквам и блаклиствам. Тука в тая иначе прекрасна страна, всеки си прави каквото си иска и нему пука. От ден на ден все по зле. :evil:


23 Май 2023 00:13
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2010 17:26
Мнения: 3
Отговори с цитат
vanderel написа:
Лошото е че направи услуга на другите. Аз не съм чул, дори не знам ако някой ме попита как да го упътя да стане абонат на Заяка, ако не владее мрежата.
Ако привлича абонати към себе си ок, тогава ще кажем че всичко му е позволено, но дълбоко се съмнявам че е така. Ако А1 и Виваком са му платили - да, но в това още повече се съмнявам. Остава едно - използва безхаберието на Русев и Ризов и им прилага принципа на шопа :(

РР: Камен си гледа качествена и евтина телевизия/за сега/, и понеже ми е приятел, съм го предупредил да внимава с предплащанията :D

Защо Виваком да му плащат като е ясно, че реално Виваком (Юнайтед груп) са собственици на Булсатком чрез сивия кардинал. Добре, може да обвиняваме Заяков, че бил прецакал Булсатком. Но в интерес на потребителите ли е такова монополизиране? Като няма КЗК явно действа закона на джунглата и мръсните игри са позволени.


23 Май 2023 09:47
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
не може ли 210 просто да ги поправят някак си, и да позволяват на по-откачените фенове да си купуват из нета 210-ки и булсат да им ги поправя и прехвърля на тяхната сметка (нали всеки приемник бачка с точно една карта).

очевидно МОЖЕ https://bazar.bg/obiava-40709454/spetsi ... priemnitsi


23 Май 2023 11:02
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2012 23:40
Мнения: 27
Отговори с цитат
При мен взе да се дъни и интернета.
Понеже всички приемници вече са IPTV, сега пък има яко накъсване.
Май искам, не искам ще ги сменям. Не ме интересува кой какви игри играе.... ама снощи имах 300ms пинг към Google DNS-a (8.8.8.8), сайтовете ги зарежда ужасно бавно, а като се пусне повече от 1 телевизор и става невъзможно за гледане.
За толкова години никога не съм имал проблем с интернет-а, спирал е общо около 3 пъти за по час-два макс, което изобщо не е болка.
Само че е момента хем не е спрял, хем не може да се ползва....


23 Май 2023 12:40
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 311
Местоположение: София
Отговори с цитат
Момчета, не се ядосвайте! :wink: В другата стая дори има въпрос - нямате ли ракия? :wink:


23 Май 2023 13:44
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
не схванах кой печели 1 месец безплатно ТВ? в началото на Nocerta ми замениха един спрял приемник за бейкън - мисля че никакви безплатни месеци не са дали.


23 Май 2023 14:32
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 27  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®