Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 14:05



Отговори на тема  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
NO CERT 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Ко праи-справка Любо Пенев ако помните :D


16 Авг 2023 20:36
Профил

Регистриран на: 02 Сеп 2009 21:36
Мнения: 39
Отговори с цитат
vanderel написа:
Та кой в чужбина ще се реши на смяна по куриер и колко хора в БГ пък знаят да попълват каквото и да било, особено по електронен път.
Недомислие колкото щеш, а не е толкова трудно. Но как да стане като хем са виновни, хем гледат да не се прекарат с някоя и друга такса на тук таме работещите още СД приемници :evil:


Никаква полза от тези онлайн формуляри. После отговарят че няма такъв в системата. Явно и те се "осчетоводяват" ръчно след това и има пропуски. Или се пренебрегват по желание на оператора. Единственото реално обезщетение за негледаното време е седмицата, в която всички платени канали са разкодирани. Някой беше споменал, че се отпуска един месец безплатно, но към момента, поне при мен, това не беше така. Може би е било на по-ранен етап.


16 Авг 2023 21:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Много точно казано, колега :!:


17 Авг 2023 07:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Да вметна за верующите в хакерската атака. Захарчо 200 е още жив, но корейчето днес е присвило очички напълно.
И там ли има хакери?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


18 Авг 2023 21:11
Профил

Регистриран на: 28 Май 2011 15:47
Мнения: 11
Местоположение: Бургас
Отговори с цитат
Току що NO CERT на ZHD 200 стана! Поредния проблем, преди няколко месеца се сменяше SD. Въпроса ми е може ли да се оправи без да се носи или това е и има ли някакви приемници изобщо в обръщение или ще се чака половин година.


20 Авг 2023 16:02
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 141
Отговори с цитат
Cereal_Killer написа:
Току що NO CERT на ZHD 200 стана! Поредния проблем, преди няколко месеца се сменяше SD. Въпроса ми е може ли да се оправи без да се носи или това е и има ли някакви приемници изобщо в обръщение или ще се чака половин година.

Единственото решение - смяна. Доколкото знам напоследък има нови приемници за смяна или ако няма до седмица това ще стане. Провери и ако няма се запиши по телефона. При мен проблема се реши за 2-3 дни. Записах се като посочих офис от който да го получа и ми се обадиха по телефона. А ако си по-нетърпелив можеш да проверяваш в офисите. Пак казвам - доставката на нови приемници е по-редовна. Явно разбраха, че това е единствения начин да спре отлива на абонати.


20 Авг 2023 16:53
Профил

Регистриран на: 28 Май 2011 15:47
Мнения: 11
Местоположение: Бургас
Отговори с цитат
dimitar59 написа:
Cereal_Killer написа:
Току що NO CERT на ZHD 200 стана! Поредния проблем, преди няколко месеца се сменяше SD. Въпроса ми е може ли да се оправи без да се носи или това е и има ли някакви приемници изобщо в обръщение или ще се чака половин година.

Единственото решение - смяна. Доколкото знам напоследък има нови приемници за смяна или ако няма до седмица това ще стане. Провери и ако няма се запиши по телефона. При мен проблема се реши за 2-3 дни. Записах се като посочих офис от който да го получа и ми се обадиха по телефона. А ако си по-нетърпелив можеш да проверяваш в офисите. Пак казвам - доставката на нови приемници е по-редовна. Явно разбраха, че това е единствения начин да спре отлива на абонати.


Еми утре ще се види. Аз по телефони и през интернет само определени неща правя ако има проблем с нещо в офиса директно.


20 Авг 2023 17:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Да питам тъй като още не се е видял надпис за цертове-центове и т.н. ако може.
Днес ми се обадиха, че се появило съобщение за безплатна смяна в срок от 30 дни.
Ще спира ли след този срок?


24 Яну 2024 20:20
Профил

Регистриран на: 02 Юли 2009 17:43
Мнения: 48
Отговори с цитат
Здравейте,

Преди два дни получих съобщение на ZHD 200, че трябва да го сменя в следващите 30 дни. Вчера в 22 часа както си работеше се превключи на канал 1 и изписа "No Cert!". Няма спасение, въпреки че не искам да сменявам приемника с тези боклуци. Дори и да го отключа ще е временно. Сигурен съм, че не спират случайно и всичко са оправдания, още повече и заради това, че вече официално са собственост на United Group.


22 Фев 2024 11:14
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
sa6o91 не съжелявай :P Минавай на Неосат и ще видиш , че всяко зло за добро ! :D


22 Фев 2024 13:40
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 141
Отговори с цитат
sa6o91 написа:
Здравейте,

Преди два дни получих съобщение на ZHD 200, че трябва да го сменя в следващите 30 дни. Вчера в 22 часа както си работеше се превключи на канал 1 и изписа "No Cert!". Няма спасение, въпреки че не искам да сменявам приемника с тези боклуци. Дори и да го отключа ще е временно. Сигурен съм, че не спират случайно и всичко са оправдания, още повече и заради това, че вече официално са собственост на United Group.

Доста късно ти е блокирал приемника. 99% от ZHD 200 вече са заменени с нови. Аз имах 2бр., които замених. Смяната става безплатно в офисите на Булсатком. С новите приемници досега съм нямал проблем. Няма опция твоят ZHD 200 да проработи отново, така че го замени.


22 Фев 2024 17:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Съобщенията са пуснати на старите приемници, за да може всеки да смени приемника, тогава когато има време да посети офис. Не да му спре, точно когато най-неще. Тези които четат този форум, са с превилегията да получат съвет :D - ако имате избор, искайте приемници MADE IN INDONEZIA.


22 Фев 2024 23:04
Профил

Регистриран на: 02 Юли 2009 17:43
Мнения: 48
Отговори с цитат
Опция да заработи има, но не към този оператор. Получих приемник DTS8223, който работи да кажем добре, каналите се сменяват бавно и насича картината за секунда след смяна от един на друг, вероятно процесора не издържа, много съм доволен. Като изработка го оценявам на 20 лева от китайски сайт. HD каналите са с качество на аналогова кабелна телевизия. Като софтуер личи си, че са се постарали, има доста опции, изненадан съм, но няма елементарна опция като да управлява телевизора през HDMI (HDMI-CEC) например. За любими канали дори няма да се опитвам да ги подреждам, че след ъпдейт съм почти сигурен, че ще ги редя пак. Не съм доволен. Китайците произвеждат всичко и имат много добри и качествени продукти, но тук целта е била да се поръча възможно най-евтиния приемник. Менюто и работата много прилича на приемник AMIKO, но с орязан сафтуер. Получих компенсация от един месец на същия пакет, на който съм в момента.


22 Фев 2024 23:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 102 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®