Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 16:07



Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Проблем с приемник 
Автор Съобщение

Регистриран на: 10 Апр 2012 09:47
Мнения: 15
Отговори с цитат
Взех кабел от Булсатком и вече има картина. Не съм мерил дали е 17мм, но определено беше по дълга буксата. Малко след свързането имаше някакво обновление на софтуера. Има някой проблеми с пращене който се оказаха от едната букса (червената). Жълтата си е за видео, а червената и бялата за звук. Още не съм го до настройл за видео само смених на 4:3 понеже телевизора не е 16:9. Интересното при този приемник е, че е нещо като Fusion и има връщане назад, но не съм тествал колко назад. Поне 1-2 дена предполагам ще има. Има и запис, но и него не съм тествал. При Fusion тази функция като го взех на времето беше още в разработка явно и не правеше нищо. И там имаше USB, но ставаше само да заредиш нещо което не иска много ток. Все пак е USB 2.0.

ПП:
Може да се записва, но не се чете файла на компютър. Изисква се форматиране така, че ако ще правите запис да не е на флашка с нещо важно, че ще го унищожи. KaonPVR се преименува флашката. Файловете са няколко, а записа е: ts формат. Не се окриват неща като резолюция, но на видеото и аудиото пише, че са криптирани. Много гадно.


26 Юни 2023 21:54
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 114 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®