Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 17:44



Отговори на тема  [ 78 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
КРАЯТ на ZHD 210 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ами това е :( Достойно изказване sispol. Не напуска форума обаче :?

Като казах форума, та се сетих -
Ризов до скоро не беше чувал, че неговия сайт има форум. Знаел нашият само за социалните групи с раздразнените лелички.
Хайде, той е зает с по-велики дела. Големите виновници за всичките гафове на Була, са тези под него - директори на отдели, регионални и пр. безхаберници на заплата. Те именно късат връзката на управителя с действителността. Страхуват се и се снишат на събранията. ... и си чакат датата на заплатата. Толкова са жалки горките, че като нищо може да не са видели, че в сайта няма препратка към форума. Какво ги интересува пък и това. Няма форум - няма проблеми. :twisted:


27 Юли 2023 01:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
Цитат:
Като казах форума, та се сетих -
Ризов до скоро не беше чувал, че неговия сайт има форум. Знаел нашият само за социалните групи с раздразнените лелички.
Хайде, той е зает с по-велики дела. Големите виновници за всичките гафове на Була, са тези под него - директори на отдели, регионални и пр. безхаберници на заплата. Те именно късат връзката на управителя с действителността.

Донякъде си прав. Но... нали той ги е назначавал, контролирал и т.н. Респективно и вината си е негова. Не може да оставиш средното ниво мениджмънт да си прави каквото иска. , само да гледаш отчетите в края на месеца. Всички търпим резултата на собствените си гърбове. Едно от най-лошите решения беше да се концентрират върху интернет телевизията и да оставят сателитната на заден план. Разбирам защо го направиха. Един по-голям блок има долу горе същите абонати колкото едно село, или малък град. По-малко разходи за монтаж, подръжка а таксата същата. Но реалния гръбнак на Була е отдалечените места. Сателитната телевизия за бабите и дядовците по села и паланки. И точно тези потребители започват да бягат.
И в резултат на това, Булсат от малка и прохождаща фирма ще се върне пак там. Малка и едва кретаща.
А форума не го напускам. Интернета е от Була все още. :D :D Благодарение на този форум разбрах, че по бързо ще отстраня проблема сам (с малко четене и съвети), а не да чакам заветните техници.


27 Юли 2023 03:31
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Добре.. и какво няма приемници ли? Не познавам човек, който да не е успял да си замени приемниците последните 2 месеца. Покрай мен едно 10 човека замениха по 2,3 приемника.
Не случайно булсатком спря free@bulsat.com акаунта, защото пика(бума)(вълната) на блокирали и заменени приемници премина. Може би остава още работа по замяната, но тя е преодолима. И дано по-скоро разкарат дублираните версии на сд и хд каналите. Когато това стане всичко ще приключи.
Иначе, ако беше на зор Вандерел със сигурност би ти съдействал и предоставил приемници.


27 Юли 2023 22:43
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
HD-1 написа:
Добре.. и какво няма приемници ли? Не познавам човек, който да не е успял да си замени приемниците последните 2 месеца. Покрай мен едно 10 човека замениха по 2,3 приемника.
Не случайно булсатком спря free@bulsat.com акаунта, защото пика(бума)(вълната) на блокирали и заменени приемници премина. Може би остава още работа по замяната, но тя е преодолима. И дано по-скоро разкарат дублираните версии на сд и хд каналите. Когато това стане всичко ще приключи.
Иначе, ако беше на зор Вандерел със сигурност би ти съдействал и предоставил приемници.

Не е вярно това брат ми чака вече цяла седмица за смяна след три обаждания още няма.Преди това му го бяха сменили с излекуван 210 по куриер които издържа само 15дни.
Така че приемници все още няма.


28 Юли 2023 06:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
monk007 написа:
HD-1 написа:
Добре.. и какво няма приемници ли? Не познавам човек, който да не е успял да си замени приемниците последните 2 месеца. Покрай мен едно 10 човека замениха по 2,3 приемника.
Не случайно булсатком спря free@bulsat.com акаунта, защото пика(бума)(вълната) на блокирали и заменени приемници премина. Може би остава още работа по замяната, но тя е преодолима. И дано по-скоро разкарат дублираните версии на сд и хд каналите. Когато това стане всичко ще приключи.
Иначе, ако беше на зор Вандерел със сигурност би ти съдействал и предоставил приемници.

Не е вярно това брат ми чака вече цяла седмица за смяна след три обаждания още няма.Преди това му го бяха сменили с излекуван 210 по куриер които издържа само 15дни.
Така че приемници все още няма.


Не знам, как няма приемници при положение, че днес ходих да сменя -3-ти мой приемник, който все още работеше и не беше наложително. Но го направих тъй като е ясно , че рано или късно ще му дойде времето и не искам да увиснат вечер след работа. Вече всички приемнци са сменени при мен и всеки път, когато отивах да сменям имаше приемник и не беше ми казвано че нямат или да ме препращат.


28 Юли 2023 13:19
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 311
Местоположение: София
Отговори с цитат
Колко по лесно е, всеки да напише местоположение! Винаги ще се намери човек който да помогне! :)


28 Юли 2023 20:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
На новите индонезийски приемници МАХАЙТЕ СТАНИОЛА :!:


30 Юли 2023 09:54
Профил

Регистриран на: 15 Яну 2015 12:34
Мнения: 23
Отговори с цитат
Ванди, може ли снимки ако имаш подръка?


30 Юли 2023 10:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Що бе даскале топлят ли или тъча не действа :lol:


30 Юли 2023 20:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Така финно обикаля странично тунерчето, че съм сигурен, че повечето абонати няма и да си помислят да го свалят. А там точно са охлаждащите отвори.


30 Юли 2023 21:25
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
linkinpark87 написа:
monk007 написа:
HD-1 написа:
Добре.. и какво няма приемници ли? Не познавам човек, който да не е успял да си замени приемниците последните 2 месеца. Покрай мен едно 10 човека замениха по 2,3 приемника.
Не случайно булсатком спря free@bulsat.com акаунта, защото пика(бума)(вълната) на блокирали и заменени приемници премина. Може би остава още работа по замяната, но тя е преодолима. И дано по-скоро разкарат дублираните версии на сд и хд каналите. Когато това стане всичко ще приключи.
Иначе, ако беше на зор Вандерел със сигурност би ти съдействал и предоставил приемници.

Не е вярно това брат ми чака вече цяла седмица за смяна след три обаждания още няма.Преди това му го бяха сменили с излекуван 210 по куриер които издържа само 15дни.
Така че приемници все още няма.


Не знам, как няма приемници при положение, че днес ходих да сменя -3-ти мой приемник, който все още работеше и не беше наложително. Но го направих тъй като е ясно , че рано или късно ще му дойде времето и не искам да увиснат вечер след работа. Вече всички приемнци са сменени при мен и всеки път, когато отивах да сменям имаше приемник и не беше ми казвано че нямат или да ме препращат.

Все още няма приемници поне тук в северозапада след три разговора с оператор няма и няма над 20дни


12 Авг 2023 17:10
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
Минаха вече 30 дни все още няма приемник.Няма да чакат повече и минават на друг,а бяха дълги години тук насила ги гонят.


22 Авг 2023 21:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
monk007 написа:
Минаха вече 30 дни все още няма приемник.Няма да чакат повече и минават на друг,а бяха дълги години тук насила ги гонят.
Ако искаш ще ти помогна. И ако не е вече късно...


24 Авг 2023 17:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Вчера смених другото 200 за карта, защото щял и той да умре след 10 дни. Картата ще я глася като се върна в София. Добре, че си взех друга кутийка!

Каква е развръзката: в неделя поръчах техник да ми настрои картата, окоза се, че въвеждам ръчно всичко и пак няма ТВ. Както обикновено дадоха срок 72 часа, като говорих с техник и му казах , че имам проблем с настройката. Той би трябвало да ми зададе уточняващи въпроси за тв-то и т.н. Обаче вместо сряда/когато изтичат до 72 часа/ екип идва в петъ, и то не в уговорения час а един час лед това???wtf. Понеже синът ми беше пуснал на високоговорител, обясних на техника какъв ми е казуса, че има нещо което трябва да се пипне по настройките, но отговора му беше "то и аз не мога да я настоя тая карта" е аз за какво викнахекип на буля? Накрая ме сложиха кутийка и взеха картата. Нищо не се е променило, 1 служителката не е запозната какви марки тв могат да ползват тяхната карта. 2 разговарям със съпорта и те не знаят, но ме свързват с технически отдел. Там ми записват час за екип/сряда, но дойде в петък и никой по верига не каза едно ИЗВИНЯВАЙТЕ ЗА НЕУДОБСТВОТО/ Накрая техника казва - аз не мога , ето заменяме за кутийка! Ей, менаджери и шефове в булсат, какви служители наемате на работа? То аз и други нетехнически лица знаем повече, и бихме се справили по-добре от Вас като монтажници и администрация! Поне четете форума на работодателя си, на гледайте простотиите във ФБ! Така ще сте в час с много неща. Е, оставам Ви още известно време клиент, и то предимно заради добрата оптика в махалата, поне наследихте/купихте добра мрежа.


25 Авг 2023 21:36
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
vanderel написа:
monk007 написа:
Минаха вече 30 дни все още няма приемник.Няма да чакат повече и минават на друг,а бяха дълги години тук насила ги гонят.
Ако искаш ще ти помогна. И ако не е вече късно...

Благодаря но е късно отказаха се вече несериозно беше да се чака за приемник повече от 30дни. Дали има значение че не бяха на договор и не бързаха да им дават дадоха им преди лекуван които изкара около 15дни. и после нищо след три разговора по телефон.


27 Авг 2023 16:27
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 78 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 108 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®