Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 14:11



Отговори на тема  [ 78 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
КРАЯТ на ZHD 210 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Петър Ризов написа:
Управителят на „Булсатком” изтъкна, че компанията е успяла максимално бързо да организира подмяната на устройствата. „Тя ще продължи, като ще заменим всички устройства от този доставчик, за да сме спокойни и да си спестим бъдещи потенциални проблеми за нас и за нашите клиенти”, добави той.


Официално признание, че Булсатком ликвидира 210 и другите преди него. Не се надявайте да ви се размине, защото при подялбата на Булсатком е заложен капан - обновяването на данните за старите сателитни приемници (кой абонат какво и докога е платил) минава през собственика на Неосат, а той очевидно може да добавя и други данни. Затова в големите фирми на Запад имат цели отбори от юристи и в слуичаи на продажба или подялба преглеждат из основи всичко и предупреждават за всякакви възможни спънки. Само в България нещата се правят наопаки по най-смотания и труден начин, полулегално и на инат. Не са бетонирали юридически и технически управлението на данните на Булсат, вместо това единият се ослушва да мине метър докато може, другият саботира и внезапно изправя клиентите пред свършен факт.


15 Юли 2023 22:56
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
Не са ликвидирани 210 миналия месец когато се сменяваха по куриер изпратиха два излекувани 210


16 Юли 2023 08:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
"Излекуваните" веднъж приемници не подлежат на второ "лекуване" :( Така че, ако досега с тази маниполация Була успя да запази някой клиент, то и тази марфа ще свърши.

Така или иначе голяма част от тези добри приемници са вече амортизирани, а новите са меко казано - не надеждни.

Така стоят нещата технически, а юридически - бог знае как е...

Не излекуваните приемници приемат Заешките настройки и фактически стават ничии. Була няма да ги ползва, но и той няма да ги види. Не така стоят нещата с Виваком и А1. Пред централите си те трябва да издигнат паметници и на двата Заека :wink:


Последна промяна vanderel на 24 Юли 2023 23:51, променена общо 4 пъти



16 Юли 2023 10:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
М@мка му. Що не краде моя 200? 8)


16 Юли 2023 12:52
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
DevNull те сега на кражбата му викат излекуване :lol: :lol: :lol: ZHD 210 ги направиха Пламен и Максим , респективно Делтаком (те правят и новите на Неосат 510 и 511) И сега какво става .... Новите управници на Булсат не си плащат лиценза . Приемниците със карти спират. И е правилно КОЙТО не плаща не може да ползва тези приемници ! НО, НО тук ги лекуват (крадят)и не само тук и се хвалят , че са СПАСИТЕЛИ на много хора !?!? Значи сивия сектор се счита за нещо нормално , а другите са ахмаци ..... 8) Това че имаме продукт изработен и работещ изцяло от Българска фирма няма значение ,и приходите са изцяло за БГ. продукта .... Нищо наливайте пари в джоба на тез дето КРАДАТ ..... Иначе се бием по гърдите БОЛГАР БОЛГАР ,идигаме знамена и викаме БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ да а пък, ограбваме сами себеси :oops:


16 Юли 2023 16:20
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Тия палячовци зайците още не могат да преглътнат факта , че булсатком не е тяхна фирма. Сметките им излязоха без кръчмар. Искаха съвсем нарочно да заробят булсатком в тинята, а те да приватизират сателита както и направиха и да прехвърлят всички абонати. Да ама НЕ, малко са баламите, които са им абонати най вече някакви авантюристи. Неосат ще си остане селската сателарка и нищо повече.


17 Юли 2023 22:09
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
monk007 написа:
Не са ликвидирани 210 миналия месец когато се сменяваха по куриер изпратиха два излекувани 210

Единия излекуван отново изписа NO CERT работи около 15 дни ,явно не може да се лекуват :( Вярно значи краят на железните 210 идва :(


20 Юли 2023 17:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Това лекарство е поредния ялов ход на Заека. Вместо лошо, направи добро на Була. Спаси им стотици абонати.


25 Юли 2023 00:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Той заяка просто е прочел един мой пост да сложи генератора за кратко време :lol:


25 Юли 2023 07:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Вчера смених другото 200 за карта, защото щял и той да умре след 10 дни. Картата ще я глася като се върна в София. Добре, че си взех друга кутийка!


25 Юли 2023 08:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
От два дни референтната СД честота на БС1 е спряна. Заека се усети, че от това "лесно преминаване" от Була към Нео, броят на неговите абонати не е мръднал :D Вместо да се споразумеят и да вземат някой лев, Заешките братя я карат по шопски - и те не са добре, но Була да е по-зле. Тези приемници просто ще спрат да работят преждевременно и насила, заради нечия глупост...
Имат късмет тези Зайци, че и американците няма какво да го правят този сателит. Иначе отдавна да са си го прибрали.


25 Юли 2023 22:03
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Не знам Ван дали си вярва......... НО Неосат си покрива задълженията към американските банки . Аз гледам почти 3 години Нео и 100те HD канала са си там +ОЩЕ 100 в SD !!! :D :D :D Имам няколко ZHD-210 и си бачкат нямам проблем. А аз ЛИЧНО ,съм сложил над нови 50 Неосата в Малта (та не знам какво не е мръднал) от 10-12 Май насам. Хората не искат да чакат Була да се наумува... Та записвания ,та карти дето не стават на всички ТВта (аз писах по рано ,че не са удобни за работа) А и цената е повече от супер без СПОРТНИТЕ =8.5 евро ЗА 200 канала (100 в HD) :D И така де Зайци, зайченца ........ Ама да не забравяме че Заяка с Пламен направиха Булсат, и повече от 15 години си беше най масовия оператор , и Делтите и Захаринките си ги създадоха ТЕ!!!!!!!! А сега НОВИТЕ Неосат приемници са си негови DL 510 и DL511 от Делтаком 8) Да не продължавам още ,че ще кажат че мразя Була , НЕ ИМАМ хубави ТВта и искам да е добро качеството ! А Неосат ми дава това което искам !!!


26 Юли 2023 16:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 02:23
Мнения: 36
Местоположение: В.Търново,Г.Оряховица,Лясковец
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
Не знам Ван дали си вярва......... НО Неосат си покрива задълженията към американските банки . Аз гледам почти 3 години Нео и 100те HD канала са си там +ОЩЕ 100 в SD !!! :D :D :D Имам няколко ZHD-210 и си бачкат нямам проблем. А аз ЛИЧНО ,съм сложил над нови 50 Неосата в Малта (та не знам какво не е мръднал) от 10-12 Май насам. Хората не искат да чакат Була да се наумува... Та записвания ,та карти дето не стават на всички ТВта (аз писах по рано ,че не са удобни за работа) А и цената е повече от супер без СПОРТНИТЕ =8.5 евро ЗА 200 канала (100 в HD) :D И така де Зайци, зайченца ........ Ама да не забравяме че Заяка с Пламен направиха Булсат, и повече от 15 години си беше най масовия оператор , и Делтите и Захаринките си ги създадоха ТЕ!!!!!!!! А сега НОВИТЕ Неосат приемници са си негови DL 510 и DL511 от Делтаком 8) Да не продължавам още ,че ще кажат че мразя Була , НЕ ИМАМ хубави ТВта и искам да е добро качеството ! А Неосат ми дава това което искам !!!


Е, тогава какво правиш още тук? Не искам да сам груб, ама от доста време ти гледам коментарите тук и те са на 90% реклама на Неосат. Това е форума на Булсат ако не се лъжа не на Неосат.


26 Юли 2023 19:29
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Никой тук не го интересува и вълнува неосат с неговите абонати, които са един автобус. Още по-малко ни интересува, че има 100 хд канала. Ако иска и 200 да има оставаме на Булсатком.


26 Юли 2023 23:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
HD-1 написа:
оставаме на Булсатком.

За съжаление това не е толкова лесно. Аз съм клиент на Була от времето когато нямаше техници даже. Купувах си всичко. Антена, приемник и т.н. и сам си ги монтирах. Даже фирмени антени нямаше още. Но...Излекуван приемник даде,, no cert ,, отново. Няма приемници, от 6 телевизора ( 2 къщи) само един е с възможност за карта. Слушаш си музика на фирмените телефони.Няма техници, или за да дойдат трябва да чакаш, защото намалиха броя на ремонтните групи. Така че... предавам се, вече. Носталгия и лоялност остават на заден план когато гледаш само канал 1.Първо едната къща ще прехвърля на друг оператор и ако всичко е нормално, и другата. За финал. Недалновидност, лош мениджмънт и откровенно глупави решения на управата водят до това положение. Но, в края на краищата никой не е женен за Була. Лека вечер на всички.


27 Юли 2023 00:21
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 78 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 117 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®