Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:14



Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Проблем с настройките на Фюжън приемника 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Филмът с алтернативата сме го гледали доста пъти, като в 3 от тях краят беше злощастен (ITV Partner, Total TV и Satellite BG). И сега няма да е по-различно. Достатъчно е човек да има елементарни познания по математика, за да му стане ясно че този нов проект не почива на никаква икономическа логика - разбирай разходите за обещаното ще са огромни, а приходите крайно неясни. Да не говорим че и сега борчовете им са за милиони евро, така че по-добре не се вържи на тия глупости...


21 Май 2020 14:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Изображение

В общи линии когато устройството не е сетифицирано нещата стоят по друг начин и каналите може въобще да не се отварят ...
И това го има. Надеждата е, че все пак е Награ. Но пък от друга страна Награ 3 е 3 пъти по-сложна кодировка от напр. Ирдето 2 и Награ 2. Така че със сигурност ще има и пирати, които няма да отварят тройката, дори и през САМ.

Rambo написа:
Достатъчно е човек да има елементарни познания по математика, за да му стане ясно че този нов проект не почива на никаква икономическа логика - разбирай разходите за обещаното ще са огромни, а приходите крайно неясни. Да не говорим че и сега борчовете им са за милиони евро ...
Абсолютно вярно. Единствено, че за честотите ще вади от единия джоб и ще слага в другия. Но то не е само тенекето. Докато се качи сигналът и слезе има още куп разходи.


21 Май 2020 20:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2010 23:45
Мнения: 27
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Друг бъг при тях е, че и при изключена CEC функция при изключване на фюжъна се праща сигнал и се изключват и други устройства!
Бъг до бъг - бск

Мдаааа не съм споделял, но го докарах до там,че вечер преди лягане намалям звука на приемника ЗАЩОТО вече не ми включва тв , а саундбара.. .но пак са си за пцуане от була

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk


23 Май 2020 00:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Явно вадиш звук преди ТВ :?


23 Май 2020 09:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2010 23:45
Мнения: 27
Отговори с цитат
Абе ша вада щепсела вече май...

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk


25 Май 2020 00:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Благодарение на тази тема утре купувам един букет "цветя" и ги поднасям на една руса служителка в офис - "некъде по Люлин-София".
Жива и здрава да е, защото(тя не знае) ме тури на ясно, че не мога да имам iptv приемник понеже съм нямал оптичен интернет.
Заиграх се по този приемник просто от интерес преди половин година и още първия път като питах така ми казаха - оптичен нет.
После пак питах и една и то от същия офис ми каза, че няма проблем. Казах и тогава, че искам да спря един доп. приемник, който не ми е активен от почти година и о чудеса божии - поиска ми 50 кинта за спирането само на доп. приемника. И на тая И казах да върви на ....... "та си".
Наскоро "изгоних" синковеца ми от моя телевизор и му купих за него нов. Мислих каква тв да му измисля и се чудех дали андриод бокс или оня стик и накрая пак помислих за фюжъна. И отивам си аз в офиса и пак си пея - искам да спра един доп. приемник и да взема фюжън. Таз мома гледа и вика - няма да стане не сте на оптика. Рекох на моя отговорност и да се обажда на шефове, техници и тях подобни. Звъни тя насам-натам и пак ме отряза. Тогава И наговорих едни , че тва е най сбръканата фирма - да искаш да плащаш и тя да не ти иска парите.
В последствие не ми беше трудно - без и една стинка да дам. Извадих един стар приемник enigma2 "от мазето"и си направих домашно iptv и така "всичко е точно", защото снощи......."........"

П.С. Кавичките в поста са за обучение :lol:


27 Май 2020 22:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Това с оптиката чупи тъпомера... Даже и за техен нет искат такава. В София на ЛАН вече 2 години никакви проблеми. Ама оптика трябвало :D :D :D


28 Май 2020 11:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Не бойте се, каките на всекъде са еднакви :lol: Една у вивата ме убеждаваше че при ADSL-а ако си махна дом. тлф почти ще ми спре нета! Аз и викам че съм измислил кабелите когато не е била родена, тя пак си настоява. Е махнах тлф то и нета леко си дигна скороста даже! Та"каките" са си еднакви и технически обикновено неграмотни но пък знаете и как ги карат да прецакват пациентите така че не им се връзвайте :lol:


28 Май 2020 12:52
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®