Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 10:06



Отговори на тема  [ 201 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Следваща
Булсат с СА модул 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Качеството на картината на фюжъна няма нищо общо с модула.
Евроспорт 2 например с модула ще си е здраво замазан, докато с фюженчето се вижда що годе добре.


08 Юли 2020 13:52
Профил WWW

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Качеството на картината на фюжъна няма нищо общо с модула.
Евроспорт 2 например с модула ще си е здраво замазан, докато с фюженчето се вижда що годе добре.

Да. Така е! Дори и канала да е SD качеството си е отлично...


08 Юли 2020 14:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Качеството на картината на фюжъна няма нищо общо с модула.
Евроспорт 2 например с модула ще си е здраво замазан, докато с фюженчето се вижда що годе добре.


Така и иначе ще имам и двата варианта, CA модула и допълнителния фюжън приемник, кеф ти с единия, кеф ти с другия според канала който ще гледам.

П.С. преди малко ми се обадиха от була, че заявката за КА модула и за новия 4К фюжън е приета и да очаквам обаждане от техниците.


08 Юли 2020 14:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ето това вече е чудесна новина :D


08 Юли 2020 14:25
Профил WWW

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
borisov910 написа:
Да. Така е! Дори и канала да е SD качеството си е отлично...

По-добре е от сателита, но чак пък да е отлично... Може би ако го гледам от 10 метра.
То HD е мацаница при булсата с тези орязани резолюция и битрейт.
YouTube даже е с по-добро качество от HD на булсат.


08 Юли 2020 16:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Качеството на youtube е неоспоримо.
Разлика с модула в качеството на каналите няма да има сравнено с приемни, освен ако някой кабел или самият приемник не е наред.
Модулът само разкодира сигнала - нищо повече!


08 Юли 2020 17:06
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Ето това вече е чудесна новина :D


Току що дойде техника и ми сложи новия 4К Фюжън, каналите на 4К са супер, бързо се превключват каналите и са с по-добро качество, дотук добре.

Чакайки с нетърпение най-вече монтажа на модула, опа, още не са били дошли CA модулите, разочаровах се малко, защото очаквах основно CA модула да сложат а не толкова 4К Фюжъна но пак е нещо де, дано все пак да дойдат скоро CA модулите.


09 Юли 2020 12:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Окт 2007 14:44
Мнения: 23
Местоположение: Германия
Отговори с цитат
Аз също дадох заявка за модул ...и на мен ми казаха че все още нямат налични.....
Казаха минимум 2 седмици!


09 Юли 2020 20:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
stivanvt написа:
Аз също дадох заявка за модул ...и на мен ми казаха че все още нямат налични.....
Казаха минимум 2 седмици!



Хубавото е че заявката ми за CA модул е вече приета официално, направих справка, колкото за срока, казаха ми щом получат веднага ще се свържат техниците с мен, не се ангажираха със срокове. Ще чакаме и видим


10 Юли 2020 10:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Окт 2007 14:44
Мнения: 23
Местоположение: Германия
Отговори с цитат
Днес разговарях с техник и той ми каза че чакат модулите да пристигнат от Китай ....както и новите HD приемници....но кога ще се случи никой не знае...дни или седмици....все пак ги чакат от март месец!


10 Юли 2020 22:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
stivanvt написа:
Днес разговарях с техник и той ми каза че чакат модулите да пристигнат от Китай ....както и новите HD приемници....но кога ще се случи никой не знае...дни или седмици....все пак ги чакат от март месец!


Някой колега беше споменал тук че ще ги пускат към края на юли месец, след като 5 години чаках и голяма борба да имам оптика до нас, все ще стане и с CA модулите, само да не е пак 5 години чакане, все пак важното е че стават нещата макар и бавно :D


11 Юли 2020 09:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Мотото на фирмата не беше ли "очаквайте скоро"?
:mrgreen:


11 Юли 2020 12:49
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Ка модулите явно са дошли, сега тази събота която мина, на наш роднина живеещ в Дружба са идвали техници с Ка модула, но за съжаление неговия тв Сони Бравия се оказва стар модел и не е имал съответните технически данни, но това което искам да кажа че се надявам тия дни да ми звъннат и най-после да ми монтират Ка Модула, ще пиша при резултат.


03 Авг 2020 00:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Окт 2007 14:44
Мнения: 23
Местоположение: Германия
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
Ка модулите явно са дошли, сега тази събота която мина, на наш роднина живеещ в Дружба са идвали техници с Ка модула, но за съжаление неговия тв Сони Бравия се оказва стар модел и не е имал съответните технически данни, но това което искам да кажа че се надявам тия дни да ми звъннат и най-после да ми монтират Ка Модула, ще пиша при резултат.

Не искам да те разочаровам но на мен ми поставиха модул......техника беше гола вода и не можа да го настрои( аз не си бях в къщи)като се прибрах го почнах
Доста си поиграх с подреждането на каналите на телевизора(LG 4K..модел 2017)
Бях сравнително доволен защото можех да записвам предавания и да поставям на пауза ....но радостта ми трая само 2 дена...на третия когато включих тв ми изписа модула се настройва.....това може да отнеме няколко минути....и до там
свободните вървят....нищо не помага връщане на първоначалните настройки....техниците и те вдигат ръце...и така...тези модули са пълни боклуци....DreamBox -ми като му сложа модула ту го чете ту не....и изписва този САМ не се поддържа от вашия ''телевизор"


03 Авг 2020 14:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
stivanvt написа:
Павел Василев написа:
Ка модулите явно са дошли, сега тази събота която мина, на наш роднина живеещ в Дружба са идвали техници с Ка модула, но за съжаление неговия тв Сони Бравия се оказва стар модел и не е имал съответните технически данни, но това което искам да кажа че се надявам тия дни да ми звъннат и най-после да ми монтират Ка Модула, ще пиша при резултат.

Не искам да те разочаровам но на мен ми поставиха модул......техника беше гола вода и не можа да го настрои( аз не си бях в къщи)като се прибрах го почнах
Доста си поиграх с подреждането на каналите на телевизора(LG 4K..модел 2017)
Бях сравнително доволен защото можех да записвам предавания и да поставям на пауза ....но радостта ми трая само 2 дена...на третия когато включих тв ми изписа модула се настройва.....това може да отнеме няколко минути....и до там
свободните вървят....нищо не помага връщане на първоначалните настройки....техниците и те вдигат ръце...и така...тези модули са пълни боклуци....DreamBox -ми като му сложа модула ту го чете ту не....и изписва този САМ не се поддържа от вашия ''телевизор"



Лошо, не очаквах такива проблеми, благодаря за предупреждението, при всички случаи ще помоля техниците като ми сложат Ка модула и дори да тръгне, ще ги помоля да не ми пипат приемника поне за месец време като тест, ако не се съгласят ще откажа директно модула.


03 Авг 2020 15:13
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 201 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®