Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 02:57



Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Проблем iOS 13.3.1 и мобилно приложение BulsatcomTV 
Автор Съобщение

Регистриран на: 12 Сеп 2013 21:15
Мнения: 8
Отговори с цитат
Здравейте имам проблем с апликацията BulsatcomTV на iOS 13.3.1 а и не само на тази версия.
Проблема се изразява в това, че когато стартирам приложението, при опит да влезна е него, след попълването на ел.поща и парола ми дава съобщение за грешна парола и не мога да го ползвам.
Веднага ще кажете, забравил сте си паролата, НО НЕ , паролата си я ползвам с тази регистрация на още един уред с iOS 9.2. Имам 4бр регистрирани приемника(1+3), работещи и платени абонаменти. Което означава, че трябва да мога на 4 мобилни устройства да мога да инсталирам и ползвам. Проблема с това съобщение започна с новият ми телефон , който е с iOS 13 и дори след няколкото обновление на системата си остава. Пробвах и на друг телефон с iOS13.3.1, да не би проблема да е в моето устройство, НО НЕ , и на друг телефон с тази версия не работи. Направих си труда да попитам и приятели, които ползват айфони, и при тях приложението не работи.
На старият ми телефон, който не е обновен и е с iOS 9.2, всичко си работи и си влизам в приложението с тази парола, която на iOS 13.3.1 ми дава , че е грешна, следователно проблема не е в паролата.
Както много други приложения при 13 версия на iOS се наблюдава не съвместимост, за тях пуснаха обновления и приложенията вече работят коректно, но за BulsatcomTV е от преди 4 години, поне така дава в App Store, от където се инсталира.
От всичко изказано до тук, ме води на мисълта, че апликацията ви не е съвместима и след ъпдейт до най новата iSO, спира да работи. Естествено може и да е друг проблема, но определено не е само на моят телефон, но как на телефон с ниска версия на iOS работи, а на телефон с по-нова версия на iOs не работи, и то не само на моя телефон както ви казах, пробвах на различни модели айфон с тази iOs 13.3.1
Моля, ако някой също не може да си влезне в приложението, да сподели, не вярвам само при мен да е проблема, след като е пробвано и с друго модели айфон.


17 Апр 2020 16:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2008 15:41
Мнения: 79
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
Здравей,днес ми се обнови андроида до 10 версия на телефон самсунг и няма проблем с приложението на булсатком.Виждам,че си с айфон просто споделям за ъпдейтите на андроид работи.


Последна промяна mitko_vesi на 18 Апр 2020 21:41, променена общо 1 път



17 Апр 2020 16:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vamfan написа:
Както много други приложения при 13 версия на iOS се наблюдава не съвместимост, за тях пуснаха обновления и приложенията вече работят коректно, но за BulsatcomTV е от преди 4 години, поне така дава в App Store, от където се инсталира.
От всичко изказано до тук, ме води на мисълта, че апликацията ви не е съвместима и след ъпдейт до най новата iSO, спира да работи. Естествено може и да е друг проблема, но определено не е само на моят телефон, но как на телефон с ниска версия на iOS работи, а на телефон с по-нова версия на iOs не работи, и то не само на моя телефон както ви казах, пробвах на различни модели айфон с тази iOs 13.3.1
Здравей,
Булсат няма да напаснат апликацията си за ИОС 13ххх..., нито пък Апъл ще напаснат системата си за стари проложения. Политиката на ябълката още от 10.ххх версия е повече от нетолерантна. Колко приложения при преминаване на 11-а версия от 10-а спряха да работят? МНОГО .... и при това про и платени версии!


17 Апр 2020 17:52
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
На иос 13.4.1 си гледам перфектно! На стар 5 ес с иос 12.4.5 също се гледа.


17 Апр 2020 18:44
Профил

Регистриран на: 12 Сеп 2013 21:15
Мнения: 8
Отговори с цитат
А сега де, пробвах на айфон 7 и 8 с 13.3, на приятел с Х и 12.4 пак не става.


17 Апр 2020 18:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
vamfan написа:
А сега де, пробвах на айфон 7 и 8 с 13.3, на приятел с Х и 12.4 пак не става.

На 13.3.1 нямам проблем. Гаранция си бъркаш паролата или e-mail щом ти го казват :)


17 Апр 2020 19:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Обновете си иос-а, и аз съм със 7


17 Апр 2020 20:10
Профил

Регистриран на: 12 Сеп 2013 21:15
Мнения: 8
Отговори с цитат
XaMaB написа:
vamfan написа:
А сега де, пробвах на айфон 7 и 8 с 13.3, на приятел с Х и 12.4 пак не става.

На 13.3.1 нямам проблем. Гаранция си бъркаш паролата или e-mail щом ти го казват :)

Няма как да си бъркам паролата, на другия ми телефон със същият мейл и парола си влизам без ядове!


17 Апр 2020 20:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
На таблет върви - 13.4(17Е255)


17 Апр 2020 21:22
Профил WWW

Регистриран на: 12 Сеп 2013 21:15
Мнения: 8
Отговори с цитат
ще сложа нова парола тогава за проба, мерси. а всички включили се


17 Апр 2020 21:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
На моя iPhone с iOS 13.4.1 в момента нямам проблем с онлайн телевизията, виж програмата в мобилно приложени за iOS е пълен т@шак, така е от години, влезеш ли няма връщане обратно, а и програмата няма зареждане, изходът е само след рестарт на приложението. На времето имах подобен проблем като твоя, след едно от обновяванията на приложението спрях да мога да се логвам, оказа се броя на символите в паролата, намалих ги до 12 символа и от тогава до сега е ОК. Между другото, ако се логваш за проби през браузери на компютри, винаги излизай с изход, иначе помни сесиите по няколко часа и така докато се усетиш надхвърляш броя на позволените устройства, аз така и никога не видях официална информация за броя на позволените мобилни устройства през които можеш да гледаш с това приложение, няколко пъти търсих в общите им условия, не намерих нищо по въпроса и накрая се отказах, така че това 4 мобилни за (1 основен + 3 допълнителни) приемника може и да е вярно, а може и вече да е минало в графа "градски легенди", особено сега при извънредното положение...


18 Апр 2020 01:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
От 2 дни има нова апликация за ИОС, старата трябва да се изтрие преди инсталсцията на новата! Може би картината е по добра от старото приложение. Работи с вашия акаунт към Булсатком. Все още не съм го разглеждал/тествал подробно. Предполагам и за андроид е обновено, но ще прегледам на жената телефона тия дни.


12 Юли 2020 10:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
В приложението за андроид ясно пише-на толкова устройства на колкото приемници плащаш допълнително от основния/сиреч три при един основен и три доп прм/ Поне на толкова се разчита. Ако работят четири е бонус :D


12 Юли 2020 11:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
pepy1 написа:
От 2 дни има нова апликация за ИОС, старата трябва да се изтрие преди инсталсцията на новата! Може би картината е по добра от старото приложение. Работи с вашия акаунт към Булсатком. Все още не съм го разглеждал/тествал подробно. Предполагам и за андроид е обновено, но ще прегледам на жената телефона тия дни.
За картината нищо не мога да кажа, защото не гледам тв от приложението! С новата версия обаче има ЕПГ.

Изображение


12 Юли 2020 13:32
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Вчера пуснаха ъпдейт на ъпдейта :lol:
Версия 1.8.1
Изображение
На пръв поглед никаква разлика с в_я 1.8.0

Версиите до сега...
Изображение


15 Юли 2020 18:34
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®