Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 01:48



Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Защо Auto Motor & Sport го няма на сателита и приложението? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 10 Окт 2015 18:42
Мнения: 9
Отговори с цитат
Здравейте,
Живея в чужбина и много гледам AMS. За съжаление го няма на сателита, при положение, чу сума ти канали ги има по два пъти (HD, SD), съвсем ненужно. Не може ли да се пусне AMS на някой от тях? До сега, все пак имах възможност да гледам AMS на таблет с мобилната апликация. А от няколко дена и там изчезна. На негово място се появи някакъв тъп канал - Моторспорт, който далеч не може да се сравни с AMS. Как може така, и чии интереси налагат такива промени. Защо?


26 Окт 2019 19:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2012 18:29
Мнения: 110
Отговори с цитат
mdelkinov написа:
Здравейте,
Живея в чужбина и много гледам AMS. За съжаление го няма на сателита, при положение, чу сума ти канали ги има по два пъти (HD, SD), съвсем ненужно. Не може ли да се пусне AMS на някой от тях? До сега, все пак имах възможност да гледам AMS на таблет с мобилната апликация. А от няколко дена и там изчезна. На негово място се появи някакъв тъп канал - Моторспорт, който далеч не може да се сравни с AMS. Как може така, и чии интереси налагат такива промени. Защо?

За съжаление и твоята тема ,ще отиде в коша без да има отговор.


26 Окт 2019 21:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ами кой да отговори на такъв въпрос. Тук въпросите се задават от едни съфорумци и отговорите се дават от други съфорумци, запознати с проблема. Канали като този, днес са тук, утре ги няма. Малко са хората в БГ, които знаят за евентуални финансови и технически проблеми с даден канал. А за тези хора тази информация е фирмена тайна и никой няма да влезе тук и да разгласява подобни неща. В този смисъл темата става ненужна.


26 Окт 2019 22:06
Профил

Регистриран на: 17 Дек 2014 17:23
Мнения: 17
Отговори с цитат
Точно в момента отворих мобилната апликация и канала е там. Пуснах и фюжъна-там е. За сателита няма да коментирам.


26 Окт 2019 22:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
...още повече, че канала го има на приложението - 214 позиция :roll:


26 Окт 2019 22:19
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
На какъв пакет си?


26 Окт 2019 23:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
AMS е в Fusion пакет


27 Окт 2019 00:09
Профил

Регистриран на: 10 Окт 2015 18:42
Мнения: 9
Отговори с цитат
Пакета ми е Премиум + Диема. В премиум пакета влиза AMS. Излиза, че плащам за нещо а не го получавам. Сега от какъв зор трябва да ползвам и апликация? Хайде добре приех го и това. Ама тя и апликацията не е стока. Нито програмата показва, нито каналите за които плащам там се виждат. Ако тук в Швеция някой ми продаде нещо, пък се окаже, че го няма, ами нали най-малкото веднага ще ми върне парите. Сега чета разни съвети на Андроид TV box да се минавало и там пак да тегля друга апликация. Да ама аз с Андроида отдавна приключих. Предпочитам продуктите на Apple. Какъв им е проблема да направят апликацията за IOS да работи? Много ги уважавах на времето Булсаткома, че бяха първи, ама сега сериозно изостават. (Между другото странно как запитването ми отиде в друга рубрика. Бях го пуснал в “Канали”. Едвам си го намерих).


27 Окт 2019 00:27
Профил

Регистриран на: 10 Окт 2015 18:42
Мнения: 9
Отговори с цитат
XaMaB написа:
AMS е в Fusion пакет


Хм, не е. Поне според уеб сайта на Булсатком е в Премиум пакета


27 Окт 2019 00:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
Най-вероятно има някакво ограничение от твоя доставчик на нета!А като не ти изнася-напалваш към друг бг оператор....великани почитатели на ябълката има навсякъде!Buona notte от мен!
P.s.Мизерията не мори,а мъчи!

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk


27 Окт 2019 00:44
Профил

Регистриран на: 29 Май 2019 15:33
Мнения: 102
Отговори с цитат
zdravkos написа:
...още повече, че канала го има на приложението - 214 позиция :roll:

И при мен го няма,а го имаше...странно (в България съм си :P )


27 Окт 2019 08:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2008 15:41
Мнения: 79
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
И при мен го няма на пакет ПРЕМИУМ + ДИЕМА + МАКСПОРТ съм. В България съм.


27 Окт 2019 09:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2010 23:45
Мнения: 27
Отговори с цитат
mdelkinov написа:
Пакета ми е Премиум + Диема. В премиум пакета влиза AMS. Излиза, че плащам за нещо а не го получавам. Сега от какъв зор трябва да ползвам и апликация? Хайде добре приех го и това. Ама тя и апликацията не е стока. Нито програмата показва, нито каналите за които плащам там се виждат. Ако тук в Швеция някой ми продаде нещо, пък се окаже, че го няма, ами нали най-малкото веднага ще ми върне парите. Сега чета разни съвети на Андроид TV box да се минавало и там пак да тегля друга апликация. Да ама аз с Андроида отдавна приключих. Предпочитам продуктите на Apple. Какъв им е проблема да направят апликацията за IOS да работи? Много ги уважавах на времето Булсаткома, че бяха първи, ама сега сериозно изостават. (Между другото странно как запитването ми отиде в друга рубрика. Бях го пуснал в “Канали”. Едвам си го намерих).

Както там където си, така и в бг като ти продадат нещо за у вас,а то не работи в съседа ти ,няма ти върнат парите ми щи покажат средния. Като сте такива тарикати си пуснете шведска телевизия,там канала сигурно го има ;)

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk


27 Окт 2019 10:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Вече се отговори на въпроса многократно. Каналът го има на приложението за IOS, има го и на Android платформа!
mdelkinov написа:
Нито програмата показва, нито каналите за които плащам там се виждат.

Проблемът ти е локален, в други страни AMS HD си работи!
mdelkinov написа:
Ако тук в Швеция някой ми продаде нещо, пък се окаже, че го няма, ами нали най-малкото веднага ще ми върне парите.
И тук е така, но се съмнявам ти да си купил нещо(продукт) на Булсат в Швеция!!! Ако да, то веднага ще трябва да ти се върнат най-малко парите.

:!:
П.С.
Преди темата да се спусне по нанадолнището бих искал да попитам автора на темата защо не е преминал при по-развитата и напреднала конкуренция? Или само изостаналият Булсат ти предлага сат покритие в пампата(от гледна точка на Бг операторите) където си? :wink:


27 Окт 2019 10:38
Профил WWW

Регистриран на: 29 Май 2019 15:33
Мнения: 102
Отговори с цитат
При мен го няма и на самата платформа Online Tv в сайта..


27 Окт 2019 11:20
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 45 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®