Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 12:41



Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Видове фюжън приемници? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 19 Фев 2020 23:06
Мнения: 2
Отговори с цитат
И според мен проблемът е в устройството. Аз го имам от около 2 месеца, преди това бях с чинията отново на Булсатком. Не съм имала такива проблеми 2 години, а сега се случва поне веднъж седмично. Като вадя кабела никога не се случва да си заваря просто ТВ включен, т.е. не е от ТВ, а от Фюджън-а.


20 Фев 2020 11:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Едва ли някой във фирмата ще мисли сега за това ... :( Някой началник трябва да разпореди работа по случая, а те началниците сега ги вее друг вятър. Сега само е важно да има картина ... :(


20 Фев 2020 20:07
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2011 16:14
Мнения: 16
Отговори с цитат
Срамота в 21-ви век един скапан тв бокс да не могат да оправят, а спътници ще изстрелват.
Единствения + на този оператор беше конкурентната цена, но напоследък и нея я вдигнаха и скоро няма да има причина да се стои ня тях.
Аз лично не виждам защо да стоя въпреки, че съм от години клиент -
1. Качеството на така наречените ХД канали е отвратитлено спряко който и да е друг оператор
2. ИПТВ устройството е скапано - забива, включва се само, ХДМИ ЦЕЦ не работи, бавно е, плейването на записано предване е лагаво
3. Няма почти никакви записани канали - сигурно са 10% от всички
4. Добавят се някакви малоумни руски и патагонски канали за пълнеж, а смислените канали са преместени в нов план ПРЕМИУМ ПЛЮС за да се вдига цената. Скоро чакаме ПРЕМИУМ ++, ПРЕМИУМ +++
5. Интернешънъл интернета е с лошо качестви и голям лаг - явно слагат тхротлинг, защото една елементарна онлайн игра не мога да изиграя - дори не е риъл тайм а е търн бейсд. Същата игра през мобилния ми интернет ХВЪРЧИ

Цената стана твърде висока за тези компромиси - започват да ми омръзват и ще се разделяме ако не се вземат в ръце.


07 Авг 2020 22:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
mcd написа:
Срамота в 21-ви век един скапан тв бокс да не могат да оправят, а спътници ще изстрелват.
Единствения + на този оператор беше конкурентната цена, но напоследък и нея я вдигнаха и скоро няма да има причина да се стои ня тях.
Аз лично не виждам защо да стоя въпреки, че съм от години клиент -
1. Качеството на така наречените ХД канали е отвратитлено спряко който и да е друг оператор
2. ИПТВ устройството е скапано - забива, включва се само, ХДМИ ЦЕЦ не работи, бавно е, плейването на записано предване е лагаво
3. Няма почти никакви записани канали - сигурно са 10% от всички
4. Добавят се някакви малоумни руски и патагонски канали за пълнеж, а смислените канали са преместени в нов план ПРЕМИУМ ПЛЮС за да се вдига цената. Скоро чакаме ПРЕМИУМ ++, ПРЕМИУМ +++
5. Интернешънъл интернета е с лошо качестви и голям лаг - явно слагат тхротлинг, защото една елементарна онлайн игра не мога да изиграя - дори не е риъл тайм а е търн бейсд. Същата игра през мобилния ми интернет ХВЪРЧИ

Цената стана твърде висока за тези компромиси - започват да ми омръзват и ще се разделяме ако не се вземат в ръце.

Това за кой вид фюжън приемник е? Изображение

Или просто реши тук да си излееш мъката?


08 Авг 2020 02:30
Профил WWW

Регистриран на: 26 Фев 2011 16:14
Мнения: 16
Отговори с цитат
Цитат:
Срамота в 21-ви век един скапан тв бокс да не могат да оправят, а спътници ще изстрелват.

Това е за всички видове фюжън.

Форумите са за да се изразява мнение - не да се правят млаоумни збележки....писнало ми е от кухи лейки като теб...заради такива като теб тая държава е на това положение. Иди в чужд форум да се държиш като идиот да видим колко време ще те траят.

П.С. Явно си някое безхаберно админче от булсат.


09 Авг 2020 19:12
Профил

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
Колега, прав си за тези неща.
Затова да те запитам риторично.
Ако не ти харесва сиренето на една мандра какво правиш?
И на мен ми писна, и смених мандрата. И съм доволен от продукта на другата.
Тук и да се оплакваш, най-много арменския поп да те чуе.


09 Авг 2020 20:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
mcd написа:
Цитат:
Срамота в 21-ви век един скапан тв бокс да не могат да оправят, а спътници ще изстрелват.

Това е за всички видове фюжън.

Форумите са за да се изразява мнение - не да се правят млаоумни збележки....писнало ми е от кухи лейки като теб...заради такива като теб тая държава е на това положение. Иди в чужд форум да се държиш като идиот да видим колко време ще те траят.

П.С. Явно си някое безхаберно админче от булсат.
Разбира се че са за това форумите!

Единствената куха лейка си ти приятел :lol: даже и се самоцитираш за по-достоверно! Не го казвам с цел да те обидя, а констатирам само според написаното теб!
След като не можеш да направиш разлика между въпрос и забележка е ясно защо бустана е на това дередже...

И сега един въпрос, не забележка - какво още чакаш, а не си биеш камшика?


09 Авг 2020 23:25
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
А бре вие да не сте зеленчукопроизводители, че толкова разбирате от лейки :D
1:1, стига толкова. Край на мача :!:


09 Авг 2020 23:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Оооо Ванди, добър вечер :D

за кой мач намекваш?


09 Авг 2020 23:47
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®