Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 15:05



Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Fusion често замръзване на картината 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
От няколко дни и при родителите ми в Павликени картината е започнала да замръзва къде по-често, къде не, като понякога не се оправя от само себе си, а чрез смяна на канала или изключване на приемника. Днес се обаждах на A1, откъдето една учтива девойка ми заяви, че не вижда проблем от тяхна страна, нямало загуба на пакети, пингът бил ок, естествено след подсказка от мен къде да гледа, та да съм се обърнел към Булсат видиш ли. Единственото, което направи, бе да преконфигурира ли не знам и аз рутера от разстояние, но проблемът си остава макар и засега да се проявява по-рядко. Вече рестартирах рутера, powerline устройствата, приемника, гледах скоростта на speedtest, ок си беше, пингвах към api.iptv.bulsat.com, уж нямаше загуби, дайте идея какво друго да направя. След малко и Була ще преслушам, дано поне те ме препратят към техническия отдел, че тая от съпорта на A1 беше супер невежа...


27 Юни 2021 12:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
След излизането и на би бокса, ми се затвърди мнението, че по добро от старите сат приемници няма за гледане на ТВ! Става все по-зле. Никога не съм си мислел да го кажа, ама дойде и това време. Сега чакам новите би бокси, да видим промяната каква е, все някой ще сподели. Или може би всички ще ги върнат защото ще се плаща, то за безплатното кандидати много, ама за платеното ще ги броим :D


27 Юни 2021 18:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
Rambo написа:
От няколко дни и при родителите ми в Павликени картината е започнала да замръзва къде по-често, къде не, като понякога не се оправя от само себе си, а чрез смяна на канала или изключване на приемника. Днес се обаждах на A1, откъдето една учтива девойка ми заяви, че не вижда проблем от тяхна страна, нямало загуба на пакети, пингът бил ок, естествено след подсказка от мен къде да гледа, та да съм се обърнел към Булсат видиш ли. Единственото, което направи, бе да преконфигурира ли не знам и аз рутера от разстояние, но проблемът си остава макар и засега да се проявява по-рядко. Вече рестартирах рутера, powerline устройствата, приемника, гледах скоростта на speedtest, ок си беше, пингвах към api.iptv.bulsat.com, уж нямаше загуби, дайте идея какво друго да направя. След малко и Була ще преслушам, дано поне те ме препратят към техническия отдел, че тая от съпорта на A1 беше супер невежа...

Виж може и powerline-a да ти прави проблем ако е през него Fusion-a. Аз също имах подобен проблем, през един контакт от машинката ми, която е рутер до fusion-a вдигаше много странен jitter до 300-400ms и после си се оправяше. Смених единия powerline в друг контакт и заспа (поне от няколко месеца.)


27 Юни 2021 22:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Да, през powerline е връзката, като прибягнах до него, за да не дупча стената. За 2 години не е имало никакви проблеми. Иначе вчера звъннах и на Була, като ги помолих ако не друго, то поне от разстояние да резетнат Фюжъна, което и направиха, та сега чакам фийдбек от нашите дали проблемът се е решил.


28 Юни 2021 09:15
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®