Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 21:29



Отговори на тема  [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Активиране на отдавна не работил приемник ! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
От сега се подготви да платиш повече от въпросните 9 лв. Всичко друго би ти спестило разликата, но липсата изобщо на приемника/приемниците определено не се толерира в офисите. Още повече, че за всеки върнат приемник (или поне за HD) служителите взимат по 10 лв. регламентиран бонус към заплатата. Успех!


17 Сеп 2020 17:10
Профил

Регистриран на: 13 Май 2009 17:35
Мнения: 51
Отговори с цитат
Намам никакъв спомен да съм ползвал някога приемник на БСК.
От самото начало купих дрийм бокс и само него съм ползвал винаги.
Нямам против да си платя по 10 лева за липсващите приемници, проблема обаче е че никой няма централно поглед върху нещата - нито по телефона, нито в офисите.
С една дума - хаос!


17 Сеп 2020 17:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Тогава няма да ти се търсят приемници. Иначе по-информирани са по офисите, каките от кол центъра са по-скоро за стандартни/актуални питания, а не за частни/отлежали случаи като твоя.


17 Сеп 2020 17:37
Профил

Регистриран на: 13 Май 2009 17:35
Мнения: 51
Отговори с цитат
За съжаление от понеделник съм в чужбина, трябва да се работи все пак :)

Но при следващо прибиране, ще взема картата с мен и ще отида в офиса на БСК в София с надеждата там да могат да ми подменят ирдето картата с такава, която може да се ползва днес.
Нямаше да е лошо да мога да се обадя в офис по телефона и да говоря с експерт.
С тази надежда набрах локалния софийски номер на офиса на БСК, но и там ми отговори "кака" от онлайн съпорта.


17 Сеп 2020 18:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
От скоро има нов мейл за съпорт => customerservice@bulsat.com :) Ако искаш пробвай се там, като се опитай да бъдеш максимално изчерпателен, пък знаеш ли, може и да ти се усмихне късметът ;)


17 Сеп 2020 18:33
Профил

Регистриран на: 13 Май 2009 17:35
Мнения: 51
Отговори с цитат
Блаодаря ти, ще се пробвам и там.
За съжаление чата не работи - направих опит днес, но за съжаление никаква реакция


17 Сеп 2020 18:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Там пак са каките, а и твоето питане не е за чат, където се предполага че трябва да получиш бърз отговор. Вероятно имат и таргет, ако изобщо са натоварени толкова по този канал.


17 Сеп 2020 19:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Слушай ме сега - ако попаднеш на скоропостъпила служителка, ще имаш проблеми. Трябва да я помолиш да се обади на някой по-запознат. Картата която имаш е равносилна на приемник. Т.е. чрез нея ти имаш акаунт за основен приемник. Вариантите с Фюжъна са два : първият - да смениш картата за Фюжън. Тя обаче не е в БГ. При тази ситуация, ако каката е далновидна и запозната, че картата е равна на тунер, би трябвало да действа като с тунер. Т.е., ако тунерът е в чужбина и е повреден или стар/като картата/,ти можеш да го замениш без той да е в БГ, срещу 20 лв. Като го върнеш след време, тези 20 лв ще се отчислят от таксите тѝ. Това на никой телефон няма да ти го кажат. А в офиса момичето трябва да се обади чак на шефа си. Ако пък и той е нов, не знам ... :D просто ще те пропасуват.
Вторият вариант е да вземеш Фюжъна като допълнителен. Щом си платил, значи системата прима пари за тази карта, въпреки че с нея не може да се гледа. Просто чрез нея ти се води акаунта и се счита че имаш основен. Ако ти закачат Фюжъна като допълнителен, ще плащаш всеки месец едни 3 лв напразно, защото дефакто ще ползваш само един приемник.

Като върнеш след време картата, ще минат Фюжъна за основен, а картата ще бракуват и отчислят от твоя акаунт.
Как си го представяш, че това някой ще ти го разкаже по телефона :D

Изпрати ми на лични ЕГН-то си да проверя какво ти се води и да потвърдя или отрека това което ти казах сега ! Ще опитам да ти помогна, въпреки краткото време, затова ми прати и телефона си.


17 Сеп 2020 22:46
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 113 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®