Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24 Окт 2020 00:22

Отговори на тема  [ 1401 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 90, 91, 92, 93, 94
ФЮЖЪНЧЕТО 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
h7d8 написа:
От десетина дни картината стана по тъмна,не са пипани настройки на ТВ и приемника,някой има ли идея каква е причината?

Аз нямам такъв проблем. Проверете все пак настройките на телевизора. Може и HDMI кабела да е повреден.

12 Сеп 2020 20:09
Профил

Отговори с цитат
vanderel написа:
:idea: Сега ще Ви запозная с най-големите екстри на Фюжънчето - гледане на пропуснати от Вас програми, до две денонощия назад и запис на пропусната или бъдеща програма :D
Не е трудно, но менюто е скрито. Затова се надявам, че обяснението ще е полезно.

Влизате с дистанционното в МЕНЮ - ПРОГРАМА - избирате програма с ЖЪЛТА ТОЧКА :!: и давате ОК. В средно сивото каре върви програмата, която е в момента. На дясно от нея са бъдещите програми. На ляво - миналите !!! Ако отидете на ляво /в миналите/ и дадете ОК на избрано от вас предаване, ще ви излязат два надписа - "ГЛЕДАЙ" !!! Ако дадете ОК , ще ви се отвори тази програма. Можете да връщате програмите до 00,00 часа не на предния, а на ПО-ПРЕДНИЯ ДЕН :D Ако отидете на дясно в бъдещите програми и дадете ОК на "запис", ще може да запишете това бъдещо предаване !!!
Ако отидете втори път на същата програма, ще ви излезе надпис "ИЗТРИЙ". С натискане на ОК, ще ви се отворят две възможности - "ДА" и "НЕ" - да отмените или да потвърдите командата за запис !!!
Можете да изтриете командата за запис и ако влезете в "МОИТЕ ЗАПИСИ" и записът още не е направен. Ако вече е направен, ще имате две опции - "гледай", за да го изгледате и "изтрий" за да го изтриете !!!

Приятно гледане :!:

Diema Family няма жълта точка и не мога да записвам - дали има някакъв трик или дали мога да се обадя на Булсат за да сложат жълта точка и на този канал за да може да се записва?

03 Окт 2020 16:51
Профил

Отговори с цитат
Може да се обадиш,да!

04 Окт 2020 04:32
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Колеги, искам да сменя един ZHD-210 за Фюжън. Мацката в офиса каза, че ще е безплатна смяната, но в офисите имат само втора употреба. Ако звънна на кол центъра да заявя монтаж и посещение на техници, можело да се уредя с нов Фюжън, само че без Wi-Fi (което не ми е проблем).
Наясно ли сте дали техниците разполагат с чисто нови бройки? ЗА София иде реч.
Между другото днес в офиса на БСК видяха десетина чисто нови чинии плюс някакъв нов HD приемник за тях. По-малък е на размери от Фюжъна.

20 Окт 2020 15:10
Профил
Аватар

Отговори с цитат
И втора употреба да е, ако е 35 или 37-ца - вземай. 38 моделът не е съвсем наред софтуерно, но пък поддържа 4K, така че сам си прецени кое е по-важно за теб. Нови Фюжъни за София едва ли. Приемникът, който си видял, към момента е адски дървен и не се препоръчва за хора с по-слаби нерви.

20 Окт 2020 16:48
Профил

Отговори с цитат
На мен преди няколко месеца в офиса в Перник ми дадоха чисто нов Фюжън 38-ца. Или поне така изглеждаше...
9 лв за СД приемник при смяната, а за ХД приемниците е безплатно.
На мен както на други колеги от тук, ми направи впечатление че на Love Nature 4K фюжънчето се рестартира...
Освен това още не мога да гледам филми на видеотеката... Отварям я, виждам каталога и като натисна ОК, започва по средта да се върти любимото ни кръгче..
EDIT: отворих видеотеката и избрах хилм от екшън, от другите не можах, защото не отваряш целия каталог. Излезе ще нещо като плеър, и до там... след това черен екран и въртящо се КРЪГЧЕ

20 Окт 2020 18:11
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1401 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 90, 91, 92, 93, 94