Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 16:48



Отговори на тема  [ 1534 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 103  Следваща
ФЮЖЪНЧЕТО 
Автор Съобщение

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
h7d8 написа:
От десетина дни картината стана по тъмна,не са пипани настройки на ТВ и приемника,някой има ли идея каква е причината?

Аз нямам такъв проблем. Проверете все пак настройките на телевизора. Може и HDMI кабела да е повреден.


12 Сеп 2020 21:09
Профил

Регистриран на: 13 Май 2009 17:35
Мнения: 51
Отговори с цитат
vanderel написа:
:idea: Сега ще Ви запозная с най-големите екстри на Фюжънчето - гледане на пропуснати от Вас програми, до две денонощия назад и запис на пропусната или бъдеща програма :D
Не е трудно, но менюто е скрито. Затова се надявам, че обяснението ще е полезно.

Влизате с дистанционното в МЕНЮ - ПРОГРАМА - избирате програма с ЖЪЛТА ТОЧКА :!: и давате ОК. В средно сивото каре върви програмата, която е в момента. На дясно от нея са бъдещите програми. На ляво - миналите !!! Ако отидете на ляво /в миналите/ и дадете ОК на избрано от вас предаване, ще ви излязат два надписа - "ГЛЕДАЙ" !!! Ако дадете ОК , ще ви се отвори тази програма. Можете да връщате програмите до 00,00 часа не на предния, а на ПО-ПРЕДНИЯ ДЕН :D Ако отидете на дясно в бъдещите програми и дадете ОК на "запис", ще може да запишете това бъдещо предаване !!!
Ако отидете втори път на същата програма, ще ви излезе надпис "ИЗТРИЙ". С натискане на ОК, ще ви се отворят две възможности - "ДА" и "НЕ" - да отмените или да потвърдите командата за запис !!!
Можете да изтриете командата за запис и ако влезете в "МОИТЕ ЗАПИСИ" и записът още не е направен. Ако вече е направен, ще имате две опции - "гледай", за да го изгледате и "изтрий" за да го изтриете !!!

Приятно гледане :!:


Diema Family няма жълта точка и не мога да записвам - дали има някакъв трик или дали мога да се обадя на Булсат за да сложат жълта точка и на този канал за да може да се записва?


03 Окт 2020 17:51
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Може да се обадиш,да!


04 Окт 2020 05:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2009 22:10
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
Колеги, искам да сменя един ZHD-210 за Фюжън. Мацката в офиса каза, че ще е безплатна смяната, но в офисите имат само втора употреба. Ако звънна на кол центъра да заявя монтаж и посещение на техници, можело да се уредя с нов Фюжън, само че без Wi-Fi (което не ми е проблем).
Наясно ли сте дали техниците разполагат с чисто нови бройки? ЗА София иде реч.
Между другото днес в офиса на БСК видяха десетина чисто нови чинии плюс някакъв нов HD приемник за тях. По-малък е на размери от Фюжъна.


20 Окт 2020 16:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
И втора употреба да е, ако е 35 или 37-ца - вземай. 38 моделът не е съвсем наред софтуерно, но пък поддържа 4K, така че сам си прецени кое е по-важно за теб. Нови Фюжъни за София едва ли. Приемникът, който си видял, към момента е адски дървен и не се препоръчва за хора с по-слаби нерви.


20 Окт 2020 17:48
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
На мен преди няколко месеца в офиса в Перник ми дадоха чисто нов Фюжън 38-ца. Или поне така изглеждаше...
9 лв за СД приемник при смяната, а за ХД приемниците е безплатно.
На мен както на други колеги от тук, ми направи впечатление че на Love Nature 4K фюжънчето се рестартира...
Освен това още не мога да гледам филми на видеотеката... Отварям я, виждам каталога и като натисна ОК, започва по средта да се върти любимото ни кръгче..
EDIT: отворих видеотеката и избрах хилм от екшън, от другите не можах, защото не отваряш целия каталог. Излезе ще нещо като плеър, и до там... след това черен екран и въртящо се КРЪГЧЕ


20 Окт 2020 19:11
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
Днес си смених 38цата с 37ца.
Направи ми впечатление, че отзад във входа SPIDF свети една червена лампичка...
Какво сигнализира?


24 Окт 2020 16:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
При S/PDIF изхода е нормално.
Това е оптичният изход(само за звук) за свъръзване към домашно кино или телевизор и затова свети лазерът.
На изхода трябва да имаш нещо подобно на капаче, което пасва точно в изхода.


24 Окт 2020 16:45
Профил WWW

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
zdravkos написа:
При S/PDIF изхода е нормално.
Това е оптичният изход(само за звук) за свъръзване към домашно кино или телевизор и затова свети лазерът.
На изхода трябва да имаш нещо подобно на капаче, което пасва точно в изхода.

Ок. Но капаче нямам...
Все пак имаше и прах по приемника като ми го дадоха.


24 Окт 2020 19:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Това не е от значение, важното е че работи :wink:


24 Окт 2020 20:47
Профил WWW

Регистриран на: 08 Юни 2012 19:01
Мнения: 154
Отговори с цитат
Здравейте! Знам колко скорост му трябва на Фюжън приемника по принцип за да работи нормално. Но имам следния казус. Скоро ще местя адреса си, в Англия, Лондон. Оказа се, че на новия адрес няма читав кабелен Интернет. Всички доставчици дават до около 9Мб/с Макс на този адрес по кабел. Става дума за сравнително Централна част ама тука вече е политика :D Остава ми алтернативната за 4G мобилен Интернет с рутер, за която ще получа около 20Мб/с според доставчика. Знам, че това са стойности при, които приемника работи, но има ли такива, които са в този режим, пак да повторя:Англия, Лондон, 4G Интернет на Three, ако има да споделят за да знам и предварително дали да го поръчвам въобще интернета или да мисля дали ще мога да сложа антена. Благодаря.


25 Окт 2020 01:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Здравей,
съвета ми към теб е да се обадиш на съпорта на доставчиците и да говориш директно с техниците, или някой, който може да ти направи точни измервания!
Спеедчека от интернет в доста случаи не е достоверен и не може да му се вярва на 100%. Имал съм такъв случай и в Бг, и в Испания и в Германия.
В Бг например една независима страница за тестове ми обещаваше 1 000 Mbps, докато не се свързах директно с А1 и те казаха, че повече от 300 Mbps на този адрес не могат да доставят, независимо какво обещава страницата за Speedtest & Availability...

Ако ще слагаш сат антена си вземи 85см. - така в по-късен етап може да смениш доставчика, без да се налага да купуваш нова антена освен ако не ти се гледат основно СД канали :wink:


25 Окт 2020 16:01
Профил WWW

Регистриран на: 08 Юни 2012 19:01
Мнения: 154
Отговори с цитат
Здравей.
Това да говориш с техници няма как да стане в Англия. Даже си мисля, че няма как да стане никъде в Европа. Даже и в България. Просто ще трябва да поръчам и е добре, че мога да се откажа от услугата ако не съм доволен в 30дневен срок. Все пак благодаря за мнението.


25 Окт 2020 21:31
Профил

Регистриран на: 08 Юни 2012 19:01
Мнения: 154
Отговори с цитат
Ще напиша какво е станало за да знаят всички! Както винаги съм правил. Ако мога поне да помогна на някой друг.


25 Окт 2020 21:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
mizzo написа:
Ще напиша какво е станало за да знаят всички! Както винаги съм правил. Ако мога поне да помогна на някой друг.
Супер! Ще бъде полезно определено.
За техниците и съпорта - това е от мой личен опит.


26 Окт 2020 11:30
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1534 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 103  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®