Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24 Май 2024 00:35



Отговори на тема  [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 27  Следваща
NO CERT 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
XaMaB написа:
Ако приемника не е работил по великденските празници ще си го гледаш докато не издумка хардуерно но NO CERT няма да видиш.

Е точно по Велигден си бях по село, защото съм си селянин и приемника не беше изключван дори когато си гледах филми от андроид бокса.
Така че изключвам тези ъпове. Няма как да е.
Чакам друга обосновка и не го приемай за заяждане - просто спор.


13 Юни 2023 21:23
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 387
Отговори с цитат
Много странен проблем с единия бейкън ми се появи. Изключвам го.. индикатора свети червено, а звука си върви. Свързан е чрез av изхода. Какъв може да е проблема.

И странично нещо.. не знам тия от булсат форума са ми блокирали ip адреса и не мога вече и да пиша във форума бати паляците.


13 Юни 2023 23:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2863
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
viewtopic.php?f=5&t=20886&start=195


13 Юни 2023 23:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 349
Отговори с цитат
DevNull написа:
XaMaB написа:
Ако приемника не е работил по великденските празници ще си го гледаш докато не издумка хардуерно но NO CERT няма да видиш.

Е точно по Велигден си бях по село, защото съм си селянин и приемника не беше изключван дори когато си гледах филми от андроид бокса.
Така че изключвам тези ъпове. Няма как да е.
Чакам друга обосновка и не го приемай за заяждане - просто спор.

Ако наистина е така, ще утре, споко :)


14 Юни 2023 00:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2008 15:41
Мнения: 80
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
Вижте какво намерих в един друг форум:
"Днес успях без да искам да си отключа блокиралия с no cert приемник. Вече го бях отписал, но любопитството ме зачовърка и набързо настроих една стара антена към България сат. Включих блокиралия приемник към нея, тръгна тв1, приемника се рестартира и се върна на програмата, която последно е гледана преди да забие, естествено с надпис няма сигнал. Хванах дистанционното и установих, че приемника се управлява нормално. Разкачих веднаха антената от България сат и закачих неговата си към Хелас сат. Приемника тръгна нормално. Явно първия ъпдейт отключва приемника, и вече следващия го препрограмира за неосат. Пробвайте да разберем дали става работата с всички видове приемници. Моя е от сивите хд с външното захранване, не помня точното име на модела."


14 Юни 2023 18:22
Профил

Регистриран на: 11 Фев 2011 18:41
Мнения: 19
Отговори с цитат
Вярно е!
Днес в офис пред мен направиха процедурата и върнаха към живот 210-ка.


14 Юни 2023 18:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2863
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Червеното не е вярно. Вярното е само, че трябват две антени, едната от които насочена към БС1. При така описаното тунерът щеше да е станал Заешки.Т.е. щеше да приеме софта на НЕО САТ с техните честоти и няма да подкара тези на Була. Утре ще го обясня, че сега ми се спи.


15 Юни 2023 00:31
Профил

Регистриран на: 02 Юли 2009 17:43
Мнения: 48
Отговори с цитат
Първият ъпдейт отключва приемника и ако не се изключи и продължи да е насочен към Bulgaria sat 1 ще си смени firmware-а и няма да работи с bulcrypt на bulsatcom. Трябва да се изчака само първото рестартиране и веднага да се изключи от bulgaria sat 1 и да се върне на hellas sat 3.


15 Юни 2023 08:47
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 477
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
sa6o91 написа:
Първият ъпдейт отключва приемника и ако не се изключи и продължи да е насочен към Bulgaria sat 1 ще си смени firmware-а и няма да работи с bulcrypt на bulsatcom. Трябва да се изчака само първото рестартиране и веднага да се изключи от bulgaria sat 1 и да се върне на hellas sat 3.

НА ТОВА НЕ МУ ЛИ ВИКАТ КРАЖБА 8) ?!?!


15 Юни 2023 09:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2863
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
sa6o91 написа:
Първият ъпдейт отключва приемника и ако не се изключи и продължи да е насочен към Bulgaria sat 1 ще си смени firmware-а и няма да работи с bulcrypt на bulsatcom. Трябва да се изчака само първото рестартиране и веднага да се изключи от bulgaria sat 1 и да се върне на hellas sat 3.
Точно ! А оня от някой си форум проверявал дали работи дистанционното. Секундите са важни. Ако го изпуснеш и стане Заешки - край !

Да Камене. Още в началото на проблема щях да предлагам във всеки офис или поне на едно място в града, да се монтира антена на НЕО, но ми се стори че това е КРАЖБА и се отказах. Аз и sa6o91 можем да го правим, но не и официално от фирмата. Въпреки,че Заяка сам вкарва крадците в дома си, защото и той краде. Да не би да е вкарал референтната честота на Була в своя фабричен списък, за да може техниците на БСК да си рефрешват приемниците, за което сега говорим.
Вкарал го е за да краде тунерите на Була. Той може да ги е произвел, но вече те не са негови.Та този човек е основния подбудител на случващото се. Без него тунерите с този си софт, щяха да са умрели завинаги. МРЪСНИЦИ СА И ЕДНИТЕ И ДРУГИТЕ :evil:

Нас ни интересува да могат да се оправят хората в чужбина. Затова информацията от тук е неофициална, за раздела "Направи си сам".

ПОЗДРАВИ :D


Последна промяна vanderel на 15 Юни 2023 10:02, променена общо 1 път



15 Юни 2023 09:48
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 477
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
ГОВОРИМ за СОФТУЕРА ! БУЛКРИПТ ! И КОЙТО НЕ СИ ПЛАЩА ..................отиваш в българския съд .......получаваш среден пръст и те така е РОДНАТА действителност .Нали виждате какво става на най високо ниво и тук е така ЗА ЖАЛОСТ !!! :roll: :| :roll:


15 Юни 2023 10:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2863
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
А1 крадат антените и кабелите - ставаш техен абонат на САТ ТВ, без те да ти дават САТ АНТЕНА и да ОКАБЕЛЯВАТ. Как така :?:
НЕО-то пък освен антената,крадат и приемника. Защото А1 поне се набутват да ти монтират техен приемник, пък тези използват и антената и приемника на Була.

Идвам, за 5 мин. завъртам антената на БСК от Хелас към БС1. Зе 2 мин. ти приформатирам приемника на БСК и давай - започвай да плащаш на НЕО САТ. :evil:

Аман от тарикати. А хората ще си губят времето и нервите да тичат по офиси...


15 Юни 2023 12:01
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 477
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Щом си казал .... МИР да има . Наздраве. :D


15 Юни 2023 12:49
Профил

Регистриран на: 12 Мар 2007 10:54
Мнения: 41
Отговори с цитат
Само дето А1 не правят инсталацията с антена на булсат, който го направи (защото искат снимка на инсталацията) не му се зачита монтажа.
Друг е въпроса какво правят подизпълнителите,там нещата са нерегулирани.
Но техниците на А1 абсурд да ползват булсатските антени.


15 Юни 2023 14:59
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
трябва да има опцията с твое оборудване да си. както си сменяваме рутерите.


15 Юни 2023 16:06
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 403 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 27  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®