Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 10:08



Отговори на тема  [ 1534 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 99, 100, 101, 102, 103  Следваща
ФЮЖЪНЧЕТО 
Автор Съобщение

Регистриран на: 10 Мар 2007 12:07
Мнения: 35
Отговори с цитат
Dimicha написа:
vanderel написа:
Dimicha написа:
какво да направя с тоя HDMI кабел
Много съм обяснявал из форума, но не помня вече къде :( Вземи кабела в ръце и един по-остър нож. Самата букса се състои от метална част и по-назад пластмасово оширение, което се хваща при включване и изключване. С ножа изрежи по 1 мм от четирите страни на пластмасата, там където започва метала. Разбираш ли ? - ако металната част сега е широка 8 мм , да стане 9 мм. И няма да имаш проблеми с хладилника.
Режи смело на моя отговорност :D Ако не си разбрал - питай пак. Целта е кабелът да влезе по-дълбоко - това е !!!


Ясно, благодаря! :)
вариянт 2 натисни го малко по-силно и пак става. При мен го имаше същия проблем ,като натисна МАЛКО по силно,не душмански и се оправят нещата.


02 Окт 2021 20:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 14:56
Мнения: 89
Местоположение: София
Отговори с цитат
Проблем с Фюжън 35-та серия. От около 2 часа приемника се бъгна странно -смени си резолюцията сам на 1280х720р*60Hz и не мога да я променя/менюто е празно/. Сменях кабели, портове на ТВ-то и никакъв ефект. От други източници всичко е нормално. Някакви идеи? Приемника е на 6-7-8 години. Софтуер от 2017 г. 1 час преди "Ел Класико" не ми се разкарва да го сменям.


24 Окт 2021 16:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
peterkk написа:
Проблем с Фюжън 35-та серия. От около 2 часа приемника се бъгна странно -смени си резолюцията сам на 1280х720р*60Hz и не мога да я променя/менюто е празно/. Сменях кабели, портове на ТВ-то и никакъв ефект. От други източници всичко е нормално. Някакви идеи? Приемника е на 6-7-8 години. Софтуер от 2017 г. 1 час преди "Ел Класико" не ми се разкарва да го сменям.

Махни му нета, включи и дай фабрични настройки.


24 Окт 2021 19:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 14:56
Мнения: 89
Местоположение: София
Отговори с цитат
Благодаря. Получи се. Появи се възможността за избор на резолюция.


25 Окт 2021 08:35
Профил

Регистриран на: 04 Май 2010 13:23
Мнения: 10
Отговори с цитат
Имам следния проблем с Фюжъна, когато тръгна да гледам нещо на запис ако превъртя 5 минути напред няма проблем, но тръгна ли да превъртам 30 секунди напред забива и замръзва, пробвах с фабрични настройки и не се оправи, та за смяна ли е?

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk


02 Ное 2021 14:51
Профил

Регистриран на: 03 Яну 2015 00:24
Мнения: 2
Отговори с цитат
denko1 написа:
Имам следния проблем с Фюжъна, когато тръгна да гледам нещо на запис ако превъртя 5 минути напред няма проблем, но тръгна ли да превъртам 30 секунди напред забива и замръзва, пробвах с фабрични настройки и не се оправи, та за смяна ли е?


Същият проблем се наблюдава и при мен с 2 Фюжъна 37-серия. При превъртане забива и започва да издава постоянен бучащ звук. Оправя го само изключването от тока. На какво ли ще се дължи тази нова "екстра"? :lol:


03 Ное 2021 04:31
Профил

Регистриран на: 04 Май 2010 13:23
Мнения: 10
Отговори с цитат
simo1994 написа:
denko1 написа:
Имам следния проблем с Фюжъна, когато тръгна да гледам нещо на запис ако превъртя 5 минути напред няма проблем, но тръгна ли да превъртам 30 секунди напред забива и замръзва, пробвах с фабрични настройки и не се оправи, та за смяна ли е?


Същият проблем се наблюдава и при мен с 2 Фюжъна 37-серия. При превъртане забива и започва да издава постоянен бучащ звук. Оправя го само изключването от тока. На какво ли ще се дължи тази нова "екстра"?


Значи не съм само аз, точно 37- серия и бучене :(

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk


03 Ное 2021 10:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2008 15:41
Мнения: 79
Местоположение: Велико Търново
Отговори с цитат
И при мен е така 35 серия


03 Ное 2021 17:45
Профил

Регистриран на: 23 Юли 2015 18:05
Мнения: 5
Отговори с цитат
denko1 написа:
simo1994 написа:
denko1 написа:
Имам следния проблем с Фюжъна, когато тръгна да гледам нещо на запис ако превъртя 5 минути напред няма проблем, но тръгна ли да превъртам 30 секунди напред забива и замръзва, пробвах с фабрични настройки и не се оправи, та за смяна ли е?


Същият проблем се наблюдава и при мен с 2 Фюжъна 37-серия. При превъртане забива и започва да издава постоянен бучащ звук. Оправя го само изключването от тока. На какво ли ще се дължи тази нова "екстра"?


Значи не съм само аз, точно 37- серия и бучене :(

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk


И при мен е така, даже като го включа си ресетва настройките. Та и аз да питам дали е за смяна!


13 Ное 2021 01:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
От около седмица ФЮЖЪНЧЕТО мисли много и върти каналите много бавно...при вас така ли е ?

Интернета не ми е слаб,същия като от преди проблема си е .


07 Дек 2021 21:44
Профил

Регистриран на: 23 Дек 2012 01:19
Мнения: 30
Отговори с цитат
Проблем с Фюжъна 38-а серия:

Забелязвам, че на около 15 минути картината замръзва. Гледам в настройките и не намира външен IP адрес.
Трябва да рестартирам или да извадя мрежовия кабел за да се появи адреса и тръгва.
Не намирам и опция за въвеждане на статичен адрес. Преди сякаш имаше.
Някакъв съвет? Има ли начин за връщане на фабрични настройки?
Благодаря!


11 Фев 2022 04:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
tishog написа:
Проблем с Фюжъна 38-а серия:

Забелязвам, че на около 15 минути картината замръзва. Гледам в настройките и не намира външен IP адрес.
Трябва да рестартирам или да извадя мрежовия кабел за да се появи адреса и тръгва.
Не намирам и опция за въвеждане на статичен адрес. Преди сякаш имаше.
Някакъв съвет? Има ли начин за връщане на фабрични настройки?
Благодаря!

Махаш му кабела за нет, включваш и ще ти се появи опция за фабрични настройки.


11 Фев 2022 11:11
Профил

Регистриран на: 23 Дек 2012 01:19
Мнения: 30
Отговори с цитат
XaMaB написа:
tishog написа:
Проблем с Фюжъна 38-а серия:

Забелязвам, че на около 15 минути картината замръзва. Гледам в настройките и не намира външен IP адрес.
Трябва да рестартирам или да извадя мрежовия кабел за да се появи адреса и тръгва.
Не намирам и опция за въвеждане на статичен адрес. Преди сякаш имаше.
Някакъв съвет? Има ли начин за връщане на фабрични настройки?
Благодаря!

Махаш му кабела за нет, включваш и ще ти се появи опция за фабрични настройки.


Благодаря, идея си нямах. А има ли опция за задаване на статичен IP адрес откъм бокса?
Може би е добре да се отделят тези технически хитринки в друга тема.


11 Фев 2022 15:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
tishog написа:
XaMaB написа:
tishog написа:
Проблем с Фюжъна 38-а серия:

Забелязвам, че на около 15 минути картината замръзва. Гледам в настройките и не намира външен IP адрес.
Трябва да рестартирам или да извадя мрежовия кабел за да се появи адреса и тръгва.
Не намирам и опция за въвеждане на статичен адрес. Преди сякаш имаше.
Някакъв съвет? Има ли начин за връщане на фабрични настройки?
Благодаря!

Махаш му кабела за нет, включваш и ще ти се появи опция за фабрични настройки.


Благодаря, идея си нямах. А има ли опция за задаване на статичен IP адрес откъм бокса?
Може би е добре да се отделят тези технически хитринки в друга тема.

Не, няма статичен адрес.


11 Фев 2022 16:27
Профил

Регистриран на: 23 Дек 2012 01:19
Мнения: 30
Отговори с цитат
Сега тотално заби. Върнах фабричните настройки, но нищо. Това което взе да прави сега е стартиране на лентата Зареждане... и до там с многобройни премигвания. Не знам дали е съвпадение, но от седмица смених доставчика на Нет и съм с нов рутер. (В чужбина съм).
Дали е заминало боксчето?


13 Фев 2022 02:02
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1534 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 99, 100, 101, 102, 103  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®