Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 17:09



Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Сменете си коментаторите 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Това пък какво означава?
Аз отговарям на хора, които обиждат канала Меzzo, Рокмузиката, Синемакс, Булсатком, животните и много други неща, които не са аз самия. Искаш да си мълча ли?
Та ти се оказа по-голям цензор и от мен :lol:


06 Фев 2013 22:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
Ако говорим за футболните коментатори ,то несъмнено са едни от най добрите ,даже не отстъпват и на извънземните коментатори на Висшата лига!


06 Фев 2013 22:46
Профил

Регистриран на: 04 Фев 2012 04:07
Мнения: 10
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Това пък какво означава?
Аз отговарям на хора, които обиждат канала Меzzo, Рокмузиката, Синемакс, Булсатком, животните и много други неща, които не са аз самия. Искаш да си мълча ли?
Та ти се оказа по-голям цензор и от мен :lol:

аз не съм цензор!


06 Фев 2013 22:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Milen_84 написа:
Ако говорим за футболните коментатори ,то несъмнено са едни от най добрите ,даже не отстъпват и на извънземните коментатори на Висшата лига!


Има един спортен коментатор, с богата култура извън света на спорта - Асен Спиридонов. Още от предаването "Джит Бол" по радио Тангра бяха велик дует Никола Стойнов. Стархотно чувство за хумор, неприязън към клишетата, много нестандартно водене на коментарите, изключителна ерудиция, богат речник. Само че сега човека май не ще и да чуе за футбол.

potrase, няма смисъл вече да продължаваме - аз да се аргументирам, ти да се включваш с една-две срички. Няма смисъл, не се получава разговор. А и защо се месиш - нали по твоята логика не съм те обидил теб лично? Значи всичко е наред.


07 Фев 2013 01:08
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 17:21
Мнения: 17
Отговори с цитат
Момчета, аз лично не виждам смисъл от подобна дискусия. Темата е за коментаторите на мачовете от Примера, а не за това кой гледа спорт, кой какъв "интелигент" е и други подобни дивотии. Интересно ми е защо хора, които не гледат и не обичат футбола звемат участие в дискусията. Тук никой не е обидил канали като Меzzo, Рокмузиката, Синемакс, Булсатком, животните и много други неща, за да се почват едни тиради. В една от предните теми колегата Atom Heart обиди всички, които гледаме футбол, като се изгаври с интелигентността ни. Колега не всеки, който гледа спорт е простак, но ти явно приравняваш и обиждаш хората- като не гледаш спорт- ми недей да пишеш по спортни теми, както ние не пишем по теми като бтв лейди и т.н. Знам сега ще кажеш, че за който футбола е много важен е прост, неук и необразован, че не сме на "нивото ти", но спри да обиждаш хората и да даваш някакви оценки, КОЙ СИ ТИ И ОТ ПОЗИЦИЯТА НА КАКЪВ ЩЕ ДАВАШ ОЦЕНКИ НА ХОРАТА. Аз не съм от "физкултурното движение", както обиди някой от предишните колеги в друга тема. Е така е в нашия форум- един пуска тема, другите я коментират и има един да саботира нещата и само да плюе, цепи се от колектива, но накрая колектива ще му го......Реших просто да си кажа мнението за този човек, който е на всяка манджа мерудия- ми като не гледаш спорт-не коментирай бе Атоме, остави ни нас-простаците да поплюваме на воля, ти си се занимавай с твоите "възвишени" дела.


07 Фев 2013 14:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Като чета написаното от теб никога не бих допуснал, че можеш да отвориш тема с подобно заглавие и първи пост преливащ от вулгаризми и глупост. Аз поне нямам двойни стандарти. Ти обаче защитаваш позицията на юнака, дето уволнява журналисти, а и оценките са му доста по-сурови от моите. Същевремено ме питаш кой съм, че да давам оценки... Защо се мъчите така?
Ако толкова много следите какво пиша щяхте да сте наясно, че харесвам много футбола, играя го и го разбирам. Ненавиждам агресията обаче. Запалянковщината е точно нейна рожба и обратното. Имам много приятели, които също НИКОГА не бих положил в този грозен кюп. Но за тях футболът не е религия. Толкова ли е сложно?


07 Фев 2013 22:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Мар 2007 21:57
Мнения: 55
Местоположение: Бургас - Valencia - Athenes
Отговори с цитат
@The demon - аз не виждам с какво колегата Atom Heard e обидил колегите които гледат футбол. Всеки е с предпочитанията си и гледа каквото му харесва. Още от първия пост темата тръгна по наклонената плоскост към кошчето и плаче за изтриване. Г-н Змей - ти си на ред. :wink:


07 Фев 2013 22:08
Профил ICQ

Регистриран на: 04 Фев 2012 04:07
Мнения: 10
Отговори с цитат
кви журналисти в България бе.......... вие луди ли сте! тук няма журналисти има интереси :)


08 Фев 2013 01:32
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 17:21
Мнения: 17
Отговори с цитат
Колеги съгласен съм с вас, че темата е за боклука. И аз съм против агресивния тон. Винаги съм отстоявал коректно своите искания за нови спортни канали или за промени в програмната схема на Филм+, без да обиждам, хората гледащи различни канали. Разбирам, че и колегата Atom Heart е също от тези колеги. Явно съм сбъркал в преценката си, така че моля за разбиране, но четох едно негово мнение, в което критикува представителите на "физкултурното движение" и съм се заблудил. Аз лично отстоявам идеята за нови спортни канали без да се махат съществуващи, няма нужда да се делим :)


08 Фев 2013 10:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2010 20:20
Мнения: 36
Местоположение: Пловдив,Кършияка
Отговори с цитат
Хора няма да се изпокараме тука я...има една поговорка за всеки влак си има пътници!
Аз лично гледам единствено и само спорт...колкото повече спортни толкова по добре!
Но съм далеч от мисълта да махнат нещо(което някой друг следи),че аз да съм доволен!


08 Фев 2013 10:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Визирам само крайните радикални крила в критиките си, радвам се, че се разбираме :)


08 Фев 2013 14:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Юни 2011 11:13
Мнения: 6
Отговори с цитат
Най-зле е Иван Угринов, добре че напоследък почти не го засичам. Бърка играчите адски много и то говорим за играчите на Реал и Барса, а тях и децата в 1-ви клас ги различават.


12 Мар 2013 17:15
Профил

Регистриран на: 21 Апр 2012 02:06
Мнения: 12
Отговори с цитат
Той не коментира Реал и Барса,нещо се бъркаш :D


13 Мар 2013 18:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Юни 2011 11:13
Мнения: 6
Отговори с цитат
Скоро не е коментирал и по-добре :)
Когато съм го слушал много пъти съм се чудил дали изобщо гледа мача като коментира :D


25 Мар 2013 00:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2008 16:27
Мнения: 15
Отговори с цитат
Озвучаването на коменарите оправете. Като го усиля така че да се чува и коментатора викне буди детето. На Film+ звука пък е доста по-силен от другите, с hd приемника ви не може да се персонализира звука на всеки канал, което е много странно.


23 Мар 2014 23:11
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®