Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:12



Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Сменете си коментаторите 
Автор Съобщение

Регистриран на: 24 Яну 2013 18:24
Мнения: 2
Отговори с цитат
Имам предложение да се сменят коментаторите на мачовете от Премиера Ди Визион....отвратителни коментари правят по време на мачовете, супер грешни изводи за ситуации, бъркат играчи и много ама много пристрастеност....особено от оня капут Борис Касабов ли е к'в е тоя....пристрастен към Реал, та чак мирише.....вземете го пратете малко по Мадрид да надуе кавала на Роналдо и да се маха като коментатор от ТВ+.....наистина супер сериозно ви моля да помислите да се сменят коментаторите


31 Яну 2013 22:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Ето един футболен ерудит. Когато коментатор каже по телевизията преди мач " Футболни специалисти се опасяват..." или "Много футболни анализатори са на мнение..." сигурно имат предвид някой като горния господин.


31 Яну 2013 22:39
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2013 23:48
Мнения: 2
Отговори с цитат
Аз пък искам Бойко Серафимов да махнат.Писна ми от тоя да хвали барса и Меси, колко били добри. И винаги коментира пристрастно. Омръзна ми от тия каталунски скапаняци.


31 Яну 2013 23:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Satel m написа:
Аз пък искам Бойко Серафимов да махнат.Писна ми от тоя да хвали барса и Меси, колко били добри. И винаги коментира пристрастно. Омръзна ми от тия каталунски скапаняци.

А на мен ми омръзна от такива като теб, които раздават квалификации, без да се замислят. Колкото и голям фен да съм на Барса, никога не бих си позволил да нарека играчите на Реал, скапаняци. Всички, до един са по-добри футболисти от мен. А ако ти си по-добър от Меси и компания, извинявай - имаш пълното право да ги класифицираш :mrgreen:


01 Фев 2013 19:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Когато футболът е религия, настъпват необратими психофизически процеси.


02 Фев 2013 00:28
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2013 18:24
Мнения: 2
Отговори с цитат
На тебе к'в ти е проблема ?!


03 Фев 2013 18:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 20:37
Мнения: 14
Местоположение: В обора
Отговори с цитат
Явно е атеист :lol:


03 Фев 2013 20:31
Профил

Регистриран на: 23 Фев 2011 18:31
Мнения: 16
Отговори с цитат
Колеги, за мен коментаторите на мачовете от Примера са на едно добро ниво. Знаете те са част от екипа на Евроспорт България и коментират и Бундеслигата и много други първенства и турнири. И Борето Касабов с неговия Роналдоооо и Бойко Серафимов с любовта му към Барса са добри професионалисти и ми харесват коментарите им. Но има и един друг момент, който и да коментира, особено срещите на по-малките отбори има едно ясно изразено бъркане и непознаване на футболистите. Аз като фен на Валядолид го виждам във всеки мач на любимия ми отбор който и да коментира- бъркат централните защитници Валиенте и Серено, не различават Алваро Рубио от Бараха, на мача с Билбао Борето Касабов не разбра, че Ларсон е излязъл и на негово място играе Омар Рамос поне 15 минути.....но така е на повечето мачове- просто преди мача да разучат схемата на игра на даден отбор, да видят в Марка или Ас снимки на футболистите и да са по-сериозни. Друг е въпроса, че ТВ+ ако искаше можеше да направи и собствени студиа преди мачовете, да сформира свой екип от коментатори......но нямат желание, а и възможности май


04 Фев 2013 16:14
Профил

Регистриран на: 11 Май 2011 14:08
Мнения: 1
Отговори с цитат
Добре казано, императоре. Наистина те подкрепям, че коментаторите не познават футболистите на по-малките отбори, не само на Реал Валядолид- бъркат имена, факти и събития, дано се пооправят, както оправиха и звука от стадиона с взимането на срещите от Канал+. Иначе императоре демонстрираш отлични познания за Валядолид, по-добре да те вземат от ТВ+ тебе да коментираш мачовете на този отбор и да се дереш при гол за Валядолид- фен на Валядолид да коментира гол за Валядолид- искам да видя това! :D :D :D :D


05 Фев 2013 15:52
Профил

Регистриран на: 04 Фев 2012 04:07
Мнения: 10
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Когато футболът е религия, настъпват необратими психофизически процеси.

подминавай темите на хората бе! и ако обичаш не ги наричай луди! интересно ми е що няма банан за тебе?


06 Фев 2013 04:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Е няма как да ни сравняваш постовете по невъзпитаност. А и не съм казал нищо обидно. Футболът е прекалено празно интелектуално занимание, докарването му до фетиш неизбежно поразява мозъка. Първото мнение го доказва с неоправданата си агресия, краткият отговор "къв ти е проблема" също. Има единици, които успяват да се спасят от тези влияния.


06 Фев 2013 08:50
Профил

Регистриран на: 04 Фев 2012 04:07
Мнения: 10
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Е няма как да ни сравняваш постовете по невъзпитаност. А и не съм казал нищо обидно. Футболът е прекалено празно интелектуално занимание, докарването му до фетиш неизбежно поразява мозъка. Първото мнение го доказва с неоправданата си агресия, краткият отговор "къв ти е проблема" също. Има единици, които успяват да се спасят от тези влияния.

неговата агресия е по безопасна от твойто възпитано изказване!


06 Фев 2013 22:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Така ли? :roll:
Той е готов да уволни коментаторите заради професионалното си фенство. Думи като капут, надуе кавала са безопасни, а когато отвърне човек на подобни ..., изведнъж се намира някой радетел на свободата на словото.

Хайде стига глупости вече.


06 Фев 2013 22:12
Профил

Регистриран на: 04 Фев 2012 04:07
Мнения: 10
Отговори с цитат
не те е обидил тебе!


06 Фев 2013 22:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2010 20:20
Мнения: 36
Местоположение: Пловдив,Кършияка
Отговори с цитат
На мен ми е все тая кой коментира....искам ако може малко повече звук от мача.
и без това повечето коментатори говорят само глупости и не следят играта защото им е по-трудно!
Забележете как се коментира от чужд коментатор мач:
не спира да следи цял мач у кой е топката и общите призказки ги няма хич!
при нас обратно 5мин следи 85 говори глупости!


06 Фев 2013 22:20
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®