Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 23:27



Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
Обогатяване програмата на Филм+ 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
Не знам вие какво мислите,но аз съм почти сигурен,че Филм+ в момента е може би в последните 5 канала по рейтинг откакто е започнала 2013....Повтарят се нещата постоянно,каквото се дава днес се дава и утре и т.н.

Също вече има 2 хоби канала и ДестинацияБГ,идват в повече не мислите ли...Не може с 100-тина(или колкото и да са) 30 минутни предавания да се пълнят цели3 24-часови канала :wink: Да не говориме,че и по ТВ+,през половин час дават много от тия познати до болка предавания за златното цвета,улицата,златната мисията и т.н.....

Искам да попитам като се дава испанското и холандското,защо нямате обзор на кръга,ето ви 2 часа минимум свежа програма с по 1-2 повторения по Филм+ през седмицата и така :wink:

За самия Филм+:
Ясно,че имате право само за мачовете на Барса и Реал от Испания,но ги повтавряйте по Филм+ поне тях заедно с 3-те холандски давани през седмицата,плюс обзора за който споменах..Повтаряйте и Баскетболния мач от нашето първенство...(направете и на него обзор с КАРТИНА ОТ ДРУГИТЕ МАЧОВЕ ОТ КРЪГА)Ако излъчвате и футболната Агрупа на пролет за нея важи същото.(задължително обзор на кръга с повторение на мачовете,не през ноща)Повтаряйте,ако щете и Формулата 2012,или някой тенис турнир пак от 2012(докато се натрупат такива от 2013)А тия филми като Номад,Лошия лейтент,Лопе,Черната книга и т.н. ги давайте през ноща или изобщо не ги давайте.Когато няма какво да се дава го направете 12 часов канала,а не да се въртят по 5-6 филма едни и същи на ден(ноща давайте ДестинацияБг 7-8 часа и така,а не в отделен канал за пълнеж) :wink: Ако трябва да има филми,обаче поне сменете плейлистата :wink:За последниия месец реално Филм+ давали 1 испански мач в понеделник и WTA тенис турнира в Австралия...Другото е Весела компания по 5 пъти на ден и по-горе изброените филми !!!

Това със наличните програми и предавания дето имате...допълнително може да се вземат други рубрики и предавания за Тенис,Испанското Холаднското и т.н.Може да си направите и спортни новини както има в Новаспорт,преди по Филм+ от 12:00 имаше спортна емисия,сега не!!!Повтаряйте ако искате и стари неща които сте давали през годините НБА,,МотоГП,Нац.отбор,мачове от ЕКТ,ханбал...пак ще е по-гледано от едни и същи 10-тина филма :wink:

Помислите малко по тоя въпрос,защото Филм+,определено не атрактивен сега както и да има 3 канала с почти еднаква програма..

Моля темата да не бъда изтрита,не съм обидил никой мисля,просто споделям мнението си(нали за това в тоя форум)


16 Яну 2013 15:12
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 17:21
Мнения: 17
Отговори с цитат
adidas77, това е може би най-доброто мнение, което чета от доста време насам. Прав си за всичко, което написа. Аз от много време си чешам езика да обяснявам същите неща, но кой ли слуша? Откакто върнаха тези тъпи филми, даващи се по 10 пъти в седмицата по Филм+ аз не гледам този канал. Преди си гледах повторенията на мачовете, на Ф1 и ГП 2 и всичко бе супер, имахме си спортни канали. За Филм+ХД през нощта повтарят редовно мачовете от Купата на краля, понеже имам възможност да гледам тв нощем си викам, че ще гледам мачове, които не съм видял, но от няколко седмици въртят едни и същи в 0:30 Барса-Алавес, в 2:30 Селта-Реал М и в 4:30 Кордоба-Барса- това бе и вчера и онзи ден през нощта, е толкова ли не могат да повтарят и други мачове? Направо съсипаха хубавите телевизии- Филм+ и Филм+ХД откакто върнаха филмите. просто направете нещо бе хора. искам да гледам повторения на квалификациите и състезанията от Ф1, Мото ГП, ГП 2 и т.н., а не филми и весела компания по 30 пъти. Решението е или да се раздели Филм+ от Спорт+- при този недостиг на спорт това е единственото решение за Булсатком или да върнат старата програмна схема на Филм+, НО ЕДВА ЛИ НЯКОЙ ЩЕ НИ ЧУЕ!


16 Яну 2013 19:54
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
+1
Все едно сте чели моите мисли !


16 Яну 2013 20:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
Радвам се,че има хора които мислят като мен...дано се оправят нещата,че спортна ни куца жестока в момента....

Иначе след малко почва Весела компания ако някой не го е гледал днес,след 10 минути да е налиния :lol:


16 Яну 2013 23:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Ако си мазохист задължително :D :D :D


16 Яну 2013 23:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
zmei написа:
Ако си мазохист задължително :D :D :D

Що бре оназ с ля биботоо я бива :lol: :lol: :lol: :lol:


16 Яну 2013 23:46
Профил

Регистриран на: 24 Яну 2013 23:48
Мнения: 2
Отговори с цитат
Трябват промени. Този канал е затънал и в момента само простотии дават.


26 Яну 2013 19:50
Профил

Регистриран на: 26 Дек 2011 19:13
Мнения: 6
Отговори с цитат
Satel m написа:
Трябват промени. Този канал е затънал и в момента само простотии дават.

Щото не си гледал френските Multivision и то pay per view. Много са си добре каналите.


26 Яну 2013 20:14
Профил

Регистриран на: 18 Мар 2013 15:33
Мнения: 3
Отговори с цитат
Бе куца си и то доста. Аз гледам испанското и тениса. Но като ги няма въртят по 31987319673 пъти в седмицата 2 филма: "Предомишлено убийство" и "Вики,Кристина,Барселона" или пък 3 пъти една и съща реклама в рамките на 5 мин.


25 Мар 2013 13:48
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Ко рисуваш вее, Леонардооо... :lol: :lol:

P.S. Време е на тая реклама да й намалите звука, че да не попадне под ударите на закона...


25 Мар 2013 13:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Ако питаш мене трябва да се спре доста ужасно изглежда. :D :D


25 Мар 2013 14:30
Профил

Регистриран на: 12 Яну 2011 14:50
Мнения: 40
Отговори с цитат
змей целия рекламен отдел на була май открито е във война с всички други отдели, пари ли не им се дава не знам, ама по неадекватни реклами от вашите няма :D

то не бяха бързи кучки, оптични илюзии и тн :D


27 Мар 2013 19:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Е бързата кучка на 3-тия месец се сети поне да каже че при нея "нещата стават бързо". Докато при Леонардчо няма надежда да каже нещо умно. :D


28 Мар 2013 00:48
Профил

Регистриран на: 20 Яну 2013 00:58
Мнения: 1
Отговори с цитат
Абе хора не разбирате ли че вие примерно излъчвате доста мачове от примера ,но няма как да седна и аз примерно и да ги гледам всичките дори и да искам защото имам семейство деца задължения и т.н. Толкова ли е трудно да се направи едно предаване обзор на кръга с примерно дай добър гол и т.н. и да се повтаря всеки ден вместо част от безмислиците които са за пълнеж. Със сигурност поне 50 % са на и моето положение Благодаря


12 Апр 2013 20:43
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 14 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®